sumek666

Ceny nowych ciągników 2021

Polecane posty

dawid123l1    0

Może do małego zbicia . Jeszcze miał zarządzanie obrotami silnika i kilka tam głupot  musiałbym  zobaczyć dokładnie oraz  oczywiście 4 elektrozawory 

Edytowano przez dawid123l1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TheKrajcek    1

Massey Ferguson 5709 amortyzowana kabina, dodatkowa pompa hydrauliczna, obciążniki, sprzęgło w hamulcu za 235netto. 

Case luxxum taka sama cena wyjściowa. Z amortyzacją osi i kabiny 250. Wg mnie to drogo za takie ciągniki. Najtańszy jest NH T5 ale ta wyjąca przekładnia mnie nie przekonuje. I ogólnie te silniki cnh 3,4 litra. Idzie tym jeździć w miarę przyzwoicie w ciężkiej pracy?

  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ThePerkins    928

Za 5709 M tyle ? :o  . Mam malutki dylemat w MF bo mam do wyboru albo silnik na Euro 4 z trochę biedniejszym wyposażeniem, a za dobrą cenę jest już na EURO 5 ( ale tu już DPF ) i sam nie wiem Ciągnik 10tyś droższy a ma tuz, 3 pary wyjść no i jeszcze pełzaki ( choć mi nie potrzebne ). Boję się pieruńsko tego DPF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TheKrajcek    1

Cena jeszcze do negocjacji. Oczywiście jest to 5709m dyna 4. Też mnie nie przekonuje ten DPF. Ale moc można przynajmniej podkręcić spokojnie.

Edytowano przez TheKrajcek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahten    177

A tuz fabryczny? on sam pewnie 10 tys kosztuje jak nie wiecej, pelzaki z 5, kolejne wyjscie hydrauliczne z 1 tys

A opinii o M narazie nikt ci nie przedstawi, dopiero wchodza te ciagniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emattti    68

11 godzin temu, TheKrajcek napisał: Massey Ferguson 5709 amortyzowana kabina, dodatkowa pompa hydrauliczna, obciążniki, sprzęgło w hamulcu za 235netto.  Case luxxum taka sama cena wyjściowa. Z amortyzacją osi i kabiny 250. Wg mnie to drogo za takie ciągniki. Najtańszy jest NH T5 ale ta wyjąca przekładnia mnie nie przekonuje. I ogólnie te silniki cnh 3,4 litra. Idzie tym jeździć w miarę przyzwoicie w ciężkiej pracy?

Na poczatku stycznia mialem oferte za MF5710 model z 2020 roku, dyna 4, dodatkowa pompa, sprzeglo w hamulcu, 3 predkosci walka wom, amortyzowana kabina, auto drive za 199 netto

Edytowano przez emattti

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TheKrajcek    1

Chyba trzeba zmienić dealera heh. Jeszcze niedawno była promocja dyna 4 w cenie przekładni mechanicznej od 186tys. A teraz dużo umów będzie i dealerzy chcą zarobić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mqrcin1991    7

Ja na MF 5709m z ładowaczem fabrycznym dostałem propozycję 235 netto auto drive dyna4 i zwiększanie wydatku pompy a reszta standard

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahten    177
14 godzin temu, TheKrajcek napisał:

Massey Ferguson 5709 amortyzowana kabina, dodatkowa pompa hydrauliczna, obciążniki, sprzęgło w hamulcu za 235netto. 

Case luxxum taka sama cena wyjściowa. Z amortyzacją osi i kabiny 250. Wg mnie to drogo za takie ciągniki. Najtańszy jest NH T5 ale ta wyjąca przekładnia mnie nie przekonuje. I ogólnie te silniki cnh 3,4 litra. Idzie tym jeździć w miarę przyzwoicie w ciężkiej pracy?

ale Ty mowisz o wersji M czy S? raczej wersja S

bo w M nie ma mozliwosci amortyzacji osi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TheKrajcek    1
1 godzinę temu, ahten napisał:

ale Ty mowisz o wersji M czy S? raczej wersja S

bo w M nie ma mozliwosci amortyzacji osi

Wersja M. Pisałem o amortyzacji kabiny, nie osi. Mam dylemat, bo chce ciągnik z miękką osią a MF M nie ma tego a S jest za drogi dla mnie. Pozostaje cnh ale MF mi bardziej odpowiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mqrcin1991    7
TheKrajcek napisał:

Wersja M. Pisałem o amortyzacji kabiny, nie osi. Mam dylemat, bo chce ciągnik z miękką osią a MF M nie ma tego a S jest za drogi dla mnie. Pozostaje cnh ale MF mi bardziej odpowiada

A nie myślałeś o kubocie m5091 czy m95gx? W gx napewno jest miękka oś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mqrcin1991    7
Przemus061088 napisał:

polcam przetestowac ciagnik kubota

Możesz coś o nich powiedzieć oco chodzi dokładnie nie miałem na testy a chce podpisać umowę na m5092 z ładowaczem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TheKrajcek    1

Nie myślałem o kubocie, ale mam dealera niedaleko to może podjadę obejrzeć. Przedstawiciel mf mówił mi, że ciągniki 5700s i m dyna 4 to to samo, tylko jest inna kabina. Ale m jest lżejszy, wie ktoś jak to jest naprawdę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ThePerkins    928

No tak, M jest coś około 600kg lżejszy.  Podzespoły są te same ( jedynie udźwig większy ). Eske możesz też lepiej wyposażyć ( np amor przedniej osi ). Na jesieni był 5710s za jakieś 220 netto ale wtedy jeszcze nie myślałem o takim :D . Choć jeśli to samo jest to różnica 50 tyś trochę spora ( oczywiście jak ktoś ma duży budżet to inna rozmowa :P  )

Edytowano przez ThePerkins

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, ThePerkins napisał:

No tak, M jest coś około 600kg lżejszy.  Podzespoły są te same ( jedynie udźwig większy ). Eske możesz też lepiej wyposażyć ( np amor przedniej osi ). Na jesieni był 5710s za jakieś 220 netto ale wtedy jeszcze nie myślałem o takim :D . Choć jeśli to samo jest to różnica 50 tyś trochę spora ( oczywiście jak ktoś ma duży budżet to inna rozmowa :P 

Seria M produkowana jest w Chinach a S w Francji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ThePerkins    928

Jasne , w Chinach jest produkowana M , ale ze skrzynią 12x12. Ze skrzynią DYNA we Francji 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komizmo    2694

Pod jednym z filmów na YT o nim 5709 narzekał jakiś jego użytkownik chyba po 600 mth  na fabryczne wady konstrukcyjne tylnego podnośnika i bodajże wiązek elektrycznych. 

Edytowano przez komizmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj