sumek666

Ceny nowych ciągników 2021

Polecane posty

pedro2    7199

To źle myslisz 😉 305 netto w tafiłach dał migotową wycenę i to hi tech. 

11 godzin temu, Bolo3 napisał:

@pedro2mi 275 netto za luxxum powiedzieli z placu,ponoć po starej cenie, gdybym chciał teraz zamówić rzekomo około 300 neto. Czyżby chcieli mnie wykiwać?ja ciągnik muszę kupić do końca miesiąca, a wybrać muszę z pośród kuboty m6122, luxxum 120,arion 430 first claas. Co byście polecili i gdzie najkorzystniej z finansowaniem bez wkładu własnego? 

 

Coś zdecydowanie nie halo. Tym bardziej, że na bank ten luxxum jest stage IV 3,4L. Co to za dealer?

Za tą cenę to wolałbym Ariona

Edytowano przez pedro2

..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateusz1q    1823
2 minuty temu, pedro2 napisał:

To źle myslisz 😉 305 netto w tafiłach dał migotową wycenę i to hi tech. 

Coś zdecydowanie nie halo. Tym bardziej, że na bank ten luxxum jest stage IV 3,4L. Co to za dealer?

Przecież ty już ze 3 lata wybierasz ciągnik i jeszcze nie kupiłeś? Gorzej jak z baba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zacx18    39
pedro2 napisał:

To źle myslisz 😉 305 netto w tafiłach dał migotową wycenę i to hi tech. 

11 godzin temu, Bolo3 napisał:

@pedro2mi 275 netto za luxxum powiedzieli z placu,ponoć po starej cenie, gdybym chciał teraz zamówić rzekomo około 300 neto. Czyżby chcieli mnie wykiwać?ja ciągnik muszę kupić do końca miesiąca, a wybrać muszę z pośród kuboty m6122, luxxum 120,arion 430 first claas. Co byście polecili i gdzie najkorzystniej z finansowaniem bez wkładu własnego? 

 

Coś zdecydowanie nie halo. Tym bardziej, że na bank ten luxxum jest stage IV 3,4L. Co to za dealer?

w marcu jeszcze można było g105 hi tech za 260netto ...

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7199
1 godzinę temu, zacx18 napisał:

g105 hi tech za 260netto

W marcu to Ariona 420 chłopak zamówił za 235 netto, dzisiaj ok 280... Ceny idą jak szalone. 

 

1 godzinę temu, Mateusz1q napisał:

Przecież ty już ze 3 lata wybierasz ciągnik i jeszcze nie kupiłeś? Gorzej jak z baba

Żebyś wiedział, wybredny jak baba 🙈 śledzisz mnie, ale niedokładnie... Zajrzyj do galerii, czas na kolejny 🤫


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateusz1q    1823

No widzę w galerii piszesz "już nie mam wątpliwości co do kolejnego zakupu. Na pewno nie nowy 😂 

Czyli miałem racje, albo inaczej nie baba, a niewiarygodna baba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7199

Widzisz, sprawdza się jednak powiedzenie nigdy nie mów nigdy 😂 kupić nigdy nowego nie kupię, ale jak dadzą to wezmę... Coś jeszcze tam wyśledziłeś panie szerlok? Bo akurat mam luźny dzień i dobry humor 🧐


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aklik    5
16 godzin temu, Bolo3 napisał:

@pedro2mi 275 netto za luxxum powiedzieli z placu,ponoć po starej cenie, gdybym chciał teraz zamówić rzekomo około 300 neto. Czyżby chcieli mnie wykiwać?ja ciągnik muszę kupić do końca miesiąca, a wybrać muszę z pośród kuboty m6122, luxxum 120,arion 430 first claas. Co byście polecili i gdzie najkorzystniej z finansowaniem bez wkładu własnego? 

 

W cenie maxxuma :o 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bercik92    2201

To bierzesz drugi nowy ciągnik? 😏 Myślałem że ten case brałeś na dofinansowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7199

Bercik połącz fakty, trwa nabór na mgr, składam wniosek, wczoraj Ci o tym pisałem. Czego tu nie rozumieć. Nie zasmiecajcie tematu jak ktoś chce pogadać to na priv


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bercik92    2201
Myślałem że brałeś udział w poprzednim naborze 😏 się rozpędziłeś z tymi maszynami jak damianz0909😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7199

Inni nabrali to już może czas na mnie. Zobaczymy, na razie nic pewnego


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pala92    69
Dnia 3.09.2021 o 21:39, Bolo3 napisał:

@pedro2mi 275 netto za luxxum powiedzieli z placu,ponoć po starej cenie, gdybym chciał teraz zamówić rzekomo około 300 neto. Czyżby chcieli mnie wykiwać?ja ciągnik muszę kupić do końca miesiąca, a wybrać muszę z pośród kuboty m6122, luxxum 120,arion 430 first claas. Co byście polecili i gdzie najkorzystniej z finansowaniem bez wkładu własnego? 

 

Ja mam 430 i mogę polecić. 5500 kg wagi,silnik dość sztywny, w lekkiej robocie mało pali a awaryjnie zastąpi duży traktor. U mnie najbardziej używany ciągnik😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zacx18    39
pala92 napisał:

Dnia 3.09.2021 o 21:39, Bolo3 napisał:

@pedro2mi 275 netto za luxxum powiedzieli z placu,ponoć po starej cenie, gdybym chciał teraz zamówić rzekomo około 300 neto. Czyżby chcieli mnie wykiwać?ja ciągnik muszę kupić do końca miesiąca, a wybrać muszę z pośród kuboty m6122, luxxum 120,arion 430 first claas. Co byście polecili i gdzie najkorzystniej z finansowaniem bez wkładu własnego? 

 

Ja mam 430 i mogę polecić. 5500 kg wagi,silnik dość sztywny, w lekkiej robocie mało pali a awaryjnie zastąpi duży traktor. U mnie najbardziej używany ciągnik😀

5500 sprawdzane na wadze ? z osią amortyzowaną ? z przednim tuzem czy obciążnikiem ta waga ? ile godzin zrobiłeś nim ? pytam z ciekawości bo pewnie zdecyduje się na ten traktor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pala92    69

5500 na wadze z pełnym zbiornikiem, z przednim tuzem bez zadnego balastu wjezdzając na wage  przednia oś ok 2400 tylba 2600 więc w miarę równo. 

Zrobiłem troche ponad 1000 w dwa lata. Jedyna wtopa to ze hamulce zaczeły trzymać ale claas naprawił to na swój koszt po gwarancji, ale w nowych juz to wyeliminowali. Ogolnie ciągnik zrobi za "mały" a jak trzeba za "duży" traktor. Miałem wcześniej forterre 125 mocowo to samo mimo 12km róznicy a jesli chodzi o wlaściwości trakcyjne to bije na głowe zetora, w paliwie tez lepiej w lekkiej pracy pali raczej mało. Mam do niego też wąskie koła więc ma dużo zadań. Mam bez osi amortyzowanej troche lipa ale taki był na placu znacznie tańszy i z amortyzowaną nie mozna byłoby założyć wąskich kół w rozstawie 1500mm a na tym mi zależało.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darek8787    87
48 minut temu, pala92 napisał:

...Ogolnie ciągnik zrobi za "mały" a jak trzeba za "duży" traktor. Miałem wcześniej forterre 125 mocowo to samo mimo 12km róznicy a jesli chodzi o wlaściwości trakcyjne to bije na głowe zetora, w paliwie tez lepiej w lekkiej pracy pali raczej mało...

Arion 430 to też mój typ pod obecny nabór mgr. Myślałeś o chip tuningu? podobno można zrobić z niego Ariona 460 mocowo. Wtedy jego zalety, które opisałeś sprawią że będzie petarda w zastępowaniu "dużych" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pala92    69

Nie potrzebuję mocy bo w 90% zadań jest wystarczająco a do ciężkich prac jednak lepsze 6 garków. Ale jako pożądny pomocnik 430 sprawdzi się super, a w nie za dużym gospodarstwie będzie dobrym koniem pociągowym.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry jestem zainteresowany kupnem nowego ciągnika ale bardzo ciężko o jakieś opinie i co myślicie o nowym ciągniku mccormick x6.55 ciągnik do wszystkiego z ładowaczem nie na wniosek tylko z leasing na firmę. Cena bardzo atrakcyjna w porównaniu np Claas arion 430. Tylko nigdzie opinii o nich nie ma może ktoś go posiada i podzieliłby się opinia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bercik92    2201
Byłem dzisiaj w szepietowie i cena JD 6120m średnio wyposażonego. Amortyzacja tls zwykła skrzynia PQ 345 (a cena za golasa 120 lub 90 konnego zaczynała się od 290tys) netto fendt 314 profil plus w full. To 485 tys netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zacx18    39
Bercik92 napisał:

Byłem dzisiaj w szepietowie i cena JD 6120m średnio wyposażonego. Amortyzacja tls zwykła skrzynia PQ 345 (a cena za golasa 120 lub 90 konnego zaczynała się od 290tys) netto fendt 314 profil plus w full. To 485 tys netto

Też byłem w szepietowie i za podstawę John Deere 6090m powiedział od 260 netto także John o dziwo chyba staniał bo w czerwcu mówili że poniżej 280netto nie da się zejść A do fendta nawet nie podchodziłem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7199

Nie wycenili. Byłem w contractusie w Łomży, siedziało dwóch nieogarów jakby za karę, zaczęli konfigurację i stwierdzili, że lepiej będzie jak poczekam za tydzień będzie handlowiec od ciągników. Porażka. W Zambrowie u sobola byli sami profesjonaliści,a tutaj aż straciłem ochotę na claasa jakbym miał od nich brać 


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aklik    5
Dnia 4.09.2021 o 08:58, zacx18 napisał:

valtrę g105 myślę że można kupić za 270 z amortyzacją kabiny, osi także myślę że to lepsza opcja niż luxxum

Jak nie masz o tym pojęcia to się nie wypowiadaj

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piterq1991    30

Massey 5S.105 wersja Exlusive Dyna 6, koła 540/440, TUZ + WOM, przygotowanie pod ładowacz. Ogólnie wszystko co możliwe bez GPS. 375 netto

  • Haha 1
  • Confused 1
  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj