sumek666

Ceny nowych ciągników 2021

Polecane posty

TheKrajcek    1

Bator to z placu czy na zamówienie? 

ThePerkins mam większy ciągnik i ten nowy byłby do lżejszych prac, ewentualnie na zastępstwo w razie awarii większego więc zamiast tuza wolałbym miękka oś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuba24051    470

zamówiony Arion 610 CIS, opony 480 r28 i 600 r38, przedni tuz 3t, obciążnik magnetytowy 600kg, wzmocnienie przekładni i silnika, kolory wyświetlacz, hexactiv, przygotowanie do isobus, zaczep automatyczny górny, dolny oraz piton, hamulce 2obw. + 1obw., hydraulika 110l/min LS, 4 zawory mechaniczne, wyjścia power beyond, miękka oś, amortyzacja kabiny, 4 prędkości wom, smart stop + tempomat, kabina 4 słupki, dodatkowe gniazda, dodatkowe oświetlenie na blotnikach, fotel pneumatyczny obracany, radio bluetooth cena 335 000 netto

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
forterra11441    109
1 godzinę temu, kuba24051 napisał:

zamówiony Arion 610 CIS, opony 480 r28 i 600 r38, przedni tuz 3t, obciążnik magnetytowy 600kg, wzmocnienie przekładni i silnika, kolory wyświetlacz, hexactiv, przygotowanie do isobus, zaczep automatyczny górny, dolny oraz piton, hamulce 2obw. + 1obw., hydraulika 110l/min LS, 4 zawory mechaniczne, wyjścia power beyond, miękka oś, amortyzacja kabiny, 4 prędkości wom, smart stop + tempomat, kabina 4 słupki, dodatkowe gniazda, dodatkowe oświetlenie na blotnikach, fotel pneumatyczny obracany, radio bluetooth cena 335 000 netto

Wzmocnienie silnika i przekładni? Na czym to polega? Ile było dopłaty do CIS+?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuba24051    470

czerwiec-lipiec powinien być u dealera. wzmocnienie silnika i przekładni to taka jakby rama polowkowa przykrecona z przodu do silnika i idzie wzdłuż silnika i przez przekładnie do tyłu ciągnika z obu stron. dopłata do cis+ 18 tyś, zaczep zwykły rolniczy jakiś wahadłowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuras07    6
Dnia 5.02.2021 o 15:03, mqrcin1991 napisał:

A jaki jest najmniejszy z tym silnikiem 6.1

M6 122

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuba24051    470

td5 jest bardziej mechaniczny a t5 bardziej zaawansowany technologicznie w wielkim skrócie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paw11    2

jaki polecacie ciągnik new holland case czy cllas o mocy 100 koni

Edytowano przez paw11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aklik    5
Dnia 27.02.2021 o 08:19, kuba24051 napisał:

zamówiony Arion 610 CIS, opony 480 r28 i 600 r38, przedni tuz 3t, obciążnik magnetytowy 600kg, wzmocnienie przekładni i silnika, kolory wyświetlacz, hexactiv, przygotowanie do isobus, zaczep automatyczny górny, dolny oraz piton, hamulce 2obw. + 1obw., hydraulika 110l/min LS, 4 zawory mechaniczne, wyjścia power beyond, miękka oś, amortyzacja kabiny, 4 prędkości wom, smart stop + tempomat, kabina 4 słupki, dodatkowe gniazda, dodatkowe oświetlenie na blotnikach, fotel pneumatyczny obracany, radio bluetooth cena 335 000 netto

Ciekawe niby kto ci dał taką ofertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dejmian90    159

Wyceniał może ktoś ostatnio ciągniki New holland t5.85 , case farmall 85 c i kubota m5091? Interesuje mnie cena z ładowaczem czołowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin06    13

Ja wyceniałem jakoś miesiąc temu t5. 95 cena około 200 tys.

Ladowacz Stoll pod ten ciągnik z osprzętem (szuflo-krokodyl, paleciak i chwytak do bel) 38 tys 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TheKrajcek    1

Zamówiłem new holland T5 110 dynamic comand pod koniec lutego, przed podwyżką. 3 pary hydrauliki, pompa ponad 100l, amortyzacja osi i kabiny, przedni tuz z obciążnikiem 700kg, ruchomy joy. 250 netto. Chciałem bez tuza a w końcu wziąłem jednak z tuzem i budżet przekroczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol9641    0

Witam, wyceniał ktoś ostatnio NH T4.75S?  Dealer powiedział, że 175 brutto w full opcji z tuzem z przodu. Według mnie trochę za dużo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

120 netto jak zapytałem tak o bez żadnych rozmów. Na szerokich kołach, komplet obciążników, fotel pneumatyczny, rewers hydrauliczny i klima no ale to już raczej standard

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dejmian90    159
47 minut temu, karol9641 napisał:

Witam, wyceniał ktoś ostatnio NH T4.75S?  Dealer powiedział, że 175 brutto w full opcji z tuzem z przodu. Według mnie trochę za dużo 

Za taką cenę przy dobrych negocjacjach kupisz td5.95.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj