Polecane posty

Gość   
Gość
38 minut temu, stefanstefan napisał:

Zgadza wam sie ilosc mleka w basenie. Mi cały czas brakuje 4 Litry na basenie.

Chłopie co to jest 4 litry ja miałem czas że 40 l brakowało na odbiór 

..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robert1226    1587

Jak jesteś na 100% pewien to walcz ,ale jeszcze raz napiszę na tyle to się można pomylić , lub źle zbiornik ustawiony . Nikogo nie bronie tylko takie są fakty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kr9292    950
35 minut temu, Adamqq3 napisał:

Chłopie co to jest 4 litry ja miałem czas że 40 l brakowało na odbiór 

..

Browar dziennie w plecy czego chcesz 🍺 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tu nie ma z kim walczyc. Bo to jest szajka. Poprostu zle sie z tym czuje ze ktos mnie okrada.  Mierzone jest i podziałką i recznie. U znajomych tez tak jest potwierdzone. tylko kazdy boi sie odezwac bo próby itp. Ciekawi mnie czy waga zrobi robote i czy musi miec jakąs legalizacje. Nie chodzi aż tak bardzo o pieniądze tylko o to ze w h*ja mnie robią z usmiechem na twarzy. Sm koło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komodo    277
49 minut temu, stefanstefan napisał:

Tu nie ma z kim walczyc. Bo to jest szajka. Poprostu zle sie z tym czuje ze ktos mnie okrada.  Mierzone jest i podziałką i recznie. U znajomych tez tak jest potwierdzone. tylko kazdy boi sie odezwac bo próby itp. Ciekawi mnie czy waga zrobi robote i czy musi miec jakąs legalizacje. Nie chodzi aż tak bardzo o pieniądze tylko o to ze w h*ja mnie robią z usmiechem na twarzy. Sm koło.

A to tam są tacy co abonamentu nie płacą że o proby się boją 😀Tak czy inaczej kierowcy z koła to najlepsza robota w powiecie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troker1979    566
1 godzinę temu, stefanstefan napisał:

600 litrów  co drugi dzien. To kto da mi 5 zł co dwa dni.skoro to nic .

ja pierd..ę 4 litry i Masz problem?  U Ciebie raczej nie kradną. Jak brakuje to 30 - 40 l + to minimum. Im większy basen to pewnie większy polot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol091193    869

Jak dobrze pamiętam po rozmowie z instruktorem to na 1000L może brakować 3 litry. Gdzieś na FB wypowiadał się na ten temat i na temat wagi ale co i jak dokładnie to nie wiem. W każdym razie moim zdaniem warto szukać wagi z legalizacją bo bez tego nawet niemasz co się kłócić. Ale jak brakuje 40L to i bez legalizacji pokaże.


Wszystkie moje posty i zdjęcia są chronione prawem autorskim ;)
Zainteresowanych wykorzystaniem proszę o kontakt na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łolek    12924

Na każdej wadze mechanicznej masz + - 1÷2% błędu  także  w normie. Nie to żebym kierowców bronił ale jak ty ręką 600l przemierzyles

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DanielFarmer    1379

legalizacja z urzędu miar i wag wystarczy,po co waga? 🤷 kilka stówek i macie sprawdzone czy faktycznie kradnie

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol091193    869

Kiedyś mieliśmy zbiornik mały okrągły chyba 600 litrów to mieliśmy zrobioną legalizację i kierowcy sami kontrolowali ilość to zgadzało się wszystko co do litra a od czasu do czasu była różnica maksymalnie 1 litra 


Wszystkie moje posty i zdjęcia są chronione prawem autorskim ;)
Zainteresowanych wykorzystaniem proszę o kontakt na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bercik92    2201
stefanstefan napisał:

Tu nie ma z kim walczyc. Bo to jest szajka. Poprostu zle sie z tym czuje ze ktos mnie okrada.  Mierzone jest i podziałką i recznie. U znajomych tez tak jest potwierdzone. tylko kazdy boi sie odezwac bo próby itp. Ciekawi mnie czy waga zrobi robote i czy musi miec jakąs legalizacje. Nie chodzi aż tak bardzo o pieniądze tylko o to ze w h*ja mnie robią z usmiechem na twarzy. Sm koło.

Zapłać kilka stówek i zrób legalizacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274

+   \ -   jest wszedzie i na wagach tylko jakoś nigdy na ten + nie chce wyjść 

  • Like 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin133    944

Ogólnie ma się zgadzać i tyle wiadomo litr czy dwa to pikuś ale nie 20/40l to krowę dla kierowcy trzeba trzymać...u nas w Polmleku litry się zgadzają -narazie nie ma co ich chwalić bo zawsze można się popsuć 😀

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kizak    2197

 No właśnie ,niech kto pochwali się [napisze prawdę], że ma więcej z samochodu niż z tabeli  , tylko zwyczajnie ,legalnie ,a nie po  ,,dopingu''👋 czy💪 czy🍷🛌

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RusiL    303

Jakiś czas temu przyjeżdżało dwóch kierowców tym samym autem, u jednego 0 do 5 na minusie lecz u drugiego od 2 do 7 na plusie. Żeby nie było nic nie kombinowałem z driverami. Obecnie +-0.5% (taka jest normą według gościa który wykonywał u mnie legalizację), niestety częściej na minus😓

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damiano12332    61
18 minut temu, kizak napisał:

 No właśnie ,niech kto pochwali się [napisze prawdę], że ma więcej z samochodu niż z tabeli  , tylko zwyczajnie ,legalnie ,a nie po  ,,dopingu''👋 czy💪 czy🍷🛌

Raczej tak sie nie stanie, bo kazde grabie grabią do siebie , więc ta tolerancja bedzie na korzyść mleczarni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komizmo    2694

Ktoś coś czy mlekovita nic nie dorzuci do ceny za styczeń? Jak zapłacą wg cennika to mlekpol ostro odjedzie z ceną do przodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
    • Przez bialy2005
      Narazie to ceny raczej beda z tendencja w dół jak to w styczniu. Pod koniec miesaca zacznie sie to rozkrecac ale jesli nie potwierdza sie wymarzniecia to bez szału
      Pszenżyto 550 z podwórka okolice łukowa lubelskie
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj