farmtrac8244

Znalezione na allegro i nie tylko 2021

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
jacek1296    1682
52 minuty temu, Ursus932 napisał:

 

A jak skręt w tych 4x4?

Skręca jak 4x2, w prawo i w lewo.

 

12 minut temu, wojtal24 napisał:

nie wie co niektorzy maja do Zetorow? uraz z dzieciństwa ze sąsiada bylo stac na Zetora a ich rodzicow nie. Kazdy traktor jest dobry jak Cie na niego stac kupic i utrzymac i ekonomicznie jest uzasadniony jego zakup

X lat temu miałem do wyboru zetora5340 i lampo 50 w zbliżonych cenach. Pojęcia nie masz jak bogu dziękuję, że nie posłuchałem "doradców" i wybrałem lampo.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2471
gregor1284 napisał:

To taka pyza która łatwo zdusic. Osobiście tego ścierwa bym nie kupił i żal mi ludzi którzy się tak podniecają tymi 7245. 2 przyczepy D47 puste po żwirowe mokrej ciągnąłem to już przód trzeba było włączyć bo nie mógł sobie poradzić. Po torfowych łąkach to samo, trochę mocniejsza 60 która zależnie od sytuacji musi pchać ten napęd lub napędzać. Za to case 845xl już jakoś sobie radził,tyle że tu już te 20km więcej od zetora. 

moze hamulec byl zaciagniety albo w przyczepach nie odbil😎😉😉😉😉😁😁😁😁🤔


ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 minutę temu, jacek1296 napisał:

Skręca jak 4x2, w prawo i w lewo.

 

X lat temu miałem do wyboru zetora5340 i lampo 50 w zbliżonych cenach. Pojęcia nie masz jak bogu dziękuję, że nie posłuchałem "doradców" i wybrałem lampo.

Zetory 5340 podobno są nie zajebania 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek1296    1682
Przed chwilą, Ursus932 napisał:

Zetory 5340 podobno są nie zajebania 

Mogę takiego przygarnąć tylko darmo, aby Tobie odsprzedać. Za kasę nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregor1284    14116
2 minuty temu, wojtal24 napisał:

moze hamulec byl zaciagniety albo w przyczepach nie odbil😎😉😉😉😉😁😁😁😁🤔

Nie był zaciągnięty, a w przyczepach to chyba od nowości nie hamowały 🤣

1 minutę temu, jacek1296 napisał:

Mogę takiego przygarnąć tylko darmo, aby Tobie odsprzedać. Za kasę nigdy.

Mogą nas zlinczować za takie nadawanie na zetory 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2471
jacek1296 napisał:

52 minuty temu, Ursus932 napisał:

 

A jak skręt w tych 4x4?

Skręca jak 4x2, w prawo i w lewo.

 

12 minut temu, wojtal24 napisał:

nie wie co niektorzy maja do Zetorow? uraz z dzieciństwa ze sąsiada bylo stac na Zetora a ich rodzicow nie. Kazdy traktor jest dobry jak Cie na niego stac kupic i utrzymac i ekonomicznie jest uzasadniony jego zakup

X lat temu miałem do wyboru zetora5340 i lampo 50 w zbliżonych cenach. Pojęcia nie masz jak bogu dziękuję, że nie posłuchałem "doradców" i wybrałem lampo.

wiesz mi tez sie marzy takie lampo 60-70kM jako pomocnik zamiast Zetora ale pewne decyje podejmuje sie ze wzgedu na kase jak bym mial taki wybur w podobnych pienidzach pewnie tez bym wybra same lub nh


ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

Właściciele Zetorow to jak Ci od 🦌. Nie mogą zrozumieć, że są inne ciągniki.

  • Like 1

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Cytat

lub ktoś inny może polecić jakąś przyłbice spawalniczą samościomniejącą? 

@Bartek933 polecam swoją ;)

 

 

 

IMG_20201223_194751.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4258
4 godziny temu, gregor1284 napisał:

To taka pyza która łatwo zdusic. 

No nie wiem. Mam 7011, to szybciej się zakopie pod siebie niż zadusi. Już pod tym wzgledem ciężka serai to porażka w porównaniu z małym.

3 godziny temu, sumek666 napisał:

Właściciele Zetorow to jak Ci od 🦌. Nie mogą zrozumieć, że są inne ciągniki.

Tak samo jak właściciele zachodnich, którzy na siłę do swojego innych nakłaniają. Każdy swój rozumek ma, w większości dorośli ludzie, to powinni wiedzieć co byloby dla nich najodpowiedniejsze.

Edytowano przez daron64
  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sladan    325
8 minut temu, gregor1284 napisał:

Nie był zaciągnięty, a w przyczepach to chyba od nowości nie hamowały 🤣

Mogą nas zlinczować za takie nadawanie na zetory 🤣

 

6 minut temu, sumek666 napisał:

Właściciele Zetorow to jak Ci od 🦌. Nie mogą zrozumieć, że są inne ciągniki.

Nikogo nie zamierzam linczować, nie posiadam już zetora i nie wróciłbym do niego posiadając MFa. 

Bardziej chodzi mi o to, że był to naprawdę dobry traktor, a to o czym pisze @gregor1284 to chyba wynika z głupoty operatora, nieumiejętności obsługi i przez to pchanie kasy bez końca w naprawy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6402
1 minutę temu, daron64 napisał:

Tak samo jak właściciele zachodnich, którzy na siłę do swojego innych nakłaniają na siłę. Każdy swój rozumek ma, w większości dorośli ludzie, to powinni wiedzieć co byliby dla nich najodpowiedniejsze.

Większość małych i tak kupuje zbyt małe ciągniki, bo wydaje im się że taki wystarczy, A że w segmencie mały , tani i znany króluje to co króluje, to i polubili to co jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek1296    1682
10 minut temu, gregor1284 napisał:

 

Mogą nas zlinczować za takie nadawanie na zetory 🤣

Lata mi to koło pióra.

 

10 minut temu, wojtal24 napisał:

wiesz mi tez sie marzy takie lampo 60-70kM jako pomocnik zamiast Zetora ale pewne decyje podejmuje sie ze wzgedu na kase jak bym mial taki wybur w podobnych pienidzach pewnie tez bym wybra same lub nh

Ja kupowałem nowego to wtedy zetor był tańszy o około 5-6 tys. i nie miał nawet tylnych reflektorów roboczych na kabinie. Wtedy był wielki bum na te zetorki i przy sprzedaży za te światełka wołali tysiaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2471

wlasnie kazdy chwali to co ma i co tu duzo gadac. a kazdy dobry ktory sie nie psuje. i na ktorego stac

  • Like 1

ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

Zakładam, że na tym forum raczej każdy zaczynał od polskich/czeskich ciągników i wie z czym to się wiąże. O ile w latach 70tych Ursus rządził o tyle już w latach 90tych był do tyłu z technologią. Czasy były jakie były i wmawianie, że 50 letni Ursus jest lepszy od zachodniego to zakrawa o głupotę i fanatyzm. Jakby tak było to w Kietrzu nie stałyby takie: 

 

20201222_104207.jpg

  • Like 1

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzechooo    789
jacek1296 napisał:

X lat temu miałem do wyboru zetora5340 i lampo 50 w zbliżonych cenach. Pojęcia nie masz jak bogu dziękuję, że nie posłuchałem "doradców" i wybrałem lampo.

No nie wiem czy dobrze zrobiłes, zetor to inwestycja kapitału, lokata na życie - jak wino im starszy tym droższy🤣

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielursus3p    5231
1 minutę temu, sumek666 napisał:

Zakładam, że na tym forum raczej każdy zaczynał od polskich/czeskich ciągników i wie z czym to się wiąże. O ile w latach 70tych Ursus rządził o tyle już w latach 90tych był do tyłu z technologią. Czasy były jakie były i wmawianie, że 50 letni Ursus jest lepszy od zachodniego to zakrawa o głupotę i fanatyzm. Jakby tak było to w Kietrzu nie stałyby takie: 

 

20201222_104207.jpg

Nie przetłumaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregor1284    14116
11 minut temu, sladan napisał:

 

Nikogo nie zamierzam linczować, nie posiadam już zetora i nie wróciłbym do niego posiadając MFa. 

Bardziej chodzi mi o to, że był to naprawdę dobry traktor, a to o czym pisze @gregor1284 to chyba wynika z głupoty operatora, nieumiejętności obsługi i przez to pchanie kasy bez końca w naprawy. 

Poprostu nie nazywam szamba perfumerią. Do tego cena tego truchła,mozna już kupić coś normalnego z ładowaczem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baks00    4403
12 minut temu, sumek666 napisał:

Zakładam, że na tym forum raczej każdy zaczynał od polskich/czeskich ciągników i wie z czym to się wiąże. O ile w latach 70tych Ursus rządził o tyle już w latach 90tych był do tyłu z technologią. Czasy były jakie były i wmawianie, że 50 letni Ursus jest lepszy od zachodniego to zakrawa o głupotę i fanatyzm. Jakby tak było to w Kietrzu nie stałyby takie: 

 

20201222_104207.jpg

A to ten od opryskiwacza😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek1296    1682
12 minut temu, Grzechooo napisał:

No nie wiem czy dobrze zrobiłes, zetor to inwestycja kapitału, lokata na życie - jak wino im starszy tym droższy🤣

Popatrz na ceny lampków czy rollerów.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
40 minut temu, jacek1296 napisał:

Mogę takiego przygarnąć tylko darmo, aby Tobie odsprzedać. Za kasę nigdy.

Nie jest taki zły 

39 minut temu, sumek666 napisał:

Właściciele Zetorow to jak Ci od 🦌. Nie mogą zrozumieć, że są inne ciągniki.

Ten z rogami to kuń 🤔Czy jaki tur 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregor1284    14116

Ja tam dobroci nie dostrzegam żadnej. Wujo który mi pomaga czasami nie miał nigdy styczności z ciągnikami i jak kumpel przyjechał po ziemię z łąki do ogródka to mówi o taki zetor by Ci się przydał. Ja skwitowałem krótko, czekaj końca. Po 10 minutach jego pracy z turem stwierdził że to gówno. Lepsze od 60 może i tak, ale nie róbmy z siebie wariator. To modne było w latach 80 gdzie na takiego zetora dostał przydział jakoś pionier czy inny partyjniak. Ludzie którzy jeszcze te lata pamiętają i nigdy nie byli dalej niż w mieście powiatowym zarejestrować cielaki mogą dalej żyć w tym przeświadczeniu. Na mnie ten ciągnik dobrego wrażenia nie robi. 7745 już jest mocniejszy to może bardziej by mi pasował, ale 7245 to przerost treści nad forma 

2 minuty temu, Ursus932 napisał:

Nie jest taki zły 

Ten z rogami to kuń 🤔Czy jaki tur 🤔

Bambi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
29 minut temu, mirro napisał:

Większość małych i tak kupuje zbyt małe ciągniki, bo wydaje im się że taki wystarczy, A że w segmencie mały , tani i znany króluje to co króluje, to i polubili to co jest.

Każdym się zrobi w polu, jak nie po siejesz opryskasz itd to i po fyndzie nie urośnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sladan    325

Po kilku latach pracy na 7745 mogę powiedzieć, że to sporo mocniejsza, komfortowa 60tka. Z 93 roku był, wspomaganie miał na orbitrolu, żadnych problemów z synchronizatorami, przednim napędem czy sprzęgłem. Także trafił się wam chyba wywalony totalnie egzemplarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez Andre1992
      Witam. Mam do was pytanie . Mama chce mi przepisać 30 arów ziemi rolnej . Chcę na niej postawić dom siedlisko. Brak możliwości przekształcenia działki na budowlana . Według gminy można zrobić tam siedlisko . Teraz mam taki problem jaki musiał bym zrobić kurs rolnika aby mieć zrobić siedlisko ?
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj