sumek666

Ceny nowych ciągników 2021

Polecane posty

adamn999    271

Farmtrack MTZ, Basak, Armtrac, i ewentualnie Lovol, czyli wynalazki, ja w marcu 2020 za proxe cl110 na mechanicznej skrzyni z przednim tuzemi obciążnikiem 400kg + obciążnikami na koła +klima dałem 164 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cena new Holland TD 5.105 kształtuje się na poziomie 230tys. zł brutto z czego ten ciągnik nijak się umywa do proximy hs bo ma jedynie rewers elektrohydrauliczny ale bez półbiegów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianos95    436

A ten new hollamd td nie ma tylko tego mechanicznego czy hydraulicznego rewersu przelaczanego reka przy kierownicy ? 

Oplaca sie brac tura od firmy np kupujac ciagnik zetor czy lepeij sobie kupic i zamontowac ? Ile doplata za tura w zetorze ?

31 minut temu, adamn999 napisał:

Farmtrack MTZ, Basak, Armtrac, i ewentualnie Lovol, czyli wynalazki, ja w marcu 2020 za proxe cl110 na mechanicznej skrzyni z przednim tuzemi obciążnikiem 400kg + obciążnikami na koła +klima dałem 164 netto

Nie takiego nie chce tym bardziej ze mialoby to byc pod dofinansowanie 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak już to bierz z elektrohydraulicznym rewersem oraz pólbiegami, wygoda sama w sobie i noga od sprzęgła się nie męczy a ładowacz to zależy jaki chcesz czy Zetor system(metal-fach) czy jakieś inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaro102    21

U mnie na zakładzie jest td 5.85 i ma mechaniczny rewers przy kierownicy który nie działa i jest dołożona dźwignią po lewej stronie fotela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianos95    436
1 godzinę temu, WojtekBuawski napisał:

jak już to bierz z elektrohydraulicznym rewersem oraz pólbiegami, wygoda sama w sobie i noga od sprzęgła się nie męczy a ładowacz to zależy jaki chcesz czy Zetor system(metal-fach) czy jakieś inne

Tur to jakis tani duzo robil nie bedzie z 100szt bel slomy i 200siana i sianokiszonki i z 200ton obornika co rok wiec tani 

Wiem ze wygoda bardziej mnie martwi pozniejsza naprawa i cena ktora jest zaporowa chyba ze bedzie jeszvze prow na ten zwrot 60% nie mam tez duzo ziemi bo 16ha i kilka dzierżaw bez papieru a ciagnik mialby byc uniwersalny do kosiarki tura orli i agregatu uprawowo siewnego talerzowka z hydropakiem i siewnik stopkowy 2.5m 

Sam nie wiem czy uzywka nie lepsza na tali areal chociaz tak patrze to nh td ma 3.4l silnik zetor proxima ponad 4l 

@Jaro102 czemu nie dziala rewers nie moga tego naprawic ? U mnie gosc ma tego td 5.85 i bardzo chwali tylko ze on chyna ma jeszcze na zwyklej pompie a teraz cr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaro102    21

jest dzwigbia dołożona obok fotela a przy kierownicy odłączona. nie wiem co autor miał na myśli bo ciągnik przyszedł z drugiego zakładu bo tam kupili t5. Nie wiem natomiast czy td5 tak mają czy ten nasz przez fakt że ma 6500h ale przedni napęd strasznie wyje jak jest załączony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianos95    436

A nie ten co chwali swojego nh to ma 1500godzin ale kazdy mowi co sie spodziewac ciagnik budżetowy a jednak sporo kosztuje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetorr6441    365
3 godziny temu, WojtekBuawski napisał:

cena new Holland TD 5.105 kształtuje się na poziomie 230tys. zł brutto z czego ten ciągnik nijak się umywa do proximy hs bo ma jedynie rewers elektrohydrauliczny ale bez półbiegów

Nie wydaję mi się że ten td5 aż tyle będzie kosztował.

T5 u w tej cenie powinien być a to już jest nny ciągnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianos95    436

T5 to taka wersja wypasiona silnik ten sam co w td ale inna skrzynia z polbiegami pod obciazeniem rewers raczej elktrohydrauliczny no i ehr 

Td5 to typowy wajchotronik ale wszystko poszlo tak do gory ze szkoda gadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaro102    21

jakiś czas temu jak patrzyłem co prawda na naszych portalach aukcyjnych to td5.85 wychodził ok 190 tys netto gdzie rok wcześniej steyr kompakt na rewersie elektrohydraulicznym i jednej polowce był w podobnych pieniądzach. steyr multi 105 początkiem 2020 wychodził w dużym zaokrągleniu 220 tys netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7220

Chyba mylicie modele Td5 z T5 utility. Td nie ma rewersu ehr. Mała T5 ma ehr rewers, półbieg i podnośnik ehr. 

  • Like 1

..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@damianos95 Prędzej się coś posypie w ciągniku na suchym sprzęgle ze zwykłym mechanicznym rewersem. Lepiej dołożyć trochę i mieć mokre sprzęgło i rewers elektrohydrauliczny. Jakiś czas temu miałem okazje jeździć mechaniczną Proximą 80 chyba z 2018 roku to tragedia, sprzęgło chodziło jak w sześćdziesiątce, biegi tez ciężko, TD5 już sporo wygodniejszy. I nie wiem jak nowe TD i czy w ogóle będą produkowane, ale teraz T5 Utility i T5 EC dostały nowy silnik 3.6l, niewiele większy ale jednak. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziel    115

Td5 ma mokre sprzeglo sterowanie chydraulicznie i tylko tym sterowaniem sie rozni od eh rewersu. Tez zmieniasz bez sprzegla i masz pozycje N.

Edytowano przez Ziel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bravo2    31

Ja miałem ten sam dylemat td czy t 5 utilix wybór padł na utilix cały tył jest masywniejszy  Mocjiejszy i co idzie z tym ma lepszy uciag i ciągnik bardziej przyjemny a td jest ok ale jak ktoś pisał wcześniej zależy kto czego szuka to typowy wajchotronik 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jej na 16 ha kupić nowy ciągnik to już trochę trzeba dokładać z kieszeni do raty, chyba ze produkcja warzywna itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianos95    436
6 godzin temu, Piotrek5060YouYube napisał:

@damianos95 Prędzej się coś posypie w ciągniku na suchym sprzęgle ze zwykłym mechanicznym rewersem. Lepiej dołożyć trochę i mieć mokre sprzęgło i rewers elektrohydrauliczny. Jakiś czas temu miałem okazje jeździć mechaniczną Proximą 80 chyba z 2018 roku to tragedia, sprzęgło chodziło jak w sześćdziesiątce, biegi tez ciężko, TD5 już sporo wygodniejszy. I nie wiem jak nowe TD i czy w ogóle będą produkowane, ale teraz T5 Utility i T5 EC dostały nowy silnik 3.6l, niewiele większy ale jednak. 

Jak dzwonilem do nh to mówił ze sprzeglo chodzi lekko biegi tez ze to inna technologia niz w starych ale czy tak jest ?

Mowil ze maja kilka td5 na placu podobno czesto o nie pytaja jako konkurencja do proximy

Ta t5 utility i t5ec maja tam dpf czy ad blue ?

1 godzinę temu, bravo2 napisał:

Ja miałem ten sam dylemat td czy t 5 utilix wybór padł na utilix cały tył jest masywniejszy  Mocjiejszy i co idzie z tym ma lepszy uciag i ciągnik bardziej przyjemny a td jest ok ale jak ktoś pisał wcześniej zależy kto czego szuka to typowy wajchotronik 

Ile go masz ? Na ilu hektarach robi u Ciebie jak spalanie ?

No i jaka cena jesli mozesz napisac 

1 godzinę temu, gustaww napisał:

Jej na 16 ha kupić nowy ciągnik to już trochę trzeba dokładać z kieszeni do raty, chyba ze produkcja warzywna itp.

No jak czytam ze niektórzy kupuja na 7-8ha 75-80km to tez sie dziwie 

Zobaczymy czy bedzie prow w 2022 jak narazie decyduje sie bardziej ku nowemu ze z uzywek nie ma nic sensownego a czy wydam 100tys na uzywke z turem czy kupie na prow i pewnie wyjdzie po zwrocie vat i tych 60% to samo a nowy zawsze nowy 

3 godziny temu, Ziel napisał:

Td5 ma mokre sprzeglo sterowanie chydraulicznie i tylko tym sterowaniem sie rozni od eh rewersu. Tez zmieniasz bez sprzegla i masz pozycje N.

To w koncu jak to jest ? Ten gosc co wspominalem w td5.85 zmienia rewers zawsze ze sprzeglem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bravo2    31

Nic ci o tym nie napisze bo jeszcze go nie odebrałem jedynie to ze za t585 dałem 190 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziel    115

Mam td5.85 i zmieniasz bez sprzegla, moze ten gosc jest nie doinformowany albo nie czytał instrukcji... Mozna kupic z mechanicznym rewersem ale raczej w najbiedniejszej wersji ciagnika. Na starcie przedstawiciel mi zamówił z hydraulicznym bo w mechanicznym jest suche sprzeglo i nie wytrzymuje 2tys h.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łukasz8298    31

Witam, wyceniał ktoś lub orientuje sie w cenie New Hollanda t6.155 dynamic comand z wyposazeniem miekka os , resor kabina , tuz fabryczny bez wałka ,12 led, opony 600r38tył 480r28 przód, automatyczna  klimatyzacja, dotykowy komputer, fotel comfort ogolnie prawie full wersja tylko bez navi, przedniego womu i elektrycznych sekcji hydraulicznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymek85    18
12 godzin temu, Łukasz8298 napisał:

Witam, wyceniał ktoś lub orientuje sie w cenie New Hollanda t6.155 dynamic comand z wyposazeniem miekka os , resor kabina , tuz fabryczny bez wałka ,12 led, opony 600r38tył 480r28 przód, automatyczna  klimatyzacja, dotykowy komputer, fotel comfort ogolnie prawie full wersja tylko bez navi, przedniego womu i elektrycznych sekcji hydraulicznych

Miałem wyceniony t6 180 na podobnym wyposażeniu za 350netto. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mus    23

Szukam czegoś małego kompaktowego mam ofertę t4.55 i steyr 4065s ona porównywalne 150tys netto czy ktoś wyceniał podobne ciągniki z innych firm i może pochwalić się cena ? Oba z placu bądź zamówione przed podwyżkami bo obecnie produkcja nie przyjmuje nowych zamówień przynajmniej w steyr a czas oczekiwania bardzo długi oba na finansowanie fabryczne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariusz387    0

Witam. Czy kupował ktoś albo orientuje się ile teraz trzeba zapłacić za valtre serii T około 150 km lub Fendt serii 700 podobnej mocy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darek8787    87
Dnia 23.12.2021 o 21:59, Mariusz387 napisał:

Witam. Czy kupował ktoś albo orientuje się ile teraz trzeba zapłacić za valtre serii T około 150 km lub Fendt serii 700 podobnej mocy ?

Valtra T145 Active 400 netto z placu oferta do 31.12.2021

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puma22    0
Dnia 15.12.2021 o 08:53, Łukasz8298 napisał:

Witam, wyceniał ktoś lub orientuje sie w cenie New Hollanda t6.155 dynamic comand z wyposazeniem miekka os , resor kabina , tuz fabryczny bez wałka ,12 led, opony 600r38tył 480r28 przód, automatyczna  klimatyzacja, dotykowy komputer, fotel comfort ogolnie prawie full wersja tylko bez navi, przedniego womu i elektrycznych sekcji hydraulicznych

Tu do full wersji jeszcze dużo brakuje, pomijając navi, przedni wom i elektrozawory. Mam ofertę na takiego tylko jeszcze z radarem, Isobus-em, większym alternatorem i zbiornikiem paliwa za około 315 netto. Tylko że to jest cena przy zakupie jeszcze dwóch innych maszyn. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj