sumek666

Ceny trzody chlewnej 2021

Polecane posty

henio2    545

Politycy najlepiej jak się od gospodarki trzymają jak najdalej bo nie mają o niej pojęcia oni mają stanowić prawo które zabezpieczy spokojne życie każdej rodzinie i PiS jest takim przykładem a że kogoś koli w oczy 500 plus to jego problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misio3p    2127

Kanalia dobrze podsumował, żeś talib pisowski i tyle, bez prężnej gospodarki te wszystkie plusy srusy są na kredyt, a jak dobrze wiadomo je kiedyś trzeba spłacić.

  • Like 3

24.07.2008 - 24.07.2023 - 15 lat na AF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084
15 godzin temu, kanalia36 napisał:

ulubiona masarnia sumka koło BP 3,10 płaci a nie 3,8))))

Sorry, ale ja mam tylko koty i jednego psa, więc raczej na ubój nie pójdą. Mogę Ci zboże dla świnek sprzedać jak potrzebujesz. 


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopin    3788

Ujnia tyle piniądzow daje a Ty zamiast w nowe technologie i molocho produkcję  jak tu sugeruje kolega koty i psy hodujesz ,normalnie wstyd dla wielkopolski jak byk ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
henio2    545
1 godzinę temu, misio3p napisał:

Kanalia dobrze podsumował, żeś talib pisowski i tyle, bez prężnej gospodarki te wszystkie plusy srusy są na kredyt, a jak dobrze wiadomo je kiedyś trzeba spłacić.

Ja nie jestem za PiS nie wszystko mi się podoba co robis ale na dziś nie widzę innej partii która zrobiła by cokolwiek więcej lub choć tyle co PiS

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopin    3788

z pewnością masz w okolicy jakiegoś rolnika który kupuje wielkie maszyny,piękne kombajny,buduje wielkie chałupy ,kupuje synom samochody ,normalnie super tata,tylko że to wszystko na kredyt ,lizing ,z odroczonym terminem płatności.Kiedy to wszystko pęka jest lament,płaz i zgrzytanie pochwy( cyt,z filmu) i można wtedy tylko powiedzieć sami sobie zgotowali ten los  rozpieprzając pieniądze których nie mieli.Tylko że w tym wypadku my jako Polacy jesteśmy tą rodziną ,my wszyscy;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
henio2    545
1 godzinę temu, misio3p napisał:

Kanalia dobrze podsumował, żeś talib pisowski i tyle, bez prężnej gospodarki te wszystkie plusy srusy są na kredyt, a jak dobrze wiadomo je kiedyś trzeba spłacić.

Piszecie jak mój sąsiad gada co by mnie kupił to tylko że za kredyt a całe życie żadnej maszyny ani ha ziemi nie kupił i tylko narzekać jednym tak ppprostu wygodniej

Edytowano przez henio2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migacz    315

Obecnie nie ma żadnej partii która by trzymała stronę rolnika. Najważniejsze aby nam partia rządząca nie przeszkadzała. Z perspektywy lat żadna tego nie potrafi chyba. A naszą stronę wyjątkowo trzymała samoobrona do śmierci Leppera i tyle na temat. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12338

Do rzeczy.  Wiecie coś o cenie na poniedziałek?  Dziś dzwonił odbiorca i proponuje 3,80 żywą wagę. Ile animex płaci za E? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopin    3788
43 minuty temu, 6465 napisał:

Do rzeczy.  Wiecie coś o cenie na poniedziałek?  Dziś dzwonił odbiorca i proponuje 3,80 żywą wagę. Ile animex płaci za E? 

załatw żeby i do mnie w tej cenie podleciał to może już z 20 wybiorę ,a u mnie raczej ta cena to marzenie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ws71    1820
2 godziny temu, kanalia36 napisał:

Tak masz racje ciemnogród w rolnictwie króluje ..... choćby widząc twoje wpisy. Kolego ceny świń są takie jak 30 lat  a ceny mięsa kiedyś 8 zł/kg teraz 25 x3 krotnie więcej to wina rolników za taki stan rzeczy czy p[olityków????? a co do twojej nowoczesności to kiedyś swinia rosła 8 miesięcy i rolnik zarobił teraz masa chemii tucz 5 miesięcy trwa i rolnik zdycha bo dokłada do interesu. w roku 2015 roku pis obiecywał opłacalność, polonizacje zakładów miesnych i co???? i gówno padł zakład Pini i co zakład został przejety przez kowr i odsprzedany polskim rolniką??? Nie przyjachał koles ze smitfildu dał w łape pisiorom i zakład poszedł w ręce amerykańsko/ chińskie to kogo wina ??? PIsu ni9e krasnoludków

Czy ZM Zbyszko zamiast odkupić od syndyka zakłady kowr i odsprzedać rolniczym grupą producenckim to co zrobił Pis  nic !!!!! syndyk wydzierżawił zakład firmie Alimentura Polska ( 2 córki i zięć Kruka)  to jest cyrk nie rząd lać to skorumpowane taratajstwo po ryju i patrzeć czy równo pukchnie jak słabo przypierdzielić z laczka

Podaj jakikolwiek polski zakład ,który płaci więcej jak dawne Pini,Sokołów oczywiście o podobnej skali oddziaływania na rynek trzody w Polsce ,po drugie obecnie wiodącymi importerami trzody właśnie są lokalne zakłady z czysto polskim kapitałem, po trzecie jakikolwiek przejęty zakład , państwo,rolników kończy prędzej czy później jak dawny Salus[ taka nasza cecha narodowa aby dorobić się szybko i czyimś kosztem[można podciągnąć jako przykład[ zm Kania], po czwarte podaj jakikolwiek zachodni koncern który zakończył w Polsce działalność a rolników zostawił z niezapłaconymi fakturami za dostarczony żywiec[ standard w wykonaniu naszych rodzimych firm ]. Mam w rodzinie gościa który zajmuje się kontrolą grup producenckich i to jest dopiero patologia 8 na 10 kończy ze zwrotami od kilkuset tyś do 2mln, ale wiadomo czysto narodowy biznes i należy go popierać

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
henio2    545
3 godziny temu, migacz napisał:

Obecnie nie ma żadnej partii która by trzymała stronę rolnika. Najważniejsze aby nam partia rządząca nie przeszkadzała. Z perspektywy lat żadna tego nie potrafi chyba. A naszą stronę wyjątkowo trzymała samoobrona do śmierci Leppera i tyle na temat. 

Jak nie ma Agrouni a już żeby ostrzy a tu wybory za 3 lata nie ma conarzrkac PiS daje cowid na koncie samoobrona trzymała stronę rolników puki Lepper do koryta się nie dostał za zdradę interesów wsi zapłacił najwyższą cenę

Edytowano przez henio2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopin    3788

jeszcze 2 kieliszki i już całkiem będzie niezrozumiałe  o czym piszesz ;-))

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopin    3788

ogólnie nie piję bo się boję że będę bełkotał rozmawiając  i pisząc posty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migacz    315
51 minut temu, henio2 napisał:

Jak nie ma Agrouni a już żeby ostrzy a tu wybory za 3 lata nie ma conarzrkac PiS daje cowid na koncie samoobrona trzymała stronę rolników puki Lepper do koryta się nie dostał za zdradę interesów wsi zapłacił najwyższą cenę

Agrounia to nie partia. Gość tylko za dużo Red Bull pije i ma ze sobą problem nic poza tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7545
7 minut temu, migacz napisał:

Agrounia to nie partia. Gość tylko za dużo Red Bull pije i ma ze sobą problem nic poza tym.

Ma gość kapustę Pekińską i nie może sprzedać jak wielu Gospodarzy i nie tylko kapustę świnie to tylko przykrywka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezbarwny    1260

Ktoś, kto krytykuje rząd, za obecną sytuację na rynku tch, to już nawet kanalią nie jest, a zwyczajnym kretynem, który nie rozumie, skąd i dlaczego taki stan rzeczy jest. Tam na tych zadupiach Waszych, nie słychać było, że u Niemca asf grasuje? 
a apropo asf, to podobno, za podpowiedzią Ryśka pietru, w ue, ma zostać utworzone stanowisko prezydenta europy  i tym prezydentem, z nominacji brukseli, a nadania Angeli, ma zostać były premier RP, w nagrodę, że za rządów jego, i jedynie słusznej partii chłopskiej w naszym kraju, która(na szczęście dla hodowców i producentów tch) w koalicji rządowej wówczas była, skutecznie zagrożenie asefem ów, w zarodku zdusili, przez co swój kraj, jak i europę całą, przed asf uchronili. Ot co. No i dzięki temu, ceny żywca stateczne, a i godne 


You Shook Me All Night Long

M&M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
2 minuty temu, bezbarwny napisał:

toś, kto krytykuje rząd, za obecną sytuację na rynku tch, to już nawet kanalią nie jest, a zwyczajnym kretynem, który nie rozumie, skąd i dlaczego taki stan rzeczy jest. Tam na tych zadupiach Waszych,

no , no . rozwiń i powiedz czemu pis olał rolników i asf?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudy721    0

Ja i tak uważam że trzeba poczekać do 18. Po tych feriach to bedziemy wiedziec co sie bedzie dzialo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
4 minuty temu, bezbarwny napisał:

No i dzięki temu, ceny żywca stateczne, a i godne 

dla kogo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj