sumek666

Ceny nowych ciągników 2021

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
sumek666    5084

Witam, planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?

jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję. 

 

 

 

Kontynuacja tematu: 

https://www.agrofoto.pl/forum/topic/279469-ceny-nowych-ciagnikow-2020/

  • Like 1

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lamboEVO100    513

Kurła ledwo rok się zaczął i już tematy stare zamknięte i nowe otwarte. 🤣

Cytując handlowca taniej to już było 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, 5544332211 napisał:

ta , 5 minut temu byłem u korbanka ale zamknięte 

To ładne mają podejście do klienta ze zamknięte a tak się reklamują, powinni frontem do klienta podchodzić 😄    

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fermer    0

John deere 6130R  REMIUM EDITION

Rok produkcji 2019!

skrzynia AutoPower

przygotowanie do nawigacji

kabina amortyzowana z podłokietnikiem

oś amortyzowana

3pary elektro-zaworów

światła led

opony tył 600-65 R38

przód 540/65 R38

ładowacz czołowy

 

CENA 434.000netto Warto?

 

Fabr
NAWIGACJ

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pablo123456    3

Witam, ile moze kosztowac "stara" T5.95 (starsza od EC, DC) w standardzie tj. klima radio. Produkują tą wersje jeszcze czy tylko z placu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin06    13

Nigdy nie wyceniałem JD, ale cena wydaję się dość wysoka tym bardziej, że ciągnik rocznikowo ma już 2 lata jakby nie patrzeć. Próbuj coś utargować z tej ceny 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominiik    82

Strasznie drogo, za te pieniądze to już weźmiesz Ariona 610(nowego) , zakładam że stoi na placu skoro dwu latek, negocjuj ostro skoro od dwóch lat stoi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megagen    0

Case Maxxum 150 Multicontroler 145 KM r 2020

Activdrive 8 24x24, Amortyzowana oś, TUZ z przodu, Ekran dotykowy na podłokietniku, Koła Trelleborg 650 i 540, poma 150l, pakiet lamp LED 2x4

340.000 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralf3635    72
4 godziny temu, Fermer napisał:

John deere 6130R  REMIUM EDITION

Rok produkcji 2019!

skrzynia AutoPower

przygotowanie do nawigacji

kabina amortyzowana z podłokietnikiem

oś amortyzowana

3pary elektro-zaworów

światła led

opony tył 600-65 R38

przód 540/65 R38

ładowacz czołowy

 

CENA 434.000netto Warto?

 

Fabr
NAWIGACJ

 

Zastanów się czy chcesz taką przekładnie i czy  ona spełni Twoje oczekiwania ,moim zdaniem możesz na pewno jeszcze urwać więcej niż 10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziomekq    3
38 minut temu, Megagen napisał:

Case Maxxum 150 Multicontroler 145 KM r 2020

Activdrive 8 24x24, Amortyzowana oś, TUZ z przodu, Ekran dotykowy na podłokietniku, Koła Trelleborg 650 i 540, poma 150l, pakiet lamp LED 2x4

340.000 netto

Za ta cenę masz pume 150 w podobnym wyposażeniu. Tydzień temu wyceniana tylko bez ekranu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziomekq    3

Orientuje się ktoś jakie marki obecnie maja najlepsze długoterminowe finansowanie? Chodzi mi o okres 8-10 lat. 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NieMadry    121
4 minuty temu, ziomekq napisał:

Orientuje się ktoś jakie marki obecnie maja najlepsze długoterminowe finansowanie? Chodzi mi o okres 8-10 lat. 
 

Nh ponoć może poniżej 3% zjeść chyba 8 lat.Ale dopiero będę to sprawdzał przy okazji ogarniania kredytu ogarniał na ciągnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodi    520

W Claasie dolicz prowizję 1%. W CNH lub JD na obecna chwilę nie ma prowizji lub innej opłaty przygotowawczej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HubertJ    0

Witam gupowiczów.

Czy orjentuje się ktoś ile trzba zapłacić za Valtrę t234 versu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megagen    0

Case mam finansowanie fabryczne do 8 lat na stałej stopie... albo zmiennej jeśli ktoś woli. Przy 40% wpłaty raty 0%. Warunki są naprawdę dobre. Zależy od czasu trwania, kwoty kredytu i wysokości wpłaty własnej.

Od lutego ceny wszystkich nowych traktorów Case do góry o 7%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziomekq    3

A przedstawiciele cnh śmiali się z JD że przez ten rok podrożał właśnie o 7% a tu proszę. Ktoś wyceniał może jd 6130M bądź 6140M i zna obecne warunki finansowania? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj