Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
grzesiu    532

To uważaj żebyś przyszłej synowej przypadkiem nie pokrył 🤣🤣🤣🤣

Chłopy ogarnijta się bo czytam Wasze wypowiedzi i nie wierzę. 

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robert1226    1583

O znalazł się .

Ciekawe kiedy ten drugi się pokaże 

Ciekawe co Sierpc za luty walnie.

 

 

Edytowano przez robert1226

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7205

Konsument wypad stąd, lepiej czytać o d*pie maryny niż twoje utopijne farmazony. Wracaj na smycz do swojego pana piesku.

  • Like 1

..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RusiL    303
grzesiu napisał:

To uważaj żebyś przyszłej synowej przypadkiem nie pokrył 🤣🤣🤣🤣

Chłopy ogarnijta się bo czytam Wasze wypowiedzi i nie wierzę. 

ciągle czekam na komentarz dlaczego obniżka jest dla nas dobra.....

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łolek    12912

Grzesiek o czym ty kurna myślisz weź  sie chłopie ogarnij , ale glodnemu chleb na myśli 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianzetor9540    2705
25 minut temu, grzesiu napisał:

To uważaj żebyś przyszłej synowej przypadkiem nie pokrył 🤣🤣🤣🤣

Chłopy ogarnijta się bo czytam Wasze wypowiedzi i nie wierzę. 

Całe szczęście że Ty z prezesem nie dasz rady mieć dzieci 😂🙆

  • Like 1
  • Haha 8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, Łolek napisał:

Co ja mam powiedzieć 23 lata po ślubie 🤕

A i jeszcze to że podobają mi się te same laski co moim synom☺

Zawsze możesz pierwszy wypróbować 😜 , po czym powiesz " synu tak ta się nadaje na żonę "🤭

32 minuty temu, grzesiu napisał:

To uważaj żebyś przyszłej synowej przypadkiem nie pokrył 🤣🤣🤣🤣

Chłopy ogarnijta się bo czytam Wasze wypowiedzi i nie wierzę. 

Więc proszę napisać jaką masz cenę 😋 , a nie kuźwa zaśmiecać temat z poziomu szarego konsumenta 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesiu    532

Nigdy bym nie pomyślał że moja skromna szara zwykła osoba może wzbudzać tyle zainteresowania i emocji - całkiem niepotrzebnie. Napisałem jeden głupi post a w temacie wrze. Haha Nie wypowiadam się na temat podwyżek obniżek bo nie ma nic wspólnego z Mlekpolem. Myślę że skargi zażalenia zapytania można śmiało kierować pod adresem Grajewo ul Elewatorska.

  • Like 1
  • Haha 8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesiu    532

Dziękuję że jesteś tu na forum i mogę uczyć się od ciebie tych "mądrości". Haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DanielFarmer    1379
Ogólnie to Panowie z Mlekpolu powinni już dawno być u swoich radnych bo oni napewno wiedzą dlaczego podczas ostrej hossy zjedziemy 13-20gr (tak ,to nie żart) Ktoś powinien wylecieć z hukiem ( Kto interesuje się tematem wie kto) Ale żeby to zrobić pospolite ruszenie dostawców potrzebne bo rada ukształtowana po ostatniej akcji napewno się nie wychyli...
  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
greg1985    496

No przeciesz trzeba inwestować albo przyszedł im rachunek za prąd za styczeń. A kto to wszystko zapłaci no Przecież nie prezes nie rada ani nie pracownicy tylko zwykli producenci mleka .

Idąc tym tropem wszyscy lub prawie wszyscy będą obniżać się okaże. 

Trąbią żeby się rozwijać powiększać stada bo taki dobrobyt. Dziś rozmawiałem że znajomym co się w tamtym roku pobudowal to sadzil że musiał dobrać więcej dzierżaw i wszystko idzie do góry i więcej kasy na koncie przewala i obornika na gromadzie. 

Jak wejdzie też zielony lad i będą płacić za ograniczenia produkcji i bydła i inne pierdoly typu łąki na ptaszkowe to ja w to wchodzę może wtedy coś drgnie z tym mlekiem

 

Edytowano przez greg1985

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łolek    12912
8 godzin temu, grzesiu napisał:

Dziękuję że jesteś tu na forum i mogę uczyć się od ciebie tych "mądrości". Haha

Grzesiek dziwi mnie to że  ktoś  kto nie jest hodowca udziela się  na forum mleczarskim to tak jakbym ja mądrzyl sie na forum np florystycznym bo lubię kwiaty .A nie będąc zangarzowany osobiście to może zacznij temat dla konsumentów mleka - oczywiście zwykłych .

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radekz200    6708
2 godziny temu, Łolek napisał:

Grzesiek dziwi mnie to że  ktoś  kto nie jest hodowca udziela się  na forum mleczarskim to tak jakbym ja mądrzyl sie na forum np florystycznym bo lubię kwiaty .A nie będąc zangarzowany osobiście to może zacznij temat dla konsumentów mleka - oczywiście zwykłych .

Łolek ale jakbys rozwoził kwiatki to już mógłbyś się mądrzyć 😂😂

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesiu    532
2 godziny temu, Łolek napisał:

Grzesiek dziwi mnie to że  ktoś  kto nie jest hodowca udziela się  na forum mleczarskim to tak jakbym ja mądrzyl sie na forum np florystycznym bo lubię kwiaty .A nie będąc zangarzowany osobiście to może zacznij temat dla konsumentów mleka - oczywiście zwykłych .

Pomyśl czasami co piszesz. 

Nie trzeba być piłkarzem żeby mówić o piłce,  nie trzeba być politykiem żeby mówić o polityce. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusjan    248

OSM Włoszczowa, 15-30 tys, t.4,15, b.3,45, 1,60 brutto dla vatowca. Ponoć do jesieni nikogo już nie przyjmują, a magazyny pełne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12166
grzesiu napisał:

Pomyśl czasami co piszesz.  Nie trzeba być piłkarzem żeby mówić o piłce,  nie trzeba być politykiem żeby mówić o polityce.

teoria jedno praktyka drugie więc żeby się o cenie mleka wypowiadać trzeba by przy krowach popracować ryki 1.63 brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin133    944

Grzechu wraca powoli do gry. Drobnymi kroczkami 😄 Powiedzmy że Ci wierzymy szary konsumencie😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesiu    532
8 minut temu, slawek74 napisał:

teoria jedno praktyka drugie więc żeby się o cenie mleka wypowiadać trzeba by przy krowach popracować ryki 1.63 brutto

Tzn że sprzedażą produkcji mleczarni też tylko rolnicy mogą się zajmować bo to oni mają największą wiedzę o rynku mleka? 

 

2 minuty temu, Marcin133 napisał:

Grzechu wraca powoli do gry. Drobnymi kroczkami 😄 Powiedzmy że Ci wierzymy szary konsumencie😄

To czy ktoś mi tu wierzy czy nie to nie robi mi żadnej różnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komizmo    2694
23 minuty temu, lusjan napisał:

OSM Włoszczowa, 15-30 tys, t.4,15, b.3,45, 1,60 brutto dla vatowca. Ponoć do jesieni nikogo już nie przyjmują, a magazyny pełne. 

No i jak to się ma do tego ssania na produkty mleczne na świecie? Ktoś tu nas robi w wała byle tylko za dużo nie zapłacić rolnikowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez bialy2005
      Narazie to ceny raczej beda z tendencja w dół jak to w styczniu. Pod koniec miesaca zacznie sie to rozkrecac ale jesli nie potwierdza sie wymarzniecia to bez szału
      Pszenżyto 550 z podwórka okolice łukowa lubelskie
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj