Polecane posty

robert1226    1583
53 minuty temu, Łolek napisał:

Łatwiej było  im zmienić odbiorcę niż  zrobić porządek w dojarce albo w stadzie - tragedia ale wszędzie takich znajdziesz 

Na szczęście nie wszyscy tak do tego podchodzą 

Ci co nie wytrzymali to w większości mafia słoiczkowa z byłego SM Żuromin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
greg1985    496

Mlekpol 26.5 tyś l.

Tł 4.4 .bi 3.25.

Cena 1.68 zł brutto. Z tego 2 gr  na udział. Vatowiec. 

Jak kolega wyżej nabiał 2 razy w miesiącu 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leszek1000    1816

Proszę pana Prezesa zostawić w spokoju. Tyle zrobić dla tej spółdzielni, a wy tak się odwdzięczacie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulugula13    5

Dla tych którzy nie wiedzą to redaktor Wróblewski z gazety TPR to dobry kolega prezesa Cieślaka i krzywdy mu nie zrobi żadnym niepochlebnym artykułem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A może ktoś w skrócie mi powiedzieć o co chodzi z tym Kołem, za dużo płaci ,czy za mało , może przedpłaty dają 🤔 czy co ?? Bo tak szczerze to nie wnikam co się dzieje u sąsiadów  🤷‍♂️ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12166
Zulugula13 napisał:

Dla tych którzy nie wiedzą to redaktor Wróblewski z gazety TPR to dobry kolega prezesa Cieślaka i krzywdy mu nie zrobi żadnym niepochlebnym artykułem. 

wystarczy że mleczarnia rozprowadza gazetę i ma już ''ochronę''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

😂😂

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12166
50 minut temu, dominik1703 napisał:

 

Dzisiaj byłem u znajomego który handluje zbiornikami i z tego co mówił to żeby dobrze się zbiornik umył to 40 min trzeba, więc chyba zdecyduję się na wannowy. Pytanie do was, czy idzie się dogadać z kierowcami żeby włączali mycie czy niekoniecznie?

 

może jeszcze zamknie bramę i wypuści psa 😁🤪

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komodo    277
1 godzinę temu, Ursus932 napisał:

A może ktoś w skrócie mi powiedzieć o co chodzi z tym Kołem, za dużo płaci ,czy za mało , może przedpłaty dają 🤔 czy co ?? Bo tak szczerze to nie wnikam co się dzieje u sąsiadów  🤷‍♂️ 

To jak nie wnikasz to nie pytaj zainteresowani wiedzą o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To po co ciągnąć te telenowele tutaj ,  jak jest publicznie na forum poruszany to chcę wiedzieć B|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
greg1985    496
1 godzinę temu, slawek74 napisał:

może jeszcze zamknie bramę i wypuści psa 😁🤪

Można jeszcze się dogadać żeby dopisał parę litrów 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niesamowity90    590

Mi się dziś urwała krowa mniej więcej w czasie jak odbierał mleko, więc bym się nie obraził gdyby kierowca bombowca dał znać 🤪

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Primula94    373

Z kierowcą mleczarki jest jak z prostytutką- jak dobrze zagadasz i zapłacisz , to Ci wszystko zrobi. Ale musisz pamiętać , że jak trafi się jej/jemu okazja to i tak  Cię oskubie😉😉

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZUCH1234    93
23 godziny temu, MariuszDe napisał:

A co w końcu z tym Ostrowcem? Przejmuje Mlekovita? 

Tak od lipca ale juz mlekovita wprowadza swój  asotyment na ostrowiecka mleczarnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MariuszDe    369
2 minuty temu, ZUCH1234 napisał:

Tak od lipca ale juz mlekovita wprowadza swój  asotyment na ostrowiecka mleczarnie 

Wsumie to się nie ma co dziwić ze Ostrowiec do przejecia bo  chyba 120 dostawców tylko było? mam znajomego co oddaje tam ale on już likwiduje całkiem.ale jak mlekovita przejmie to może nie będzie tak zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arrek    50

Mlekpol 60tys. tł. 4,4 bi. 3,5 1,76 brutto VAT minus udział i inne łakocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez bialy2005
      Narazie to ceny raczej beda z tendencja w dół jak to w styczniu. Pod koniec miesaca zacznie sie to rozkrecac ale jesli nie potwierdza sie wymarzniecia to bez szału
      Pszenżyto 550 z podwórka okolice łukowa lubelskie
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj