Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
martin0000    104

Przede wszystkim prowadzić gospodarstwo na Mazurach, nic dodatkowo a po za tym te 2gr to jest dopłata tylko do kilku dni w miesiącu więc śmieszne pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tay29    184
grzegorz132 napisał:

mlekpol pytanie o co chodzi z mlekiem koszernym daja 0.02 zł premi do litra   co trzeba spełnic zeby o dostac?

i jeszcze żonka doić nie może😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MariuszDe    370
8 godzin temu, tay29 napisał:

i jeszcze żonka doić nie może😂

No i wypadałoby zapuścić jeszcze pejsy😁

Edytowano przez MariuszDe
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komizmo    2694

@grzesiu prezes ma w swoim gabinecie swój własny portret? Nie lepsze byłoby lustro na całą ścianę?

Edytowano przez komizmo
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jeszcze by się wystraszył swojego odbicia i co by było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komizmo    2694

Można pomyśleć że jakiś dupowłaz mu wręczył ten prezent 🤔

Edytowano przez komizmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesiu    532
1 godzinę temu, komizmo napisał:

Można pomyśleć że jakiś dupowłaz mu wręczył ten prezent 🤔

Oj prosty człowieku żebyś ty jeszcze dostarczał mleko do tej spółdzielni komentuj swojego prezesa a widać że najbardziej przeszkadza tym którzy nie mają cen Mlekpolu. Tak bardzo was to boli że tak po "polsku" nie pomyślcie co zrobić żeby również mieć podobne ceny tylko sracie na biznes innych kolegów z branży.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ukaszProcho    91

Może trochę nie na temat ale wy też tyle płacicie za ocenę bydła mlecznego? Zastanawiam się co z tym zrobić czy zostać czy wyjść a może negocjować cenę? Płacę za szt 13,08 zł netto a mleczarnia dopłaca 1 gr do każdego litra mleka, jak wy macie to rozwiązanie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

@ukaszProcho zrezygnowaleś z kart jałówek? prowadzisz rejestry w SOLu? zrezygnowałeś z papierowej wersji raportu? to są możliwości obniżenia opłaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komizmo    2694
5 minut temu, grzesiu napisał:

Oj prosty człowieku żebyś ty jeszcze dostarczał mleko do tej spółdzielni komentuj swojego prezesa a widać że najbardziej przeszkadza tym którzy nie mają cen Mlekpolu. Tak bardzo was to boli że tak po "polsku" nie pomyślcie co zrobić żeby również mieć podobne ceny tylko sracie na biznes innych kolegów z branży.  

Ale dlaczego ty tak do mnie prosty konsumencie? Czy powiedziałem coś nie tak? Chyba mi nie powiesz że sam to narysowałeś?

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GrzesiekAgro    288
10 minut temu, grzesiu napisał:

Oj prosty człowieku żebyś ty jeszcze dostarczał mleko do tej spółdzielni komentuj swojego prezesa a widać że najbardziej przeszkadza tym którzy nie mają cen Mlekpolu. Tak bardzo was to boli że tak po "polsku" nie pomyślcie co zrobić żeby również mieć podobne ceny tylko sracie na biznes innych kolegów z branży. 

Przyganial kocioł garnkowi . 

Sam nadajesz na mlekovite i jakoś.nie masz z tym problemu . A tu nagle Ci to przeszkadza.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RusiL    304

bo jak można coś złego o don edmundo napisać😆😆😆

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ukaszProcho    91
35 minut temu, Paulina1985 napisał:

@ukaszProcho zrezygnowaleś z kart jałówek? prowadzisz rejestry w SOLu? zrezygnowałeś z papierowej wersji raportu? to są możliwości obniżenia opłaty.

A ile taniej? Mam karty i mam raporty w wersji papierowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusjan    248

42 grosze za karty, 20 groszy za SOL. Za darmo to tylko rolnik może pracować, także wiesz, negocjacje możesz sobie odpuścić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łolek    12924
2 godziny temu, komizmo napisał:

Ale dlaczego ty tak do mnie prosty konsumencie? Czy powiedziałem coś nie tak? Chyba mi nie powiesz że sam to narysowałeś?

Dla grzesia jesteś prosty bo bronisz swoich interesów  a nie szeroko pojętego interesu spółdzielni swojej czy też  nie ,a to dwie  różne rzeczy . Grzesiek tą  wypowiedzia udowadnia tylko co myśli o takich jak my

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesiu    532

Człowieku gdzie ty widzisz  w wypowiedzi swojego poplecznika obronę spółdzielczości? Najeżdża na człowieka którego na oczy nie widział prezesa nie swojej spółdzielni a ty nazywasz to obrona. Jesteście zwykłymi zadymiarzami którzy robią smród i niesmak. 

Przez takich jak wy to właśnie spółdzielczość upadnie i będzie jak z wieprzowina.  

Nie cytuj poprzedniego posta

Edytowano przez danielhaker

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robert1226    1587

A ten cały czas swoje , to ty robisz smród i zamęt ,a spółdzielczość to upadnie przez takich jak ty którzy spółdzielnie uważają za własność bo tam na stołku siedzisz .

Edytowano przez danielhaker
  • Like 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czareczek85    411

Piątnica szykuje mocne rozpoczęcie Nowego Roku, co to będzie co ro będzie pewnie premia noworoczna będzie...

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komizmo    2694
1 godzinę temu, grzesiu napisał:

Człowieku gdzie ty widzisz  w wypowiedzi swojego poplecznika obronę spółdzielczości? Najeżdża na człowieka którego na oczy nie widział prezesa nie swojej spółdzielni a ty nazywasz to obrona. Jesteście zwykłymi zadymiarzami którzy robią smród i niesmak. 

Przez takich jak wy to właśnie spółdzielczość upadnie i będzie jak z wieprzowina.  

Nie cytuj poprzedniego posta

Człowieku zwróciłem uwagę tylko, że to dość specyficzne powiesić we własnym gabinecie swój portret. W szczególności gdy jest się na nim samemu. A tobie puszczają z miejsca zwieracze.

Ale z dupowłazem to już przyznaję bez bicia, że trollowalem bo liczyłem, że jakiś się odezwie. 

I uwierz mi, gdyby Darek, właściciel mlekovity promował na WP mleko kokosowe i masło orzechowe to też bym się do niego przypieprzyl.(wiem, że ma też za uszami)

Edytowano przez komizmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xawier    222

Dareczek też ma manię wielkości albo dobrych dupowłazów bo cała seria "Darków" u Lydera do kupienia jest... teraz jakąś Tereskę zrobili dla upamiętnienia pewnej Pani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komizmo    2694

Najlepszy jest chyba i tak "dobry gospodarz" zawsze z nim na okładce 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
makowiaczek    27
8 godzin temu, komizmo napisał:

Można pomyśleć że jakiś dupowłaz mu wręczył ten prezent 🤔

Ja myślę że ten portret  mu wręczył @alfa za to że kilka tygodni temu zgrzeszył przeciw NIEMU EDMUNDOWI myślą słowem i ...

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj