sumek666

Ceny nowych ciągników 2021

Polecane posty

Dodi    520
13 godzin temu, radzioRS napisał:

Jedź kuba też mam go w opcji .Arion 630 w promocji 667500*0,54=360450 . Niby promocja ale 46% to chyba da rady ugrać jak nie więcej

Z ceny FirstClaas jest jeszcze upust. Przynajmniej mi się udało trochę ugrać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodi    520

Arion 450.Dołożyli mi w tych pieniądzach z FirstClaas dodatkowe wyposażenie o wartości lekko ponad 10tys zł. + ładowacz z paleciakiem fl100 za 30tys. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radzioRS    94

ZA 280000 to dobra cena może trochę popuszczą z cenami bo claas ma małą sprzedaż .Niby promocja a tu 40 koła jeszcze urwałeś to dobrze 👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodi    520

310. Gdzie 40kola. Można powiedzieć że 10tysi bo i przegląd gratis. 

Edytowano przez Dodi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TheKrajcek    1

Byłem zainteresowany arionem 430 w tej promocji first claas, przedstawiciel powiedział jakieś 3 tyg temu że już na ten model się skończyła promocja bo duże zainteresowanie było i wycenił mi 420 z tuzem z placu na 256 netto. Także średnio 

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodi    520

Ze strony mojego przedstawiciela śpiewka była taka, że promo jest do wyczerpania zapasów. A każdy dealer miał ograniczoną dostępność co do ilości modeli FirstClaas. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Może jakieś liczby podaj bo % nic nie mówi. Mógł zrobic wyższą cenę katalogowa to i większy ,% opuścił żeby ładnie wyglądało 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuba24051    470

napisze po niedzieli co się udało załatwić i za ile. wstępnie dostałem ofertę 335 netto za CIS z czterema parami hydrauliki, hydraulicznym łącznikiem, przednim tuzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianos95    436

Moze ktos mi powie jaki ciagnik bedzie najtanszy 90-100km mechaniczny z rewersem 2 pary wyjsc fotel pneumatyczny szerokie kapcie klima obciazniki i bedzie w przyszlosci tur 

Prucz belarusa bo na program bedzie brany 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

a Proxima 90. Cl? Gp? Hs? warta uwagi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianos95    436
48 minut temu, mqrcin1991 napisał:

Nh td5 myślę że 150 bez problemu wyrwiesz

Netto czy brutto ? Jaki model ? 

Ogólnie 1 powazny zakup i chcialbym wlasnie wiedziec ile realna cena bo jak widac sporo mozna urwac z ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianos95    436
6 minut temu, Piotrek5060YouYube napisał:

@damianos95 Odpuść sobie tylko rewers mechaniczny, weź conajmniej hydrauliczny.

Zle sie wyrazilem chodzilo mi o hydrauliczny albo mechaniczny nie ten elektrohydrauliczny 

Jaki ciagnik bys mi polecil ? Zastanawialem sie nad nh albo case albo zetor bo inne pewnie duzo drozsze beda a farmtrac jakos niezbyt mi pasuje i gosc ma u nas i ciagle problemy a zetor tez te nowe majory itd lipa taka zabawka nie ciagnik niby prawie 80km a nie czuc tego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej elektrohydrauliczny, ale jak ograniczony budżet to hydrauliczny, zawsze to lepsze niż mechaniczny, no i w TD5 i Farmallu A rewers eh jest niedostępny. Co do NH TD to powiem tak, znajomy na 140 ha łąk ma 3 NH TD - TD80D, TD5.95 jeden z pierwszych wypustów i TD5.105 z 2020 roku. Lekko nie mają, ale jednak jeżdżą, i sobie chwali myśle że to lepszy wybór niż Zetor. Jakby nie był z nich zadowolony to myśle że by nie kupował więcej. Case to to samo co NH, więc jakbyś miał wybierać między Case i NH, to wybierz tego który będzie tańszy. I zapytaj jeszcze w Kubocie o ofertę i DF, może mają coś na placu w dobrych pieniądzach.

Edytowano przez Piotrek5060YouYube

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

Na Zetora to lepiej nie patrzeć, tak samo jak DF, taka moja opinia i moich znajomych, zwłaszcza tych co mają Zetora i NH. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mtz55    75
1 godzinę temu, tomek73 napisał:

Na Zetora to lepiej nie patrzeć, tak samo jak DF, taka moja opinia i moich znajomych, zwłaszcza tych co mają Zetora i NH. 

Właśnie zetora KUNERT chyba stracił albo zrezygnował teraz tam KUBOTA jest.

CEny zetora poszybowały i chyba sprzedaż się nie zgadzała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TheKrajcek    1

Przeważnie ciągniki o mocy mniej wiecej 100km, które mnie interesują (nht5, MF 5710m) mają opony 540/65 38. Chciałbym ciągnik używać głównie do transportu i do rozsiewacza i opryskiwacza. Myślałem żeby wziąć z oponami 460-480mm. Sprawdzi się to? Czy lepiej brać największy rozmiar opon i zainwestować kiedyś w wąskie koła. Opryskiwacz ma 18m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomad    6

ja mam MF5609 i opony 460 z tyłu, w żniwa bez problemu ciąga pronara 10 ton z pola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj