farmtrac8244

Znalezione na allegro i nie tylko 2021

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
tom1989    34

Zaznaczam, że nie znam stanu technicznego, nie widziałem ciągnika na oczy więc na ten temat się nie wypowiem i nie mówię, że jest zły czy coś. Po prostu sprzedający nie powiedział wszystkiego i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MF675ursus    1447

@tom1989 skoro nie widziałeś ciągnika i sprzedający nie powiedział wszystkiego, to skąd masz jakieś informacje że nie mówi wszystkiego? Telepatia?

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tom1989    34

Żadna telepatia yt rozwiał moje wątpliwości. Ale ciągnik raczej sprzedany więc tematu jakby nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tom1989    34

Sprawa z Renią się już wyjaśniła więc nie było tematu.......

Edytowano przez tom1989

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój_ulep    8

W sprawie kabli to u nas ktoś przez całą wieś rozciągnął kabel podpinając na słupach betonowych od prądu (te wysokie, okrągłe z warkoczem kabli). teraz się okazało, że mam problem z wyjazdem bo jak wyjeżdżam 60 ze złożonym skrzatem to łapie kabel gdzieś 30 cm od czubka, jak opuszczę ramię to znów przód unosi a jak opuszczę na podnośniku to znów dolny wylot haczy o asfalt i mało precyzyjny ruch i olej na drodze. Ojciec chodził, pytał w energetyce i w telekomunikacji nikt nic nie wie. Pytał nawet pracowników co jeżdżą tymi Gazikami to pytali czy podpisywał jakąś zgodę (jak obcinają gałęzie to najpierw przychodzą po podpis) i że najlepiej zerwać kabel jak nic nie podpisywał to się właściciel znajdzie. Oczywiście tego nie robimy ale teraz dorobiłem tura i widły do MF i też trzeba uważać...

Ale gadu gadu a ja w innej sprawie bo szukam po odpowiednich działach, dopytuje ale wuja.

1. Co dają wałki od 7211 do c-360? Większa moc, niższe spalanie czy wielkie g... jak nie masz turba.

Pacjent c-4011 i wracają doń oryginalne głowice z tymi większymi zaworami. Zyskam coś przy tych głowicach i wałku zetora np. niższe spalanie, większa elastyczność czy nic i nie warto ruszać?

2. Czy te napędy do 60 to faktycznie chodzą na jednych biegach i jeśli tak to na których? Szosowych czy polowych? Czy jeśli damy na reduktorze luz i wbijemy biega i napęd to możemy sobie popylać na przodku?

Jakby ktoś się podjął odpowiedzi to proszę o oznaczenie żebym otrzymał powiadomienie bo przez noc to z 10 stron przybędzie i nie znajdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój_ulep    8
43 minuty temu, tom1989 napisał:

Żadna telepatia yt rozwiał moje wątpliwości. Ale ciągnik raczej sprzedany więc tematu jakby nie było.

Ale ja YT? W ogłoszeniu nie ma żadnego linka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8510
30 minut temu, tom1989 napisał:

Ciągnik miał ładowacz co jest na filmach na yt a właściciel idzie w zaparte, że nie miał i nie wiadomo dlaczego to ukrywa.

wiadomo ,pokutuje opinia że traktor z turem ma rozjechaną przednią oś ,sprzęgło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzysztof81    3859
tom1989 napisał:

Ciągnik miał ładowacz co jest na filmach na yt a właściciel idzie w zaparte, że nie miał i nie wiadomo dlaczego to ukrywa.

Bo właściciel wie że w Renatach przedni most to padlina i wie też że inni to wiedzą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek1296    1680
10 godzin temu, Mój_ulep napisał:

W sprawie kabli to u nas ktoś przez całą wieś rozciągnął kabel podpinając na słupach betonowych od prądu (te wysokie, okrągłe z warkoczem kabli). teraz się okazało, że mam problem z wyjazdem bo jak wyjeżdżam 60 ze złożonym skrzatem to łapie kabel gdzieś 30 cm od czubka, jak opuszczę ramię to znów przód unosi a jak opuszczę na podnośniku to znów dolny wylot haczy o asfalt i mało precyzyjny ruch i olej na drodze. Ojciec chodził, pytał w energetyce i w telekomunikacji nikt nic nie wie. Pytał nawet pracowników co jeżdżą tymi Gazikami to pytali czy podpisywał jakąś zgodę (jak obcinają gałęzie to najpierw przychodzą po podpis) i że najlepiej zerwać kabel jak nic nie podpisywał to się właściciel znajdzie. Oczywiście tego nie robimy ale teraz dorobiłem tura i widły do MF i też trzeba uważać...

Ale gadu gadu a ja w innej sprawie bo szukam po odpowiednich działach, dopytuje ale wuja.

1. Co dają wałki od 7211 do c-360? Większa moc, niższe spalanie czy wielkie g... jak nie masz turba.

Pacjent c-4011 i wracają doń oryginalne głowice z tymi większymi zaworami. Zyskam coś przy tych głowicach i wałku zetora np. niższe spalanie, większa elastyczność czy nic i nie warto ruszać?

2. Czy te napędy do 60 to faktycznie chodzą na jednych biegach i jeśli tak to na których? Szosowych czy polowych? Czy jeśli damy na reduktorze luz i wbijemy biega i napęd to możemy sobie popylać na przodku?

Jakby ktoś się podjął odpowiedzi to proszę o oznaczenie żebym otrzymał powiadomienie bo przez noc to z 10 stron przybędzie i nie znajdę.

Kabel nie moze wisiec nizej niz 4,5m nad ziemia. Pisz i wysylaj za potwierdzeniem odbioru pismo do energetyki.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
griga    1080

Musiało by Mnie poj.... Żeby dać 10tys za stary model bez komputera. Warte to może z 5 i to już max max ów zobacz za ile jest sieger na full kompie na częściach araga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baks00    4375
14 minut temu, griga napisał:

Musiało by Mnie poj.... Żeby dać 10tys za stary model bez komputera. Warte to może z 5 i to już max max ów zobacz za ile jest sieger na full kompie na częściach araga

Duzy rosnij👍

Ja to zielony w tym temacie

Edytowano przez Baks00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1150
21 godzin temu, tom1989 napisał:

Źle nie wygląda, niby wszystko ok ale sprzedający nie powiedział całej prawdy, lecz ja tam nikogo oczerniać nie będę....

jeszcze farbę czuć to co się dziwić że dobrze wygląda 


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj