Polecane posty

Jamstach1    2
4 godziny temu, jimmy871 napisał:

Nie. Już nie pracuje.

 

kolego Ty cały czas w Lacpolu czy może coś się zmieniło?

 

Nie Już dawno odszedlem a prezesi ci sami w lacpolu tez odstawiasz do nich

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jimmy871    27
Jamstach1 napisał:

4 godziny temu, jimmy871 napisał:

Nie. Już nie pracuje.

 

kolego Ty cały czas w Lacpolu czy może coś się zmieniło?

 

Nie Już dawno odszedlem a prezesi ci sami w lacpolu tez odstawiasz do nich

 

Lacpolu został już tylko nazwą na papierze. Teraz jest to tylko córka firmy Polmlek. Cała struktura systematycznie jest wymieniana na nową. Może i dobrze bo jeśli jakości mleka nie będzie to ceny też nigdy nie będzie. Zaczęli na naszej trasie pobierać próby na bakterie i komórki przy każdym odbiorze (szkoda że tak późno) ale czy to wejdzie na stałe i na całym zakładzie niewiadomo. Szczerze już sam nie miałem ochoty dbać o parametry wiedząc że inni próbę robią ze słoiczka a w zbiorniku smród mają.. Jak to w polmleku wygląda uczciwie próby pobierają czy też kierowcy drugą pensję za próby biorą??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łolek    12812

Nawet nie wiem kiedy biorą dopiero sms z wynikami 

15 minut temu, FarmerDyzio napisał:

pisz tu, nie krępuj się

Nie tutaj  bo mnie Daniel opitoli😉 jak co to w luźnych 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jimmy871    27
Łolek napisał:

Nawet nie wiem kiedy biorą dopiero sms z wynikami 

Czyli u was na trasie cały czas 2 próby w miesiącu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łolek    12812

Proby co odbiór ale som i bak dwa razy a bi i tl to dopiero z faktury wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strsw33    93
14 godzin temu, Jamstach1 napisał:

Nie Już dawno odszedlem a prezesi ci sami w lacpolu tez odstawiasz do nich

 

Przy 6tys litrów  w lacpol piotkow kujawski  ile by mnie wyszlo mleko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin133    930

Dzwoniłem do Polmleku co się stało z cena a oni że Mlekpol też opuścił będą obserwować rynek...kuźwa tylko że Mlekpol miał z czego...Barany

  • Thanks 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niesamowity90    590

Dalej koledzy, którzy narzekali że my beczymy o cenę w Mlekpolu mają coś przeciwko? A może przestaniemy beczeć i zgodzimy się na wszystko, wtedy pociągnie to cały rynek w dół? Najlepiej może będziemy wszyscy doić po złotówce, bo po co więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

Drogi kolego ale ty się nie oburzaj bo to jest niestety przypadłość mlekpolowców. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
9 minut temu, niesamowity90 napisał:

Dalej koledzy, którzy narzekali że my beczymy o cenę w Mlekpolu mają coś przeciwko? A może przestaniemy beczeć i zgodzimy się na wszystko, wtedy pociągnie to cały rynek w dół? Najlepiej może będziemy wszyscy doić po złotówce, bo po co więcej?

Nie poruszaj znowu tego tematu. Masz przykład wyżej że większość ma mocny ból d.py że mamy wyższą ceną. Zamiast cisnąć swoje spółdzielnie żeby podnosili to się cieszą że mlekpol obniża. Trudno to pojąć ale to jest jak w żarcie.

Złota rybka pyta ruska jakie ma życzenie. Rusek odpowiada że chce mieć 10 krów.

Rybka pyta niemca jakie ma życzenie. Niemiec odpowiada że chce mieć 15 krów.

Rybka widząc że każdy kolejny chce więcej. Do polaka mówi. Ty pewnie chcesz 20 krów? Polak odpowiada. Nie chcę ani jednej ale chcę żeby niemcowi i ruskowi wszystkie krowy zdechły.

Takie mamy społeczeństwo. Ktoś ma lepiej to zamiast robić tak żeby mu dorównać lub prześcignąć to cieszą się jak zaczyna mu gorzej iść. Nie mogą pojąć że jak najwięksi zaczną obniżać to ci mniejsi zaraz za nimi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strsw33    93
15 godzin temu, jimmy871 napisał:

Lacpolu został już tylko nazwą na papierze. Teraz jest to tylko córka firmy Polmlek. Cała struktura systematycznie jest wymieniana na nową. Może i dobrze bo jeśli jakości mleka nie będzie to ceny też nigdy nie będzie. Zaczęli na naszej trasie pobierać próby na bakterie i komórki przy każdym odbiorze (szkoda że tak późno) ale czy to wejdzie na stałe i na całym zakładzie niewiadomo. Szczerze już sam nie miałem ochoty dbać o parametry wiedząc że inni próbę robią ze słoiczka a w zbiorniku smród mają.. Jak to w polmleku wygląda uczciwie próby pobierają czy też kierowcy drugą pensję za próby biorą??

Cześć przy 6tys litrów jaka cenę bym miał w lacpolu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kr9292    950
5 minut temu, krzychu987 napisał:

Nie poruszaj znowu tego tematu. Masz przykład wyżej że większość ma mocny ból d.py że mamy wyższą ceną. Zamiast cisnąć swoje spółdzielnie żeby podnosili to się cieszą że mlekpol obniża.

Czekaj czekaj to wy macie wyższa cenę bo przycisneliscie spółdzielnie jak rozumiem 🤔 😂😂😂😂😂 

Spółdzielnie rozgrywają nas jak chcą, a przycisnąć możesz sobie żonę w łóżku.  Większości się nie podoba wszyscy oburzeni a potem jak przyjdzie co do czego zostajesz sam. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rrolniik    213
2 minuty temu, kr9292 napisał:

Czekaj czekaj to wy macie wyższa cenę bo przycisneliscie spółdzielnie jak rozumiem 🤔 😂😂😂😂😂 

Spółdzielnie rozgrywają nas jak chcą, a przycisnąć możesz sobie żonę w łóżku.  Większości się nie podoba wszyscy oburzeni a potem jak przyjdzie co do czego zostajesz sam. 

znam to z praktyki, wszyscy psioczą na cenę, a jak do prezesa jechać to 2/3 nie było, a później się pytają czy coś zdziałaliśmy xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Tego nikt nie wie czy cena była wyższa przez ten dym co był na jesieni. Ale jakiś wpływ napewno był skoro nawet w TPR był artykuł niezadowolonych rolników więc zasięg ogólnopolski poszedł a wcale aż tak dużo rolników się nie burzyło. Cena była dość dobra to wszystkim emocje opadły ale podejrzewam że jak znowu zacznie mocno spadać  to teraz będzie więcej chętnych którzy będą widzieli potrzebę zmian. Nie mogę tego pojąć że zamiast się jednoczyć to cały czas jest pocisk po tych osobach które chcą zmian. Jak sam stwierdziłeś spółdzielnie rozgrywają nas jak chcą między innymi przez takie osoby jak ty. Zamiast poprzeć tych buntujących się to ciśniesz bekę a w tym samym czasie jesteś dyma.y przez spółdzielnie. Brawo TY. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jimmy871    27
strsw33 napisał:

15 godzin temu, jimmy871 napisał:

Lacpolu został już tylko nazwą na papierze. Teraz jest to tylko córka firmy Polmlek. Cała struktura systematycznie jest wymieniana na nową. Może i dobrze bo jeśli jakości mleka nie będzie to ceny też nigdy nie będzie. Zaczęli na naszej trasie pobierać próby na bakterie i komórki przy każdym odbiorze (szkoda że tak późno) ale czy to wejdzie na stałe i na całym zakładzie niewiadomo. Szczerze już sam nie miałem ochoty dbać o parametry wiedząc że inni próbę robią ze słoiczka a w zbiorniku smród mają.. Jak to w polmleku wygląda uczciwie próby pobierają czy też kierowcy drugą pensję za próby biorą??

Cześć przy 6tys litrów jaka cenę bym miał w lacpolu?

~1.25 brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kr9292    950
1 godzinę temu, krzychu987 napisał:

Tego nikt nie wie czy cena była wyższa przez ten dym co był na jesieni. Ale jakiś wpływ napewno był skoro nawet w TPR był artykuł niezadowolonych rolników więc zasięg ogólnopolski poszedł a wcale aż tak dużo rolników się nie burzyło. Cena była dość dobra to wszystkim emocje opadły ale podejrzewam że jak znowu zacznie mocno spadać  to teraz będzie więcej chętnych którzy będą widzieli potrzebę zmian. Nie mogę tego pojąć że zamiast się jednoczyć to cały czas jest pocisk po tych osobach które chcą zmian. Jak sam stwierdziłeś spółdzielnie rozgrywają nas jak chcą między innymi przez takie osoby jak ty. Zamiast poprzeć tych buntujących się to ciśniesz bekę a w tym samym czasie jesteś dyma.y przez spółdzielnie. Brawo TY. 

Powiem krótko.  Jako jedyni Mieliście jeszcze szansę jesienią, teraz już pozamiatane. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łolek    12812
2 godziny temu, Marcin133 napisał:

Ja mam starsze siostry jedna dentystka druga w firmie farmaceutycznej...obie robią dobra kasę także mi nie zaluja tym bardziej widzą ile roboty -codziennie. Ale tutaj się zgodzę że są przypadki jak pisał Komizmo. Lolek pisałeś o tym swoim przypadku 

Napisałem 

4 godziny temu, FarmerDyzio napisał:

za czekoladki nie, ale za +5gr do litra to pewnie byś się nie wahał 😁

 

a Ty łolek napisałeś o wczorajszym temacie na luźnych ?;

 

Tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
makowiaczek    27

Mleks Wyszków

1.62 brutto  >20000l

 za rok już będzie 0 litrów

Edytowano przez makowiaczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesiu    526
Dnia 13.03.2021 o 11:53, Dzikib11 napisał:

Polecam wszystkim spółdzielcom obejrzeć materiał Krzysztofa Tołwińskiego pt.Bielmlek Upadłość.

Materiał w którym Pan Krzysztof atakuje vice prezesa OSM Pietnica Pana Łukasza? Ciekaw jestem czy chociaż raz miał okazję porozmawiać z Panem Łukaszem w cztery oczy i zweryfikować swoją błędną tezę. Czasami jakieś swoje stereotypy czy przekonania zostawilbym sobie żeby kogoś przypadkiem niesłusznie nie obrazić czy umniejszać jego wiedzę i umiejętności. 

Edytowano przez grzesiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łolek    12812

Słyszałem wczoraj ze Mlekpol coś  z Jogo kombinują ciekawe czy to plotka czy coś jest na rzeczy 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hassi37    21

Mlekovita pow 30tys tl4 białko 3.2  1.62zl vat

Edytowano przez hassi37

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konrad531    63
grzesiu napisał:

Dnia 13.03.2021 o 11:53, Dzikib11 napisał:

Polecam wszystkim spółdzielcom obejrzeć materiał Krzysztofa Tołwińskiego pt.Bielmlek Upadłość.

Materiał w którym Pan Krzysztof atakuje vice prezesa OSM Pietnica Pana Łukasza? Ciekaw jestem czy chociaż raz miał okazję porozmawiać z Panem Łukaszem w cztery oczy i zweryfikować swoją błędną tezę. Czasami jakieś swoje stereotypy czy przekonania zostawilbym sobie żeby kogoś przypadkiem niesłusznie nie obrazić czy umniejszać jego wiedzę i umiejętności. 

A Ty z nim rozmawiałeś ? Pewnie przypadkiem na ulicy go spotkałeś, tak jak plomby na cysternie widziałeś 😂😂😂

  • Haha 9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Jak Waszym zdaniem będą się kształtować ceny paliw w 2024? Czy można liczyć na obiecywane w kampanii wyborczej spadki?
      Dziś wiodące koncerny zaktualizowały cenniki uwzględniając nowe stawki podatków i opłat, a więc olej napędowy drożeje o +5,3gr
      Najlepszego w Nowym Roku
       
      kontynuacja zeszłorocznego tematu:
       
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj