sumek666

Ceny nowych ciągników 2021

Polecane posty

adamn999    271

Troszkę tak i troszkę nie w MR musisz zwiększyć wielkość ekonomiczną ( ESU) a w Mgr musisz zwiększyć GVA. poczytaj w necie co jest co, są specjalne kalkulatory.


GVA -wartosć dodana brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proximaplus    11

Mi za MF 7715S na VT z navi do 15 cm, przedni WOM, TUZ, amortyzacja oski i kabiny, 4 pary elektrozaworów, Joystick,datatronic, opony tył 650 R 38, diler zaśpiewał 499 tyś netto, niby nowy 7S 50-60 tyś droższy, jak myślicie warto wziąć tego 7715S ? 

Edytowano przez proximaplus

Jeżeli nie zainwestujesz to nie będziesz miał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianos95    435
19 godzin temu, adamn999 napisał:

Troszkę tak i troszkę nie w MR musisz zwiększyć wielkość ekonomiczną ( ESU) a w Mgr musisz zwiększyć GVA. poczytaj w necie co jest co, są specjalne kalkulatory.

 

GVA -wartosć dodana brutto

 

Moglbys mi napisac cos wiecej o tym gva to co czytam to nic nie rozumiem jesli mozesz napisz na priv by nie smiecic tutaj. Co to kest jak to licza i jak zrobic wzrost 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik9    17
Dnia 3.12.2021 o 11:31, kuba24051 napisał:

masz inne ciągniki? trochę dziwne ze tak mało KM przyznali, mi na 20ha przyznali 160KM

Przyznali Ci 160 KM +-10% ( od 144 - 176 KM) czy te 160 to była już maksymalna odchyłka ?

Edytowano przez rolnik9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tay29    184
proximaplus napisał:

Mi za MF 7715S na VT z navi do 15 cm, przedni WOM, TUZ, amortyzacja oski i kabiny, 4 pary elektrozaworów, Joystick,datatronic, opony tył 650 R 38, diler zaśpiewał 499 tyś netto, niby nowy 7S 50-60 tyś droższy, jak myślicie warto wziąć tego 7715S ? 

ja bez navi rok temu za 390tys takiego zamowilem, dodatkowo lepszy fotel i hamulce hydrauliczne i joystick do hydrauliki. teraz dealer byl mowil ze +50tys trzeba dolozyc no i navi drugie 50tys wychodzi 500netto😆masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tay29    184

ja brałem za gotówke wiec mogłem brać co mi się podobało. prawie 40 ha obrabiam przy krowach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
erni    2

Kubota M6 122, tur mx, przedni tuz, amortyzowana przednia oś i kabina , pneumatyka,  zaśpiewali 330 netto 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

ile może kosztować johan deere 5090m taki z 90km

Edytowano przez a-zA-Z0-9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuba24051    470
rolnik9 napisał:

Dnia 3.12.2021 o 11:31, kuba24051 napisał:

masz inne ciągniki? trochę dziwne ze tak mało KM przyznali, mi na 20ha przyznali 160KM

Przyznali Ci 160 KM +-10% ( od 144 - 176 KM) czy te 160 to była już maksymalna odchyłka ?

130-160KM taki ciągnik wnioskowałem i taki mi przyznali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darek8787    87

tak jak kiedyś dealerzy namawiali na umowy przedwstępne czy inne rezerwacje tak teraz już drugi dealer mi mówi że nic takiego nie robi bo ciągniki schodzą na pniu i jest ich brak w perspektywie jak bieżąca modernizacja "ruszy". Dodatkowo Claas na zamawiane dzisiaj modele dodaje +5% do ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darek8787    87
7 minut temu, Mateusz1q napisał:

Valtra n135 active koła 650 ,540 skrzynia 53 km 380 tys to realna cena ?

mi podawali jeszcze wyższa ponad 400 netto nie wiem czemu tak drogo ale na T145 Active z tuzem i paroma bajerami dostałem oferte 400 netto myślę że fajna cena jak za takiego kloca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateusz1q    1825

No ceny podobne ale ja do ładowacza nie chce 6 cyl ładowacz quick q5L 44netto bez szybko złącza dobra cena? Sterowanie w podłokietniku 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaro102    21

quicke Q5s mutli załączem, elektrycznym joyem, mocowaniami i montażem 9800 euro netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proximaplus    11
Dnia 5.12.2021 o 17:06, tay29 napisał:

ja bez navi rok temu za 390tys takiego zamowilem, dodatkowo lepszy fotel i hamulce hydrauliczne i joystick do hydrauliki. teraz dealer byl mowil ze +50tys trzeba dolozyc no i navi drugie 50tys wychodzi 500netto😆masakra

Już sprzedany teraz nowy MF 7S w takiej samej konfiguracji kosztuje 550 tyś netto, to już jest chyba jakiś żart za ciągnik 150 koni... 


Jeżeli nie zainwestujesz to nie będziesz miał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proximaplus    11
Dnia 7.12.2021 o 07:44, Darek8787 napisał:

mi podawali jeszcze wyższa ponad 400 netto nie wiem czemu tak drogo ale na T145 Active z tuzem i paroma bajerami dostałem oferte 400 netto myślę że fajna cena jak za takiego kloca.

Ja na T145 Versu z navi, przedni WOM i TUZ, miękka oska, skrzynia 50km/h,4 pary elektrozaworów, pompa 115 litrów, opony 650 R38 dostałem ofertę 490 netto ciągnik do zamówienia, okres czekania około roku

Dnia 6.12.2021 o 20:49, a-zA-Z0-9 napisał:

ile może kosztować johan deere 5090m taki z 90km

Około 230 tys netto praktycznie podstawa bez ehr z tego co się orientuje


Jeżeli nie zainwestujesz to nie będziesz miał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianos95    435
10 minut temu, proximaplus napisał:

Ja na T145 Versu z navi, przedni WOM i TUZ, miękka oska, skrzynia 50km/h,4 pary elektrozaworów, pompa 115 litrów, opony 650 R38 dostałem ofertę 490 netto ciągnik do zamówienia, okres czekania około roku

Około 230 tys netto praktycznie podstawa bez ehr z tego co się orientuje

Nie wiesz moze ile new holland td 5.95 z turem albo td5.105 z turem ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tay29    184
proximaplus napisał:

Ja na T145 Versu z navi, przedni WOM i TUZ, miękka oska, skrzynia 50km/h,4 pary elektrozaworów, pompa 115 litrów, opony 650 R38 dostałem ofertę 490 netto ciągnik do zamówienia, okres czekania około roku. ja czekałem 4msc🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymek85    18

Witam czy cena 360 netto za T7.165s, amortyzacja , powiększony zbiornik, kabina amortyzowana , fotel comfort, gumy 540 przód tył 650, tuz przedni , itp . jest do przyjęcia czy można coś jeszcze stargować :). W przeciągu ostatniego roku ceny bardzo mocno poszły do góry. Przedstawiciel zbytnio nie chce negocjować bo wszystko na pniu schodzi. (przynajmniej tak mówi).  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianos95    435
7 minut temu, WojtekBuawski napisał:

Jakby kogoś interesowało Zetor Proxima HS110 wersja wyposażenia Platinum czyli full 260 tys. zł brutto

To chyba nie tak zle nie wiesz moze ile kosztuje ta proxima 100km z mechaniczna skrzymia 12x12?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

210tys. zł brutto za cl100 to zależy od dealera


damianos95 napisał:

7 minut temu, WojtekBuawski napisał:

Jakby kogoś interesowało Zetor Proxima HS110 wersja wyposażenia Platinum czyli full 260 tys. zł brutto

To chyba nie tak zle nie wiesz moze ile kosztuje ta proxima 100km z mechaniczna skrzymia 12x12?

7 lat temu Proximę power 110 czyli odpowiednik dzisiejszej hs110 kupiłem za 168 tys. zł brutto w standardowej wersji teraz taka kosztuje 240tys. zł brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianos95    435
7 minut temu, WojtekBuawski napisał:

210tys. zł brutto za cl100 to zależy od dealera

 

7 lat temu Proximę power 110 czyli odpowiednik dzisiejszej hs110 kupiłem za 168 tys. zł brutto w standardowej wersji teraz taka kosztuje 240tys. zł brutto

 

Ciekawe czy jest cos mechanicznego tanszego od tej proximy cl 100 moze new holland td. ? 

Sttasznie podrozaly ciagniki niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj