sumek666

Ceny nowych ciągników 2021

Polecane posty

KIRK80    12
2 godziny temu, mqrcin1991 napisał:

Czy ktoś się orjetuje jaka cena za Kubote 115 gx?

Ten model nie jest już produkowany/oferowany niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, mqrcin1991 napisał:

A jaki jest najmniejszy z tym silnikiem 6.1

Obecnie to chyba może być tylko NH T6.160 (135 KM) lub T6.180 (145 KM) bliźniak Steyr 6145 Profi, bliźniak Maxxum 150 lub Valtra T144

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aklik    5
4 godziny temu, mqrcin1991 napisał:

Czy ktoś się orjetuje jaka cena za Kubote 115 gx?

Za M135GX IV 260. Myślę że za M115GX IV 230-240

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MATRU    23

Ja miałem ofertę na Kubotę M6122 wersja standard za 270

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luka24    17
48 minut temu, kuba24051 napisał:

daj se spokój z Kubotą to badziew

Jakieś złe doświadczenia masz z tą marką? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodi    517
58 minut temu, MATRU napisał:

Ja miałem ofertę na Kubotę M6122 wersja standard za 270

Jak wejdzie na rynek wiosną, jeżeli wjedzie to 270 może być mało. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodi    517

Tu racja. MF Claas wyjdzie już w tych pieniądzach. O nh nie wspomnę, a dotychczas kubota tańsza była od całej reszty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ThePerkins    928

Porównywalny, Arion 420 CIS w podobnym wyposażeniu co NH T5.100 EC i podobne pieniążki  ( 220 netto z groszami )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodi    517
Napisano (edytowany)

Też dostałem lepszą ofertę na Claasa niż w  nh i case. Koszt finansowania też mniejszy. 

Ariona 400 bardziej porównaj do T5 DCT 110. rozstaw osi i silnik ten sam. 3,4l w EC to już moim zdaniem gorszy wybór niż 4,5l

Edytowano przez Dodi
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ThePerkins    928

Finansowanie CNH drogie , to fakt. No ja porównywałem sobie to co mnie interesowało, masowo ciągniki podobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodi    517
6 godzin temu, Rafal7777 napisał:

Czyli class ma lepsze finansowanie od case ?  

Przy ciągniku o wartości 300 tyś zł w Claasie było 5-6tyś taniej niż w nh. I ciągnik tańszy niż NH T5 130 DCT. Plus dla Claasa że możesz wyjechać ciągnikiem po podpisaniu umowy bez wkladu własnego. Zwrot agencyjny liczą za wkład WŁASNY. Oczywiście po okazaniu umowy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Napisano (edytowany)
12 minut temu, Dodi napisał:

Przy ciągniku o wartości 300 tyś zł w Claasie było 5-6tyś taniej niż w nh. I ciągnik tańszy niż NH T5 130 DCT. Plus dla Claasa że możesz wyjechać ciągnikiem po podpisaniu umowy bez wkladu własnego. Zwrot agencyjny liczą za wkład WŁASNY. Oczywiście po okazaniu umowy. 

w jd  też zwroty z agencji liczą za wkład własny  np. w młodym rolniku . Orientuje się ktoś jaka jest cena aktualnie za 6130 M albo robił ktoś wycenę w tym roku ? ? 

Edytowano przez Palmiszon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziomekq    3

6130M robiłem wycenę jakoś na początku stycznia to głównie tak: auto quad eko, 4 elektrozawory, tls, tuz, opony 600 trele, oświetlenie zwykle 360, autotrack w tym małym wyswietlaczu na słupku( wtedy była jakaś promocja, z tego co wiem teraz za to +15 tys), wzmacniany udźwig, automatyczne odciągi, Power guard na 4 lata (1+4 I teraz chyba już tego tez nie ma)  i pewnie coś tam jeszcze było. Cena ~ 385 netto . Jak coś to pisz priv :) 

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodi    517

Tłumaczą się że nic. Za to mniejszy upust ma być z cennika od 15stego lutego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj