farmtrac8244

Znalezione na allegro i nie tylko 2021

Polecane posty

6465    12339

No nie kiepawa, jedyny minus to ten najazdowy chamulec. Ale nie będę ukrywał nie o niego chodzi tylko o mój budżet. Szukam czegoś w granicach 18tys. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon09875    9886
13 godzin temu, superfarmer02 napisał:

akurat mam 60 bez obciążenia tylko z kabiną i nawet na łysych oponach szła a sąsiad 3512 z kultywatorkiem pod prawie niezauważalne wzniesienie na lekko luźnej ziemi zaczynał skakać i nie dało się robić

 

założyć do 60 wąskie opony? na uciągu słabsza od 30 i tak nie będzie bo cięższa i mocniejsza a w ziemniakach też da radę

 

 

i tak według mnie i w moim przypadku to 30 jest najlepszy do takich prac

 

A o regulacji ciśnienia w oponach sąsiad słyszał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9199

Opis i fotki były w miarę normalne, pewnie walnął się z ceną i usunął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28742

mógł sprzedać, ostatnio w Wiskitkach czy Zyrardowie pojawił się 5312 za 20tys.zł, i zdjęcia przy drodze robione którą znam, i ciągnik na żyrardowskich tablicach

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacor73    1134

Chyba że jakiś szrot. Na pewno to nie była cena rynkowa za taki traktor nawet pomimo braku przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2467
6465 napisał:

No nie kiepawa, jedyny minus to ten najazdowy chamulec. Ale nie będę ukrywał nie o niego chodzi tylko o mój budżet. Szukam czegoś w granicach 18tys. 

tez choruje na przyczepe 8-12ton z trojstronym wywrotem ale narazie inne wydatki


@6465 https://www.olx.pl/d/oferta/przyczepa-wywrotka-d-47-zarejestrowana-stan-bardzo-dobry-CID757-IDMFFKp.html


ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
superfarmer02    3656
szymon09875 napisał:

13 godzin temu, superfarmer02 napisał:

akurat mam 60 bez obciążenia tylko z kabiną i nawet na łysych oponach szła a sąsiad 3512 z kultywatorkiem pod prawie niezauważalne wzniesienie na lekko luźnej ziemi zaczynał skakać i nie dało się robić

 

założyć do 60 wąskie opony? na uciągu słabsza od 30 i tak nie będzie bo cięższa i mocniejsza a w ziemniakach też da radę

 

 

i tak według mnie i w moim przypadku to 30 jest najlepszy do takich prac

 

A o regulacji ciśnienia w oponach sąsiad słyszał?

raczej nie, typ takiego co wsiada i jedzie aż już silnik nie może odpalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon09875    9886

No to co się dziwić. Z tym samym agregatem w tych samych warunkach ciągnik na 4 równych oponach 900/55 R42 na ciśnieniu 1.7bara stawał i zaczynał podskakiwac, a jak zszedłem na 0.6 szedł bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12339
1 godzinę temu, wojtal24 napisał:

tez choruje na przyczepe 8-12ton z trojstronym wywrotem ale narazie inne wydatki

 

@6465 https://www.olx.pl/d/oferta/przyczepa-wywrotka-d-47-zarejestrowana-stan-bardzo-dobry-CID757-IDMFFKp.html

 

Z takimi burtami to bal bym się stać blisko niej podczas kipowania do tyłu. Koledze taka złamała się podczas kipowania zboża dobrze że nikogo nie zabiło. Wolał bym ta. https://www.olx.pl/d/oferta/autosan-d55-6t-CID757-IDMckPF.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12339

No fajna i pieniądze nie złe. Tylko ona nawet bębnów hamulcowych nie ma to choć jak by jakie papiery namalował to z przeglądem może być problem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj