sumek666

Ceny nowych ciągników 2021

Polecane posty

karol9641    0
21 minut temu, dejmian90 napisał:

Za taką cenę przy dobrych negocjacjach kupisz td5.95.

Właśnie mi też coś się nie zgadzało. 2 tyg temu dealer mowił o 155tys brutto a dzisiaj już 175...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7209

120 netto za czerwonego, bez pneumatyki bez tuza 2 pary hydrauliki. Skąd jesteś? Jest niedaleko niebieski za 125 netto 3 pary hydrauliki, ale trochę mnie odstraszyło 18h na budziku i akurat odśnieżali nim plac... Tyle że miesiąc temu byłem...


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aklik    5
Dnia 12.03.2021 o 09:05, Przemus061088 napisał:

New holland t5 to samo co steyr kompakt 105 polecam zobaczyc steyra dobre wykonani w srodku

 NH t4 to kompakt a NH t5 to steyr multi ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aroo22    327

Jest jeszcze NH t5 utility i to jest to samo co kompakt. NH t4 to odpowiednik kompakta s. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

jak kwestia finansowania fabrycznego w cnh wychodzi ile latek i jaki % ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz jest jakaś „promocja” z tym finansowaniem i od T5 EC w górę do chyba T7 LWB jest 0%. Jak pytałem o finansowanie do swojej T6 na początku lutego na rok to od razu było mówione ze 0%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodi    517

Tylko na ile lat? O finansowanie to każdy indywidualnie powinien o kalkulację prosić i poznać wszystkie koszty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mati5720    44

macie może cenę na valtrę t144 w jakim kolwiek wyposarzeniu netto/Brutto 


"John Deere bez kompromisów" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sharma1910    16
Lok125 napisał:

Wycenial ktoś ostatnio nh t4. 75?

Z roku 2020 wszystko oprócz automatycznego zaczepu I przedniego tuza 138 netto a już z 2021 135 goły:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ravoj    1284

Za swoją czwórkę dałem równo 110 tys. netto z pełnym wyposażeniem, ale rewers mechaniczny (dla mnie na plus) 

Oczywiście umowa przedwstępna zawarta w lipcu 2020. 

Orientuje się ktoś z Was, czy jest jakiś temat albo forum związane z tą marką, bo mam kilka pytań do posiadaczy czwórek zanim będę dobijał się do serwisu. 


Być jak Adam Cisowski. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lok125    7

T4. 75 to 145 netto Rewers hydrauliczny, klima, obciazniki, fotel pasażera itp bez pneaumatyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominiik    82

John deere 6120m, amortyzacja kabiny i osi, fotel premium, skrzynia autoquad z Eco, wzmocniony podnośnik, pompa 114l, coś ala lodówka, rolety i inne duperela, oświetlenie 360, cenna 320 000 netto

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TYLKA    15

case frmall 95c ile by teraz wstępnie kosztował orjetuje się ktoś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TYLKA    15

widzałem :) jest też w ursonie za 189tys neto brutto wychodzi 232tys tylko 2021r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bizon1994    43

Claas Arion 610, placowy, 2020 rok, amortyzacja kabiny i przedniej osi, przedni tuz i obciążnik, bieg uwrociowy, pompa 110 litrów, 3 pary hydrauliki mechaniczne, tryb automatyczny skrzyni i chyba tyle. 

335 netto, jak myślicie dobra cena czy ostro negocjować? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, bizon1994 napisał:

Claas Arion 610, placowy, 2020 rok, amortyzacja kabiny i przedniej osi, przedni tuz i obciążnik, bieg uwrociowy, pompa 110 litrów, 3 pary hydrauliki mechaniczne, tryb automatyczny skrzyni i chyba tyle. 

335 netto, jak myślicie dobra cena czy ostro negocjować? 

Na te chore czas to raczej normalna cena .  Ja za swoją Valtre N 174 active zapłaciłem 348 tys netto tyle że jest bogaciej wyposażona i ma więcej koni.

Ps. Teraz jak bym miał kupować 6 cylindrowy ciągnik to brał bym po uwagę Mccormika bo jest fajny i można go kupic za dobre pieniądze.

Edytowano przez PrzemekFarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj