sumek666

Ceny nowych ciągników 2021

Polecane posty

mqrcin1991    7
2 godziny temu, Piotrek5060YouYube napisał:

@mqrcin1991 To wziąć koła 600/65R38, 480/60R28, obciążniki w koła 300 kg, na przód 400 kg, no i rama ładowacza swoje waży, ładowacz też i już nie taki lekki się robi, ewentualnie przedni tuz. Albo zagadaj żeby wsadzili te większe obciążniki z T5 DC na koła

hehe dla mnie chodzi czy nie jest za cięzki jako pomocniczy ? kapcie w standardzie na tyle 540 do do rozsiewacza jeszcze ale do oprskiwacza już sie nie bedzie nadawał . ciekawi mnie ten silnik czy od jest żywotny bo jednak 3.4 to troche mało jak na koło 5t

50 minut temu, marb80 napisał:

Wyceniał ktoś ostatnio Kubota M135GX-IV lub M125GX-IV?

skąd jesteś ? w mozaowieckim mają m135gx naplacu z 20 albo 19 roku za 235 jak sie nie myle 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bizon1994    43

Kubota M7.133, placowa z 2020 roku, przedni Tuz, ośka amortyzowana, skrzynia 50 km/h, sprzęgło w hamulcu, 4 pary hydrauliki mechaniczne,

290 netto do drobnej negocjacji

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TheKrajcek    1
8 godzin temu, ThePerkins napisał:

To jeśli jest do wyboru stage IV i V to co lepiej wziąć ( na Stage V w lepszym wyposażeniu tylko 10tyś droższy jest od IV)

Zdecydowałeś się na masseya mke? Oglądałem nh T5 ec i szału nie ma, ale T5 dynamic comand to juz cos lepszego. Mam wycenę za 245  z tuzem, amortyzacją kabiny. Masseya muszę obejrzeć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
80marcin    28
33 minuty temu, bizon1994 napisał:

Kubota M7.133, placowa z 2020 roku, przedni Tuz, ośka amortyzowana, skrzynia 50 km/h, sprzęgło w hamulcu, 4 pary hydrauliki mechaniczne,

290 netto do drobnej negocjacji

U kogo taka cena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mqrcin1991    7

TheKrajcek napisał:

Zdecydowałeś się na masseya mke? Oglądałem nh T5 ec i szału nie ma, ale T5 dynamic comand to juz cos lepszego. Mam wycenę za 245  z tuzem, amortyzacją kabiny. Masseya muszę obejrzeć

Na ile tobie wycenili tego t5 ec? I jaki silnik jest w tym dynamiku? I co lepszego od ec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TheKrajcek    1
1 godzinę temu, mqrcin1991 napisał:

 

Na ile tobie wycenili tego t5 ec? I jaki silnik jest w tym dynamiku? I co lepszego od ec?

T5 ec 120 amortyzacja osi i kabiny za 235. 

DC ma silnik 4,5 l do 140 km. Kabina jest większa z podłokietnikiem, siedzenie zdecydowanie lepsze. Oświetlenie LED 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mqrcin1991    7

A 200 warto by było dać za t5.100 ec? Mieka oś kabina tuz pneumatyka 3 prędkości i to tyle. Przy takie różnicy to racja też wybrał bym t5dc chociaż by ze względu na silnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ThePerkins    934
2 godziny temu, TheKrajcek napisał:

Zdecydowałeś się na masseya mke? Oglądałem nh T5 ec i szału nie ma, ale T5 dynamic comand to juz cos lepszego. Mam wycenę za 245  z tuzem, amortyzacją kabiny. Masseya muszę obejrzeć 

Albo Emka albo global, główny czynnik to silnik ( Stage V i IV) , emka lepiej wyposażona i tylko 10 tyś droższa od globala ( ma oryginalnego TUZA) i dylemat z silnikiem mam ...

Dla mnie 245 netto za ciągnik to kapilca :P . Tylko nie masz co zbytnio porównywać emki do dużej T5 bo to trochę wiekszy ciągnik , bardziej teraz do 5s.  Teraz taki w bida edyszyn coś 240 netto chyba.

@mqrcin1991, mi we wrześniu za takiego tylko bez ośki krzyknął 225 netto 

Edytowano przez ThePerkins

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aklik    5
7 godzin temu, marb80 napisał:

Wyceniał ktoś ostatnio Kubota M135GX-IV lub M125GX-IV?

M125GX IV z przednim tuzem 260 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mqrcin1991    7
ThePerkins napisał:

Albo Emka albo global, główny czynnik to silnik ( Stage V i IV) , emka lepiej wyposażona i tylko 10 tyś droższa od globala ( ma oryginalnego TUZA) i dylemat z silnikiem mam ... Dla mnie 245 netto za ciągnik to kapilca  . Tylko nie masz co zbytnio porównywać emki do dużej T5 bo to trochę wiekszy ciągnik , bardziej teraz do 5s.  Teraz taki w bida edyszyn coś 240 netto chyba. @mqrcin1991, mi we wrześniu za takiego tylko bez ośki krzyknął 225 netto

Na twoim miejscu brał bym emke lepsze wyposażenie nowy model lepiej kiedyś będzie sprzedać a tym ala dpf bym się nie przejmował. A emka wagowo podobnie wychodzi co t5.100 ec chyba że się mylę noi dlamnie nh jakoś bardziej zgrabniejszy się wydaje i wsrodku bardziej komfortowo. To warto dać 200 jak zejdą do tej kwoty? Wsumie to najbardziej obawiam się tego silnika 3.4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TheKrajcek    1

200 za takie wyposażenie to dobra cena. A co myślicie o amortyzacji osi terraglide, czy długo wytrzyma? Ta konstrukcja mnie nie przekonuje.

Perkins a jaką masz cene za masseya? Ja miałem ofertę 235netto ale to jeszcze jest do negocjacji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niby te osie zostały poprawione i nie ma się czego obawiać. Co do silnika jako ciągnik pomocniczy nie ma się czego bać według mnie, gorzej jak ma np robić w pługu 4 obracanym 100 ha rocznie wtedy już bym brał coś z większym silnikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mqrcin1991    7

A co powiecie o tym silniku 3.4? Ja na MF 5709m zwiększona pompa auto drive pneumatyka dwie sekcje hydrauliczne z ładowaczem quicke czy ori MF 230

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ThePerkins    934
1 godzinę temu, mqrcin1991 napisał:

Na twoim miejscu brał bym emke lepsze wyposażenie nowy model lepiej kiedyś będzie sprzedać a tym ala dpf bym się nie przejmował. A emka wagowo podobnie wychodzi co t5.100 ec chyba że się mylę noi dlamnie nh jakoś bardziej zgrabniejszy się wydaje i wsrodku bardziej komfortowo. To warto dać 200 jak zejdą do tej kwoty? Wsumie to najbardziej obawiam się tego silnika 3.4

Najn najn, emka 4 czytsa a t5 pińć tun więc różnicy trochę masz. No 200 to dosyć tanio. No mnie osobiście ten 3.4 odrzuca. Miałem Ariona na testach to z tym 4.5 FPT i w fajnie to latało. 

1 godzinę temu, TheKrajcek napisał:

200 za takie wyposażenie to dobra cena. A co myślicie o amortyzacji osi terraglide, czy długo wytrzyma? Ta konstrukcja mnie nie przekonuje.

Perkins a jaką masz cene za masseya? Ja miałem ofertę 235netto ale to jeszcze jest do negocjacji. 

Za różnicę kupisz zajebistą furę jeszcze :D ( poniżej 200stu )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TheKrajcek    1
10 minut temu, ThePerkins napisał:

Najn najn, emka 4 czytsa a t5 pińć tun więc różnicy trochę masz. No 200 to dosyć tanio. No mnie osobiście ten 3.4 odrzuca. Miałem Ariona na testach to z tym 4.5 FPT i w fajnie to latało. 

Za różnicę kupisz zajebistą furę jeszcze :D ( poniżej 200stu )

Nawet bym się nie zastanawiał tylko brał masseya skoro za tyle. MF 4,3 ale to bez obciążenia? Wg katalogów MF M i nh T5 ważą podobnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ThePerkins    934

Bez obciążenia, możesz wszadzić 10 płatków po 50kg, ale myślę o tuzie i kloca ze 400-500 wsadzić. Zawsze te obciążenie uczepie sobię do czego mi potrzbene ( talerzówka, pług) a do prasy czy czegoś odczepię, a tak nikt nie będzie 10 płatów po 50 kg co chwilę dźwigał 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marb80    8
17 godzin temu, mqrcin1991 napisał:

 

skąd jesteś ? w mozaowieckim mają m135gx naplacu z 20 albo 19 roku za 235 jak sie nie myle 

Pogranicze Wielkopolski i Kujaw  wniosek PROW rozpatruje Toruń...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jaki ciągnik o mocy +/- 150 km do ładowacza polecacie? Budżet około 350 netto 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NH T6.180 DC - 145 km mocy nominalnej i 180 z Powerboostem ewentualnie Kubota M7, poza Zetorem nie wiem czy znajdziesz coś jeszcze tej mocy w tych pieniądzach. No oczywiście są jeszcze dwie inne marki w koncernie CNH które nie różnią się niczym a dealerzy sobie wymyślają ceny "bo ten jest lepszy od tamtego".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ile taki new Holland mniej więcej ? Odpowiednik w case to maxxum 150?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, odpowiednik tego Maxxuma. Ostatnio taka T6 stała na placu i mojego dilera za 320 z przednim tuzem, womem, amortyzowaną osią, siłowniki 90mm, mocniejsza pompa, oświetlenie led, fotel comfort, szyberdach, koła Michelin Xeobib 650 i 520, 4 pary hydrauliki i monitor IV 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Skrzynia w jednym i drugim jest taka sama czy się różnią ? Odjąć tuz i wom z przodu i zszedłby ponizej 300. Jaka skrzynia jest w nich najtrwalsza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta skrzynia 24x24 jest za dopłatą tu i tu bo to skrzynia dwusprzęgłowa, to dosyć nowa konstrukcja bo dopiero 4 rok będą ją montować w tych ciągnikach, jest mega przyjemna w obsłudze i jak ją bierzesz to masz od razu rozwinięty podłokietnik, na początku było kilka bubli i lubiła delikatnie pociec na łączeniu między silnikiem a skrzynią ale już to poprawili. Jest też dostępna ElectroCommand, która wyje bo jest na prostych zębach, ale jest dzięki temu pancerna i nie słychać żeby ktokolwiek ją zajechał, no i będzie z 10 tysięcy tańszy na tej skrzyni.

Edytowano przez Piotrek5060YouYube

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A skrzynia 17/16 jak się nazywa ? Ile trzeba realnie z konfiguratora odjąć żeby wyszła w przybliżeniu cena ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj