sumek666

Ceny trzody chlewnej 2021

Polecane posty

bezbarwny    1268

Jak chłopa na wadze i kasie kręcą, to „złodzieje, krętacze, matacze”. Jak Państwo, nie chce być przez podatnika kręcone, to „totalna kontrola”😂 niech się martwi ten, co ma do wyprania, ten co czysto ubrany chodzi, to tylko cieszyć się powinien. 

  • Like 1

You Shook Me All Night Long

M&M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RU68    1113
46 minut temu, zycietoniejebajka1 napisał:

Od nowego roku przedsiębiorstwa - obowiązek terminala płatniczego , a od czerwca obowiązek , że musi być podpięty pod kasę fiskalna ...

Totalna kontrola ;)

To powinno tyczyć wszystkich lekarzy, prawników,Slusarzy ,murarzy,mechaników  itd ale dopóki w obrocie będzie gotówka będą krętactwa - złodziejski kraj i nigdy się to nie zmieni

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migacz    317

Dokładnie. Też jestem wkurzony na usługę adwokacka. Nic kur nie załatwisz nawet w papiery nie spojrzy. Kasa na rękę i otworzy teczkę. I z każde pełnomocnictwo 5tys netto. I jeszcze nie na przelew tylko gotówką do ręki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamn999    271
bezbarwny napisał:

Jak chłopa na wadze i kasie kręcą, to „złodzieje, krętacze, matacze”. Jak Państwo, nie chce być przez podatnika kręcone, to „totalna kontrola”😂 niech się martwi ten, co ma do wyprania, ten co czysto ubrany chodzi, to tylko cieszyć się powinien. 

bo przynajmniej inni brudni nie będą chodzić 😀🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamn999    271

Niemcy +0,03 teraz po pieniądze to przyczepą pojadę do banku jak przyjdzie przelew za 🐖🐖🐷🐷

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krilan06    2423

Wojkep napisał że dostał cynk o wzroście ceny po nowym roku do ponad 7zł, sam już nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianos95    436
3 minuty temu, krilan06 napisał:

Wojkep napisał że dostał cynk o wzroście ceny po nowym roku do ponad 7zł, sam już nie wiem

To ten kolega kuli ? Gdzie napisal na fb yt ? 

Mozliwe bo w marcu ma byc po 8-9 na zywa 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krilan06    2423
29 minut temu, damianos95 napisał:

To ten kolega kuli ? Gdzie napisal na fb yt ? 

Mozliwe bo w marcu ma byc po 8-9 na zywa 

 

Tak kolega Kuli, na yt w komentarzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ws71    1827
8 godzin temu, krilan06 napisał:

Tak w sumie to w tym artykule nie wyjaśnili dokładnie za co ich zamknęli. Co to znaczy - nakłaniali lekarzy do wystawiania świadectw?

Z artykułu wynika że lekarze wystawiali świadectwa bez fizycznych oględzin świń[ przecież to jest chyba ogólnopolski standard], tylko dlaczego przyskrzynili rolników?, chyba że wet zeznali że ich rolnicy nie wpuścili do chlewni a chcieli świadectwa[zrzucenie odpowiedzialności za własne lenistwo na rolników]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamn999    271
Rogas71 napisał:

Ta a warchlak będzie po 500 zł to guzik zarobisz

na własnych lochach coś zostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianos95    436
7 minut temu, Rogas71 napisał:

Ta a warchlak będzie po 500 zł to guzik zarobisz

Moglbys odpisac na priv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RU68    1113
14 minut temu, adamn999 napisał:

na własnych lochach coś zostanie

Przyjemność z krycia?

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krilan06    2423
20 minut temu, ws71 napisał:

Z artykułu wynika że lekarze wystawiali świadectwa bez fizycznych oględzin świń[ przecież to jest chyba ogólnopolski standard], tylko dlaczego przyskrzynili rolników?, chyba że wet zeznali że ich rolnicy nie wpuścili do chlewni a chcieli świadectwa[zrzucenie odpowiedzialności za własne lenistwo na rolników]

Może byli na podsłuchu i rolnicy sami jeździli po świadectwa. Nie mniej jednak to jest chore co się dzieje, przynajmniej tam gdzie nie ma stref nie powinno być świadectw bo to rodzi tylko patologie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rogas71    308

Widzimy w jakim kierunku ten świat zmierza. https://www.cenyrolnicze.pl/wiadomosci/wiesci-rolnicze/pozostale-wiesci-rolnicze/25089-holenderski-rzad-placi-za-wygaszanie-gospodarstw-rolnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiek277    907
12 godzin temu, RU68 napisał:

Przyjemność z krycia?

Chyba tak 

Sam mam świnie i sprzedawałem w tamtym tygodniu to cena 4.27brutto

I co tu ma zostać jak każde zboże 1000+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8521
44 minuty temu, krzysiek277 napisał:

sprzedawałem w tamtym tygodniu to cena 4.27brutto

jprdl🙆‍♂️🤦‍♂️😰 a cena w sklepach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj