sumek666

Ceny nowych ciągników 2021

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
ThePerkins    934

Masz może linka ?. Ogólnie to jakby patrzeć na pojedyncze " wpadki" to nic by nie kupił bo wszędzie się trafiają. 

 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AgroSzwarc    0

Witam  

Wyposażenie zbliżone 

Deutz fahr 5110 Ggs z fabrycznym turem stoll pompa 55l/czy Claas Atos 350 z hydrametu xtreme1 pompa 90l obciążniki na tylnie koła po 88kg Claas o 7 tys droższy serwis Claas bliżej  

Cóż tu wybrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radzioRS    94

Ciągniki bliźniacze tu już kwestia gustu ładowacz na korzyść stoll no i cena ogólna DF na + porównaj koszty serwisów itp  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komizmo    2694
1 godzinę temu, ThePerkins napisał:

Masz może linka ?. Ogólnie to jakby patrzeć na pojedyncze " wpadki" to nic by nie kupił bo wszędzie się trafiają. 

 

https://m.youtube.com/watch?v=0Wip-ou_cQ0&t=29s

Rafał Graczyk w komentarzach. 

Nie wiem. Możliwe że to przejściowe problemy

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ThePerkins    934
1 godzinę temu, AgroSzwarc napisał:

Witam  

Wyposażenie zbliżone 

Deutz fahr 5110 Ggs z fabrycznym turem stoll pompa 55l/czy Claas Atos 350 z hydrametu xtreme1 pompa 90l obciążniki na tylnie koła po 88kg Claas o 7 tys droższy serwis Claas bliżej  

Cóż tu wybrać

Też miałem zamiar na takiego, ale poczytałem trochę i dałem sobie spokój, w Claasie to wgl nie chciał ze mną na temat tego ciągnika rozmawiać " byle czego nie sprzedaje"

 

@komizmo, Takiego pitolenia jak w tych kom to aż cieżko czytać. Jeden tego nie poleca drugi tamtego, kup se starego grata 20 letniego albo nowego Fendta Vario profi 100 plus. Zastanawia mnie jak może grzać się nowy ciągnik, pewnie uczepił mu 4 w obrocie 45 na skibę wsadził w suche i piłował to mógł się grzać. Holland ch*jowy, claas też, JD to już wgl każdy ma swoje widzimisię. Mi też każdy dziadka odradzał ,że gówno skrzynie się psują a jakoś nie narzekam oprócz tego, że już wzieło go zmęczenie materiału ... Obawiam się w Emce tego "DPF", choć to nie całkiem DPF bo tam zamiast paliwa wtryskiwane jest Adblue i dużo rzadziej się wypala , koszt wycięcia 3 tyś tylko pytanie jak potem na przeglądzie ?... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komizmo    2694

Wiem. Mi nie musisz tłumaczyć. Ale ktoś tu dopytywał o opinie o nim więc z taką się zetknąłem. Mi się ten ciągnik podoba, ale pewnie i tak ostatecznie kupiłbym New Hollanda😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mati2810    31

Kubota M4073 max wyposażenie bez przedniego TUZ, dodatkowo komplet wąskich kół 167 tys netto , dzisiaj podpisana umowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aroo22    327

Jakie to maksymalne wyposażenie? Podstawa od jakiej kwoty się zaczyna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
AgroSzwarc napisał:

Witam  

Wyposażenie zbliżone 

Deutz fahr 5110 Ggs z fabrycznym turem stoll pompa 55l/czy Claas Atos 350 z hydrametu xtreme1 pompa 90l obciążniki na tylnie koła po 88kg Claas o 7 tys droższy serwis Claas bliżej  

Cóż tu wybrać

w jakiej cenie Claas ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mati2810    31
3 godziny temu, Aroo22 napisał:

Jakie to maksymalne wyposażenie? Podstawa od jakiej kwoty się zaczyna ?

Ogólnie to może trochę źle to napisałem,  bo praktycznie wszystko jest w podstawie klima, zaczepy obciążniki przednie oświetlenie robocze led, fotel pneumatyczny itp. Z dodatków jest dobrana 3 para hydrauliki skrzynia 36x36 czyli z półbiegiem, bo w podstawie jest 18x18, 2 i 1 obwodowa instalacja pneumatyczna, dodatkowy komplet kół.  Można także dołożyć przedni tuz  polski za 7 tys netto lub MX za 12 tys oraz za 7 tys ehr, który jednak w takim pierdku dla mnie jest zbędny. W podstawie pewnie by wyszła ok 150 tys netto, dokładnie nie wiem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mati2810    31

W tej klasie ciągników chyba lepszego nie będzie,  choć moge się mylić. Nam kubota najbardziej przypadła do gustu, a na tapecie był też NH t4.75 i czerwony odpowiednik czyli case farmall, a także claas elios 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mqrcin1991    7

Panowie Kubota M5092 M95gx MF 5709m NH T5 EC Ciagnik pomocniczy zielonki lekkie pracę polowe wiem że ciągniki się różnią ale co najbardziej by było konfortowo do takich prac i możliwe że Ładowacz jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ThePerkins    934

Na pewno patrzyłbym na pojemność silnika

 

Wypowie się ktoś na temat Stage V  w silnikach SISU ?

Edytowano przez ThePerkins

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unexpected    246

Valtra N 114 i 124ktoś wyceniał? Ile mozna w nich podkręcić mocy bezpiecznie przyszłości?

Edytowano przez Unexpected

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateusz1q    1826
12 godzin temu, ThePerkins napisał:

Na pewno patrzyłbym na pojemność silnika

 

Wypowie się ktoś na temat Stage V  w silnikach SISU ?

400h w sisu 4,9l z DPF i zero oznak że on tam w ogóle jest. Żadnego wypalania nie było a ciągnik z ładowaczem chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ThePerkins    934

To jeśli jest do wyboru stage IV i V to co lepiej wziąć ( na Stage V w lepszym wyposażeniu tylko 10tyś droższy jest od IV)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
2 godziny temu, Unexpected napisał:

Valtra N 114 i 124ktoś wyceniał? Ile mozna w nich podkręcić mocy bezpiecznie przyszłości?

seria N jest juz nie dostępna . wyparła ją seria G

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@mqrcin1991 To wziąć koła 600/65R38, 480/60R28, obciążniki w koła 300 kg, na przód 400 kg, no i rama ładowacza swoje waży, ładowacz też i już nie taki lekki się robi, ewentualnie przedni tuz. Albo zagadaj żeby wsadzili te większe obciążniki z T5 DC na koła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Palmiszon napisał:

seria N jest juz nie dostępna . wyparła ją seria G

Seria N jest dostępna od modelu N 134 do N 174. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj