Polecane posty

Kierownik    436
Ursus932 napisał:

No i stało się , Radomsko pierdolło premie od lutego 5 gr🙆‍♂️, ciekawe ile miesięcy się utrzyma  🤦‍♂️

Pani prezes , czekam na więcej 😜

uciekaj z tej mleczarni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luc93    3
2 godziny temu, Kierownik napisał:

uciekaj z tej mleczarni ;)

Do jakiej? 

Edytowano przez luc93

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodi    514
4 godziny temu, wille napisał:

Za styczeń było 1.7066 13500 tys bi i tł niepamiętam

20gr Więcej niż w SM Riczmond, przy 15-16tyś. Teraz 25gr.. Kurr. Na udziały wam nie pobierają? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komodo    277
3 godziny temu, kr9292 napisał:

Ma ktoś cennik z prezydenta??

Spytaj kogoś kto przechodzi teraz bo ja ostatni widziałem 3lata temu jak przechodziłem i od tamtej pory już tylko sms-y w lewo albo prawo ale co godne podkreślenia zawsze z wyprzedzeniem nie po fakcie. 

Cena bazowa może być około 1.45 netto plus parametry po wyżej 3.2 i 3.8 nie wliczając premi ale mogę się mylić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kierownik    436
luc93 napisał:

2 godziny temu, Kierownik napisał:

uciekaj z tej mleczarni ;)

Do jakiej? 

jak z lodzkiego to jestbwiele lepszych. mlekuta, wloszczowa, łowicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komodo    277

I na udziały nie pobierają wsio na konto aby za próby i smsy potracają.

I opieka weterynaryjna ale nie jest już darmowa tylko  50zl za wizytę i za wszelkie usługi nie płacisz aby za leki ale są tańsze od lokalnych dilerów że tak powiem

Ale z tego co wiem to i często zapewniają opiekę powiatowych lekarzy 😉😉😉

Edytowano przez komodo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
4 godziny temu, MariuszDe napisał:

No i wyjdzie Ci teraz z tą premia oszałamiające 1,30 brutto czy jeszcze nie? 😁

No zobaczymy ale może chcesz coś około tego się zakręce 😉

 

2 godziny temu, Kierownik napisał:

uciekaj z tej mleczarni ;)

A gdzie , zresztą to dobra mleczarnia tylko mało płaci :ph34r:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kierownik    436

tak bardzo dobra. rapten okolo 20gr mniej placa nuz konkurencja :) tam juz dobrze nie bedzie


pusalem gdzie. Jest wiele alternatyw. Gdyby byla dobra to nie ucieklony z niej w ciagu 2 lat 100 dosyawcow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

U mnie nie ma alternatywy, bo jestem za mały 

 

A w okolicy zbierają jeszcze "lepsi"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kr9292    950
2 godziny temu, komodo napisał:

Spytaj kogoś kto przechodzi teraz bo ja ostatni widziałem 3lata temu jak przechodziłem i od tamtej pory już tylko sms-y w lewo albo prawo ale co godne podkreślenia zawsze z wyprzedzeniem nie po fakcie. 

Cena bazowa może być około 1.45 netto plus parametry po wyżej 3.2 i 3.8 nie wliczając premi ale mogę się mylić 

Ile mniej więcej ci wyszło bez premii ostatnio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komodo    277

No mi dokladnie 1.6282 brutto vatowiec

A styczeń luty i marzec plus 6gr 

A reszta w rękach parametrów ale z próba zbiorcza że zbiornika się pokrywa jak dałem do federacji i oni brali tego samego dnia próby czyli to samo mleko z  4 udojow tłuszcz identyczny A białko różnica 3.59 na 3.58 czyli identyczne właściwie. Spmatyka identyczna aby mocznik różnica wyszła chyba z 15 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łolek    12830

Parametry robią cenę 👍

A co do radomska ursus zawsze masz alternatywę tylko trzeba d..pe ruszyć 

Edytowano przez Łolek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Dzień dobry mam pytanie do dostawców  czy litry mleka wam się zgadzają zgodnie z miarka ? Ja osobiście już przygodę  z mlekiem  zakończyłem , ale w rodzinie  też oddają do Łowicza , co odbiór brakuje  od 5 do 10 litrów 🤨 u mnie kiedyś była sytuacja kompinowania z litrami , upomnialem  kierowcę  na jakiś czas się poprawił. A potem chłopaki po wpadali za wodę z solą  zmiana kierowców  i był święty spokój . Ale chyba proceder trwa . A swój zbiornik kiedyś litrazowalem miałem fajny pojemnik z podziałką i było ok

Ale chyba odszukam ten pojemnik i wujasowi pomogę bo coś tu nie gra chyba. Na moje oko to albo  mają  źle skalibrowane  liczniki i mleczarni jest to na rękę  albo znów kierowcy cwaniakuja tak czy siak sponsor jest a rolnikowi  100 oka  tu 100 owka tam 🤨 mleczarnia, osoby tam pracujące  są bardziej potrzebujące 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Kiedyś bylo to możliwe naprawdę 😀 mi to było wszystko jedno i zacząłem  wojnę toczyć  bo i tak likwidowalem krowy.A tutaj zwrocisz komuś uwagę  to walnie focha albo będzie jeszcze bardziej przejebane 😔 najpierw trzeba sprawdzić miarke a potem sie zobaczy. 

Zresztą proceder trwa napewno bo w tamtym roku napewno w Kutnie we wrześniu tak jakoś kierowcę złapali z wodą nawet była policja  czyli cos jest na rzeczy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komizmo    2694

Teraz to ja też już wiem, że samochod spłaciłem kierowcy. Może nawet nie jeden

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdzinio    321

U mnie ostatnio była akcja że raz brakowało 30 litrów A na następny odbiór było 30 więcej chyba sumienie to ruszyło😂 A tak to od jakiś 2 lat co do setki się zgadza jak ich pouczyłem😁. Była też akcja parę lat temu z kierowcą ja mówię że jak bym nie miał kredytów to bym tych krów nie doił A on na to że jakby nie miał kredytów to by tu nie jeździł! Dopiero po jakimś czasie załapałem o co mu chodzi 😂 no ale wtedy to nawet 60-70 litrów brakowało z 2.5 tys

Edytowano przez Zdzinio
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komodo    277

Były akcje tylko ja nie jestem już pewny czy to późna Zorina czy wczesny Łowicz to śmiał się w żywe oczy kierowca prezes dał kane do mierzenia z tym plywakiem to za pierwszym razem brakowało 80l na jakimś 1000l A następnym razem już miał kierowca pokazany i była różnica gdzieś 30l widocznie nie zdążył skalibrowac😁 i mówi że pewnie nie lalismy pelnych i dlatego to ojciec mowi że jest równo 20l w tym mierniku zobaczymy ile pokaże i tu bezcenne zjawisko sie wydarzylo David Copperfield by sie nie powstydzil 😀 On wciągnął i na aucie 00000 😂😂😂😂😂 ojciec poszedł po siekiere i powiedział że jeszcze raz będzie brakowało to mu ręce odrabie i więcej po mleko już ten kierowca nie przyjechał ponoć dali go do rowozenia towaru.

  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No zobaczymy napisze co i jak ,mam takie fajne naczynie przemysłowe ,służyło podobno do produkcji serów .  Muszę to odkopac , a potem co zrobią z tematem , to ich sprawa. Ale dla mnie idziesz do sklepu, ukradniesz chlep  i policja ! a w moim przypadku ginelo 8 litrów mleka co odbiór i nie było problemu dla mleczarni 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maksy    5
31 minut temu, Zdzinio napisał:

U mnie ostatnio była akcja że raz brakowało 30 litrów A na następny odbiór było 30 więcej chyba sumienie to ruszyło😂 A tak to od jakiś 2 lat co do setki się zgadza jak ich pouczyłem😁. Była też akcja parę lat temu z kierowcą ja mówię że jak bym nie miał kredytów to bym tych krów nie doił A on na to że jakby nie miał kredytów to by tu nie jeździł! Dopiero po jakimś czasie załapałem o co mu chodzi 😂 no ale wtedy to nawet 60-70 litrów brakowało z 2.5 tys

Dobrze, ze jak pouczyłeś kierowców to nie miałeś problemów z somatyka i bakteriami potem. Walka z kierowcami w Łowiczu nie kończyła się dobrze dla gospodarza. Większość osób co oddawała do Łowicza wie o co chodzi 😉😉

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A ja rozumiem że wszyscy maja duże potrzeby ale dlaczego kosztem rolnika  jeżeli  kierowca kradnie sobie mleczarnię to nie mój problem pozwalają sobie na to  to ich sprawa ale ja osobiście  dokładać do ich pensji nie miałbym zamiaru 😀 a potem się dziwić że w Gostyniu  były takie afery szkoda gadać 

W takich chwilach człowiek  sobie uświadamia  że dobrze zrobił że uciekł z tego syfu jak nie na litrach to kierowca zrobi czary Mary z probkami  ogólnie mleko to śliski temat  a  ze  z procederm nie można sobie poradzić lub  nie chcą ruszać smierdzacej sprawy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdzinio    321
49 minut temu, Maksy napisał:

Dobrze, ze jak pouczyłeś kierowców to nie miałeś problemów z somatyka i bakteriami potem. Walka z kierowcami w Łowiczu nie kończyła się dobrze dla gospodarza. Większość osób co oddawała do Łowicza wie o co chodzi 😉😉

Problemy to były ale krutko bakterie zaczęły wychodzić po1500000 ( półtora miliona) zadzwoniłem do instruktora że kierowca się pomylił i szambo wyciągnął😂 i żeby on przyjechał i próby pobrał. Nawet nie przyjechał i wszystko do normy wróciło!

  • Haha 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kizak    2149
9 godzin temu, Maksy napisał:

Dobrze, ze jak pouczyłeś kierowców to nie miałeś problemów z somatyka i bakteriami potem. Walka z kierowcami w Łowiczu nie kończyła się dobrze dla gospodarza. Większość osób co oddawała do Łowicza wie o co chodzi 😉😉

    Czy kierowca, czy kierownik, o i jeszcze laboratorium,tam o swoje to już w ogóle się nie upominaj, ,,przypomną '' o tobie za tydzień ,dwa,trzy   ,a na pewno  ,,przypomną'' .😐

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj