Polecane posty

sumek666    5084

PROSZĘ WRÓCIĆ DO TEMATU. JAK KTOŚ CHCE POGADAĆ O POLITYCE TO JEST KU TEMU ODPOWIEDNI TEMAT.

  • Like 1
  • Haha 1

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chuck00    207
1 godzinę temu, komizmo napisał:

Ktoś coś czy mlekovita nic nie dorzuci do ceny za styczeń? Jak zapłacą wg cennika to mlekpol ostro odjedzie z ceną do przodu

5gr do cennika podstawowego, była o tym już mowa. Kolejna premia? Nie sądzę 😅


Pieniądz podzielił nas, a i tak wszystko zabierze czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetorr6441    365
1 godzinę temu, komizmo napisał:

Ktoś coś czy mlekovita nic nie dorzuci do ceny za styczeń? Jak zapłacą wg cennika to mlekpol ostro odjedzie z ceną do przodu

No ze 20gr 😲 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
massey235    327

nic znając życie, i zaraz będzie po 1,40 a jeszcze ich te premie lojalonosciowe to juz wogule

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gliper    4

Jest tu ktoś z Mlekpolu do 10k komu udało się chociaż utrzymać cenę ze starego cennika? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
greg1985    496
41 minut temu, Gliper napisał:

Jest tu ktoś z Mlekpolu do 10k komu udało się chociaż utrzymać cenę ze starego cennika? 

U mnie było za listopad 1.77 brutto A za grudzień 1.81 brutto więc kika groszy więcej. Teraz za styczeń będzie kilka groszy mniej bo parametry spadły ale to u dużej ilości rolnikow z tego co tu piszą.  Rozmawiałem z dzis że znajomym to mu wyszło 1.88zł brutto  na ryczalcie A ja vatowiec wiem że sporo więcej mleka ma 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Będzie coś koło 1.55-1.6brutto litr 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bercik92    2201

Oddaje ktoś ekologoczne mleko do mlekpolu? Jakiś czas temu mleczarnia chciała uruchomić skup mleka ekologicznego i ciekaw jestem czy to przeszło.. 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DanielFarmer    1379
za 30-40 gr dopłaty to głupiego nie ma....jeśli ktoś miałby oddawać eko to idzie do Piątnicy i na gwarantowaną cenę bodajże 2,18 netto + premie niezależnie od parametrów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikolas29    450

To Radomsko ok 1,24 poniżej 10 tys.L. tam wszyscy uciekają już .q jedną z największych mleczarni w łódzkim.tez by uciekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jak spomlek daje premię to jest nadzieja że mlekpol nie obniży ceny 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bercik92    2201
DanielFarmer napisał:

za 30-40 gr dopłaty to głupiego nie ma....jeśli ktoś miałby oddawać eko to idzie do Piątnicy i na gwarantowaną cenę bodajże 2,18 netto + premie niezależnie od parametrów

Można być na okresie przejściowym przez 2 lata a potem przejść do Piątnicy tylko jak wytłumaczyć że większość ziemi która uprawiasz masz na ustne umowy dzierżawy a z np 30ha własnej na papierzenie utrzymasz 80 sztuk bydła na ekologi... 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pablo16    93

Ale komu wytłumaczyć. Mleczarni czy agencji?

Myślę że mleczarni to nie będzie obchodzić z ilu wykarmiasz tylko abyś certyfikat miał 


Ursus C385A główny koń roboczy
Ursus C360 pomocnik C385A
Ursus C330M pomocnik pomocnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bercik92    2201
I tym i tym 😜. Myślę że za kilka lat jak wejdzie ten nowy prow to będzie sens przejść na ekologię... . Narazie u nas w domu sceptycznie do tego podchodzą 🤔
I tym i tym 😜. Myślę że za kilka lat jak wejdzie ten nowy prow to będzie sens przejść na ekologię... . Narazie u nas w domu sceptycznie do tego podchodzą 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mati2812820    3588

Dziś był u mnie przedstawiciel RONOMLEX-a z Glinojecka. Cena za litr jaką oferuje ta mleczarnia wydaje się zbyt kolorowa. Czy ktoś oddaje do nich i mógłby podzielić się opinią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
57 minut temu, Mati2812820 napisał:

Dziś był u mnie przedstawiciel RONOMLEX-a z Glinojecka. Cena za litr jaką oferuje ta mleczarnia wydaje się zbyt kolorowa. Czy ktoś oddaje do nich i mógłby podzielić się opinią?

Czyli jaką cenę oferują ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesiu    532
22 godziny temu, nikolas29 napisał:

To Radomsko ok 1,24 poniżej 10 tys.L. tam wszyscy uciekają już .q jedną z największych mleczarni w łódzkim.tez by uciekac

Tak dużo ludzi ucieka? Nie myślą się jakoś ratować coś zmieniać? 

RENOMLEX to firma skupowa nie mleczarnia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Mati2812820 napisał:

Dziś był u mnie przedstawiciel RONOMLEX-a z Glinojecka. Cena za litr jaką oferuje ta mleczarnia wydaje się zbyt kolorowa. Czy ktoś oddaje do nich i mógłby podzielić się opinią?

Ja oddaje do nich mam bardzo dobrą cene i nie ma żadnych problemów. A jaki masz litraż na miesiąc? I ile ci proponują? Jakbyć chciał zmienić to polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robert1226    1587

Bardzo dobra cena to jaka ? 

Bo coś mi się wydaje że oni ok 1,2 płacą.

U nas to na to mówimy brudasy z zygmuntowa ,bo kogo Sierpc wyrzuca to do nich przechodzą.

Edytowano przez robert1226

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12192
radekz200 napisał:

To pochwalcie się to cena 😛

przecie pisze że ''bardzo dobra'' 🤪😁

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez Boles
      Witam,
      Temat odnośnie projektu dopłat do zbóż, który być uruchomiony.
      Dopłata ma być do pszenicy, żyta, jęczmienia, pszenżyta lub mieszanek zbożowych,
      czy owies też będzie się kwalifikował ?
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj