Polecane posty

komizmo    2694

No to zwracam honor, chociaż śledząc temat wydaje mi się że w centrali wychodzi to jednak ciut lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chuck00    207

To jest loteria, u mnie czasami były wysokie parametry, a czasami wiadomo ;)  Ktoś pisał niedawno, że 15 lat wstecz była podobna cena... U mnie było ok 1zł brutto, więc tak kolorowo nie wspominam tych czasów, bo w naszych okolicach (Płd Wlkp) cena d*py nie urywała, dopóki nie pojawiły się większe podmioty.


Pieniądz podzielił nas, a i tak wszystko zabierze czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie 

Potrzebuje waszej opini, doświadczenia z wozami poziomymi Euromilk Puma ponieważ chcę taki kupić 

Post nie na temat/ +1pkt ostrzeżeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Orientuje się ktoś jaki jest margines błędu w licznikach mleka w mleczarkach? 

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jamstach1    2

Margines bledu 2litry ale prawie w kazdej mleczarni jest tak ze rolnikowi brakuje mleka licznik moze byc ok i po legalizacji a i tak ci litry za...jeb kierowcy lub przewoznik zatym stoi przerabialem to jest sposub na takich umnie teraz sie zgadza co do litra pamietaj w kazdej mleczarni pracuje i kierowcy same rodziny slupy chandel mlekiem moge ci opisac jak to robia

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Z tego co się orientowałem to margines błędu jest procentowy, z tego co się zdążyłem zorientować to jest to jest to 1% ale nie jestem pewien czy to prawda, ale u mnie by się zgadzało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BarteqD    27
1 godzinę temu, dominik1703 napisał:

Z tego co się orientowałem to margines błędu jest procentowy, z tego co się zdążyłem zorientować to jest to jest to 1% ale nie jestem pewien czy to prawda, ale u mnie by się zgadzało.

Tak, margines jest 1%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusjan    248

OSM Włoszczowa, 15-30 tys, t.4,06, b.3,33,  1,57 brutto VAT, w tym 3 grosze na udziały.

Edytowano przez lusjan
Zdublowany tekst

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusjan    248

Parametry cienkie, to i cena cienka. Cennik bez zmian od października chyba, tylko białko i  tłuszcz poleciały, ale zgodnie z prawdą. Z federacji minimalnie niższe wyszły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusjan    248

Czyli 15 groszy przed Włoszczową- tyle, co zawsze mlekpol nas wyprzedzał. Różnice- my mamy udziały, Wy lojalnościówkę, my nie mamy non gmo, Wy macie 10x większy skup. No i u nas parametry się zgadzają. Ja tam zarówno mlekpolowi, jak i mlekovicie życzę jak najwyższej ceny, wtedy może i Włoszczowa coś podniesie, ale prawda jest taka, że u nas po prostu nie ma konkurencji- OSM Skoczów przy bardzo dobrych parametrach 1,30 brutto, OSM Pszczyna ta sama cena dla większych dostawców, żeby nie odeszli, a małym o wiele mniej. U nas Piątnica to taka legenda :D

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianzetor9540    2705

No Mlekovita za marzec ładnie bo dołożyli 10 gr, za styczeń było 15 gr mniej niż teraz a za luty 10 mniej niż teraz. Kwestia ile ta cenę utrzymają, kwiecień póki co bez zmian. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MariuszDe    370

OSM Końskie tł 4,25 b 3,18 ilość ponad 5 tys cena za marzec 1,30 brutto - 2gr udzial

Edytowano przez MariuszDe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
turtojs    436

Opłaca się wogole trzymać krowy żeby tylko mieć przychodu na miesiac koło 7 tysięcy 😳😳😳

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateusz1q    1826

Póki tacy są to jest tanie mleko na rynku i można płacić więcej większym więc ciesz się że ludzie doją za 1,30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MariuszDe    370
10 minut temu, Mateusz1q napisał:

Póki tacy są to jest tanie mleko na rynku i można płacić więcej większym więc ciesz się że ludzie doją za 1,30

Gdyby takich nie było to upadłoby większość mleczarni zostałaby wielka 3 no i może jeszcze z parę, nastąpiłaby zmowa cenowa i wtedy wy dostalibyście te 1,30 a może i mniej😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BarteqD    27
6 godzin temu, MariuszDe napisał:

OSM Końskie tł 4,25 b 3,18 ilość ponad 5 tys cena za marzec 1,30 brutto - 2gr udzial

To już po tej podwyżce 10 gr?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez bialy2005
      Narazie to ceny raczej beda z tendencja w dół jak to w styczniu. Pod koniec miesaca zacznie sie to rozkrecac ale jesli nie potwierdza sie wymarzniecia to bez szału
      Pszenżyto 550 z podwórka okolice łukowa lubelskie
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj