sumek666

Ceny trzody chlewnej 2021

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
henio2    545
9 godzin temu, ws71 napisał:

Obecnie nadeszła era pośredników którzy są wstanie zorganizować co najmniej te 10 tys szt w miesiącu , reszta pójdzie w niebyt,zresztą same zakłady doprowadziły do tego że przez pośrednika idzie więcej wyciągnąć niż odstawiając bezpośrednio na zakład, na moim przykładzie, cena na zakładzie 5,25 E, cena przez pośrednika 5,45 E netto

To słabo płaci 5,80 spokojnie na dziś

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
3 minuty temu, henio2 napisał:

To słabo płaci 5,80 spokojnie na dziś

za półtusze? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cebulj    73

Możecie mi panowie powiedzieć co to za choroba jeśli prosiakow urośnie do 70 kg potem chudnie i tylko włosy mu widać a potem zdycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jj    22

Cirkowirus, mykoplazma, prrs, pneumoplemonia, dezynteria, salmoneloza itd.....

Zrób sekcje pobierz próby jak nie będzie widać dokładnie i zbadaj 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ws71    1827

@jj z jednostek chorobowych które podałeś wchodzą w grę cirkowirus, samoneloza, reszta nie te objawy i skala, pierwsze zasadnicze pytanie

@Cebulj czy były zaszczepione na cirko-mycoplazma i ile łapie w stadzie na początku to zawsze są pojedyńcze sztuki , ze stadami z którymi miałem styczność to było na początku 5-6 przypadków na 100 szt w przypadku cirkowirusa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cebulj    73
23 minuty temu, ws71 napisał:

@jj z jednostek chorobowych które podałeś wchodzą w grę cirkowirus, samoneloza, reszta nie te objawy i skala, pierwsze zasadnicze pytanie

@Cebulj czy były zaszczepione na cirko-mycoplazma i ile łapie w stadzie na początku to zawsze są pojedyńcze sztuki , ze stadami z którymi miałem styczność to było na początku 5-6 przypadków na 100 szt w przypadku cirkowirusa

To pojedyncze przypadki i jedynie szczepione od biegunki i maciora od parowirozy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ws71    1827

Jest chudy i jednocześnie ma brzuch jak balon, czy ogólnie szkieletor i przy okazji pokasłuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cebulj    73
18 godzin temu, ws71 napisał:

Jest chudy i jednocześnie ma brzuch jak balon, czy ogólnie szkieletor i przy okazji pokasłuje

Nwm czy on pokasluje bo ogólnie trochę prosiakow ma kaszel nie ma balona raczej chudy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mesi    20

Dziś dzwoniłem do food service Rawa mazowiecka 5,5 netto e klasa,  Jeżów 4,00 netto żywa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
turtojs    436
thefarmer napisał:

czyli ci co kupowali warchlaka po 130 zyla są na wierzchu :)

Oj tak, nadeszły takie czasy że wystarczy raz w roku dobrze zainwestować, kupić sprzedać w dobrym czasie i można nogi na stół położyć i żyć z tego cały rok i czekać na kolejną okazję 🤷‍♂️

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DRIPOL    44
22 godziny temu, motorader18 napisał:

Na jutro propozycja 5 netto żywa waga ale się wstrzymuje 

Solówka żywa dziś idzie po 5.20 + vat

Kutno 6.45 WBC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

I nie mogły być tak cały czas w sklepie nic nie staniało a nam 3.3-3.5 przez ten okres 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12380

Teraz to i w sklepie podrożeje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krilan06    2423
7 minut temu, szczypka napisał:

I nie mogły być tak cały czas w sklepie nic nie staniało a nam 3.3-3.5 przez ten okres 

Robiłeś wstawienia przez ostatnie 4 miesiące?

5 minut temu, 6465 napisał:

Teraz to i w sklepie podrożeje. 

Tego to można być pewnym w tym chorym kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiko8    31
16 godzin temu, mesi napisał:

Dziś dzwoniłem do food service Rawa mazowiecka 5,5 netto e klasa,  Jeżów 4,00 netto żywa 

Przy ilu sztukach?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj