Polecane posty

greg1985    496
1 godzinę temu, Arrek napisał:

Ooo biorą przykład z Piątnicy?

Fajnie jakby zrobili porządek i trzymali cenę ^^

Ps w sumie przy mikrobiologii mogłoby być badanie czy mleko wirowane o ile da to się sprawdzić i by było lux

To się ludzie będą do Mlekowity przenosić na potęgę.  Tam cały czas mleka brakuje . 

Moim zdaniem albo kradną mleko na albo ludzie kupują pasze gmo bo jest tańsza dużo także przekrętów może być ale dobrze że się biorą bo to już hamstwo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matis24    0
5 godzin temu, Marcin133 napisał:

Polmlek 1.54 brutto.Cena wróciła...ale kumpel dzwonił jemu nie....trochę w kulki lecą

Kolego przy jakie ilosci  litrów  masz taka cenę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troker1979    566
7 minut temu, Kierownik napisał:

a to w mleku wykryja pasze gmo? 😅

też mi się obiło że nie ale zastanawia mnie to jaki byłby sens stosowania pasz no gmo w takim wypadku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kierownik    436

no jak to jaki. Mleczarnia ma atest a konsument wymaga non gmo. Przeciez to mleko sie niczym nie rozni

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MariuszDe    369
14 minut temu, ZUCH1234 napisał:

Jeszcze osm.ostrowiec sw 1.64  zl tł 4.0 bi 3.32 ilosc 28 tys

A co w końcu z tym Ostrowcem? Przejmuje Mlekovita? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
greg1985    496
33 minuty temu, Kierownik napisał:

a to w mleku wykryja pasze gmo? 😅

Nie ale że stołu paszoweego biorą próbkę i wykaże pewnie i po magazynach się przejdą jak będzie podejrzenie. Nie wiem ile gmo  soja kosztuje ale ja ostatnio za no gmo płaciłem 2900 zł brutto. A ta pierwsza pewnie kilka stowek tańsza. 

Edytowano przez greg1985

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kierownik    436

Nie nonjak ze stolu? Jak ktos tmrem noe zywi to z kiszonki pobiora? Raczej z magazynu a to tez mozna soje gdzie indziej trzymac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robert1226    1584
1 godzinę temu, Łolek napisał:

Uzasadnij dlaczego 

No na przykład przestrzeganie wymogów i nie da się byle białe było

1 godzinę temu, Marcin133 napisał:

Myśli że ma lepsze mleko😄

A co zdziwiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesiu    532
25 minut temu, greg1985 napisał:

Nie ale że stołu paszoweego biorą próbkę i wykaże pewnie i po magazynach się przejdą jak będzie podejrzenie. Nie wiem ile gmo  soja kosztuje ale ja ostatnio za no gmo płaciłem 2900 zł brutto. A ta pierwsza pewnie kilka stowek tańsza. 

Teraz jakieś 800 - 900zl różnicy pomiędzy zwykłą a  non GMO.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12166
Kierownik napisał:

Nie nonjak ze stolu? Jak ktos tmrem noe zywi to z kiszonki pobiora? Raczej z magazynu a to tez mozna soje gdzie indziej trzymac.

z ''kupy'' wykaże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianzetor9540    2705
1 godzinę temu, greg1985 napisał:

Nie ale że stołu paszoweego biorą próbkę i wykaże pewnie i po magazynach się przejdą jak będzie podejrzenie. Nie wiem ile gmo  soja kosztuje ale ja ostatnio za no gmo płaciłem 2900 zł brutto. A ta pierwsza pewnie kilka stowek tańsza. 

Soja gmo od nongmo to się różni tylko napisem na worku. Statek przypływa jeden i pakują w to co komu potrzebne

Edytowano przez damianzetor9540

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łolek    12912
9 godzin temu, robert1226 napisał:

No na przykład przestrzeganie wymogów i nie da się byle białe było

A co zdziwiony.

I myślisz że wszyscy dostawcy polmleku  tak robią?

Mnie np. w tym przypadku obrażasz  

Edytowano przez Łolek
  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
9 godzin temu, Bercik92 napisał:

Kuźwa ludzie kariery na AF porobili:ph34r: celebryta  🤭

Edytowano przez Ursus932

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateusz1q    1826

Ten artykuł tylko swiadczy o jego autorze. No bądźmy poważni, wypowiedzi anonimowych ludzi w gazecie. Przedszkole

9 godzin temu, Bercik92 napisał:

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robert1226    1584
47 minut temu, Łolek napisał:

I myślisz że wszyscy dostawcy polmleku  tak robią?

Mnie np. w tym przypadku obrażasz  

Nie bierz wszystko do siebie, ale takie są realia ,z znaczy stron ci co nie dali rady w Sierpcu to poszli do picota,.  polmleku ido jakiego z zygmuntowa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komizmo    2694
11 godzin temu, slawek74 napisał:

z ''kupy'' wykaże

Może warto spytać eksperta. Grzesiu, różni się taka GMO?🤔

Edytowano przez komizmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łolek    12912
1 godzinę temu, robert1226 napisał:

Nie bierz wszystko do siebie, ale takie są realia ,z znaczy stron ci co nie dali rady w Sierpcu to poszli do picota,.  polmleku ido jakiego z zygmuntowa .

Łatwiej było  im zmienić odbiorcę niż  zrobić porządek w dojarce albo w stadzie - tragedia ale wszędzie takich znajdziesz 

Na szczęście nie wszyscy tak do tego podchodzą 

Edytowano przez Łolek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RusiL    303

Mlekpol 15tyś. tł. 4.68 bi. 3.38 1.7481zł brutto VAT minus udział i prezent w postaci nabiału😤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin133    944

Wogole nie zdziwiony wiem że macie wysokie mniemanie o sobie ale tak jak Olo pisze w każdej mleczarni są kwiatki😉

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez bialy2005
      Narazie to ceny raczej beda z tendencja w dół jak to w styczniu. Pod koniec miesaca zacznie sie to rozkrecac ale jesli nie potwierdza sie wymarzniecia to bez szału
      Pszenżyto 550 z podwórka okolice łukowa lubelskie
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj