farmtrac8244

Znalezione na allegro i nie tylko 2021

Polecane posty

igor10246    380
18 minut temu, Ursus932 napisał:

w tej cenie to już po 95 zachodniego idzie kupić, a o turbo ty sie nie  martw, co nie zmienia faktu że ciężką serię kupuje się do 35 tys zł

15 minut temu, soltys48 napisał:

Poyebało z tą ceną? Fynda w tej cenie z tego roku kupi

wszystko drożeje 


Polak, perkusista, rolnik, mechanik amator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28740

widziałem ostatnio w ogłoszeniu całkowicie mechanicznego Fergusona, chyba 377 model, z turem, za 52tys.zł, rzut beretem od @Ursus932, ale nie wrzucałem nawet linku, szkoda czau, po co

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stempos1980    7905
10 minut temu, bratrolnika napisał:

widziałem ostatnio w ogłoszeniu całkowicie mechanicznego Fergusona, chyba 377 model, z turem, za 52tys.zł, rzut beretem od @Ursus932, ale nie wrzucałem nawet linku, szkoda czau, po co

Jak to mówią że Nadzieja umiera ostatnia i chyba to nastąpiło 😟

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akmaly    707

MF 377 to Landini w ubraniu MF. Szkoda takiej kasy na ten model. Jedynie słuszne w zakupie mechaniczne MF to 390, 390T lub nowsze 4255 tylko wersja bez ehr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28740
Przed chwilą, ZetorMisio napisał:

Widzę że forumowy mistrz przyczep jest aktywny 👆. Ten siłownik to nie za daleko jest przyczepiony? Jakiś tak delikutasnie tą przyczepa wygląda. Te prawie 7 tys to chyba nie mało ceni?

https://m.olx.pl/d/oferta/wywrotka-4ton-jednoosiowa-CID757-IDKvScz.html

ale se podśmiechujki ze mnie robisz

no siłownik nie na środku, trochę bardziej do tyłu jest, a to dlatego że ma mały skok i trzeba było to w jakis sposób zniwelować że za nisko podnosi

ogólnie jaka cena taki towar, cena nie wysoka to i cudów nie ma się co spodziewać, burty młotkiem profilowane, i malowane chyba pędzlem

Przed chwilą, Ursus932 napisał:

Ale pokemon :ph34r:

jakby ci to powiedzieć, lepszy rydz niż nic, albo parafrazując: lepszy pokemon w garażu jak biały kruk w marzeniach

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akmaly    707
7 minut temu, bratrolnika napisał:

no powiedz sam, nie lepszy jak wszelkie 5314 itp. a i pewno tego 934 by objechał

https://www.olx.pl/d/oferta/massey-ferguson-377-tur-365-373-375-390-CID757-IDK1QcY.html#ea5c065707

Nie lepszy, jak się rozwali skrzynia albo tylny most to będzie duuuużo gorszy :P. Jeszcze ta cena z kosmosu - ludzie myślą że jak seria 300 MF ma cenę to wszystkie model z 3 z przodu muszą być drogie a tu chodzi tylko o produkty rodem z MF a nie serię Landini malowaną na czerwono. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baks00    4375
24 minuty temu, stempos1980 napisał:

Szkoda to jak teściowa wpadnie do studni i się nie utopi a wodę popsuje

Bardziej szkoda jak krowa do studni nasra-ani wody ani gnoju

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KlimekPL    791

@jahooo @witejus 

No właśnie pozrywałem połowę śrub mocujących przekładnie do ramy, dlatego od razu komplet nowych będę kupował. W ogóle to zastanawiam się czy warto zainwestować w dwie nowe takie przekładnie i mieć już sprzęt na lata... bo już mnóstwo rzeczy w tym rozsiewaczu było naprawionych, po tej naprawie zostanie tylko taśma do wymiany :D 

Warta tysiąca złotych jedna taka przekładnia? Do tego jeszcze nowe talerze bo stare pordzewiałe i powyginane, zaraz łożyska powybijają.

https://www.olx.pl/d/oferta/przekladnia-talerza-prawa-lewa-nowa-rozsiewacz-wapna-nawozu-rcw-3-CID757-IDC8Wfo.html/?reason=observed_ad

Edytowano przez KlimekPL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MF675ursus    1447

Chyba zrezygnuję z Agrofoto. No sorry, ale jak się ma w nazwie foto, a co drugie moje zdjęcie jest wywalane, bo tak, a dodaję jakieś "do wielkiego dzwonu", to nie ma sensu tu siedzieć

Licznik.png

Edytowano przez MF675ursus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregor1284    14105
9 minut temu, KlimekPL napisał:

@jahooo @witejus 

No właśnie pozrywałem połowę śrub mocujących przekładnie do ramy, dlatego od razu komplet nowych będę kupował. W ogóle to zastanawiam się czy warto zainwestować w dwie nowe takie przekładnie i mieć już sprzęt na lata... bo już mnóstwo rzeczy w tym rozsiewaczu było naprawionych, po tej naprawie zostanie tylko taśma do wymiany :D 

Warta tysiąca złotych jedna taka przekładnia? Do tego jeszcze nowe talerze bo stare pordzewiałe i powyginane, zaraz łożyska powybijają.

https://www.olx.pl/d/oferta/przekladnia-talerza-prawa-lewa-nowa-rozsiewacz-wapna-nawozu-rcw-3-CID757-IDC8Wfo.html/?reason=observed_ad

Toć to zwykła przekładnia od rozrzutnika 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZetorMisio    408
22 minuty temu, bratrolnika napisał:

ale se podśmiechujki ze mnie robisz

no siłownik nie na środku, trochę bardziej do tyłu jest, a to dlatego że ma mały skok i trzeba było to w jakis sposób zniwelować że za nisko podnosi

ogólnie jaka cena taki towar, cena nie wysoka to i cudów nie ma się co spodziewać, burty młotkiem profilowane, i malowane chyba pędzlem

 

Gdzie ja z Ciebie podśmiechujki, pytam jako fachowca poprostu .

A jeszcze zapytam jak by tak kupić d50 te 6 tonowa sztywna pojeździć trochę jako sztywna,w zimie może stanieje stal i wtedy przerobić ja na wywrotkę? Jest możliwość przerobienia tylko na tylny wywrot? Czy to ni cholery nie opłacalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DANDYS    3228
MF675ursus napisał:

Chyba zrezygnuję z Agrofoto. No sorry, ale jak się ma w nazwie foto, a co drugie moje zdjęcie jest wywalane, bo tak, a dodaje jakieś "do wielkiego dzwonu", to nie ma sensu tu siedzieć

a no , a jak wstawia Jacek wstawia 100zdjec jednego kłosa tylko z innej perspektywy to nie ma w galerii spamu...

  • Like 3
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MF675ursus    1447
32 minuty temu, Ursus932 napisał:

@MF675ursus to wstawiaj do poczekalni , a niech moderator ma robotę 

Właśnie z poczekalni zdjęcie zostało usunięte. A jak się zapytałem gdzie mam zdjęcie wstawić, to otrzymałem odpowiedź jak wyżej, czyli nigdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregor1284    14105

Głosujcie na mnie a użytkownikom będzie żyło się dostatnio, będę wam robił dyktanda, zdjęcia będą podzielone według kategorii, nie będzie kolesiostwa jak do tej pory! Każdemu pomogę rozwiązać problemy! Bez względu na to jakie to będą problemy! Całe moje wynagrodzenie przekaze na cele dobroczynne, chciałbym pokoju na świecie i jestem czuly na los małych zwierzątek. Nie będę dzielił ludzi na Kurpi, śledzi czy lulkow, tylko wprost na mądrych i głupich 🤔

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adam131    307

Może bym wspomógł ,ale ja już przez tego moderatora też odpuściłem poprawianie błędów,bo kasował moje posty bez ostrzeżenia i jakiejkolwiek informacji i "czepialskich" faworyzował.

 

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj