farmtrac8244

Znalezione na allegro i nie tylko 2021

Polecane posty

Belaruss820    1555

W Ostrowii Mazowieckiej(bo tak się pisze i mowi) kupiłem swojego Passata w 2016 roku. Od gościa z podwórka,widać że handlarz,dojechać do niego było dziwnie bo takie uliczki że nawigacja niby zaprowadziła zaprowadziła to z drugiej strony wjazd i krecenia dużo. Do tej pory zrobiłem niecale 100tysiecy km. Z remontów to tarcza i docisk sprzęgła,dwa wahacze,klocki no i juz drugi rozrząd. A tak to filtry oleje na bieżąco i leję paliwo i jeżdżę. Ale jak to samochód był szpachlowany i w jednym miejscu już tynk odpada i muszę to zrobić. Ale nie narzekam na samochód ogólnie. Spalanie znikome,komfort jest jako taki. Na chwilę obecną mam 300tys a kupiony z 204tys. Niby książka jest i wszystko by się zgadzało,ale to wie już tylko belg od którego go kupiłem. Trochę zaryzykowałem ale nie trafiłem na minę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28742
10 godzin temu, turion23 napisał:

Panowie polecicie jakąś dobra grzechotke 1/2 cala.

jedyna jakiej nie dałem rady popsuć to Grzechotka Coval 72 zęby, niedroga i wytrzymała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4247

Covala kupiłem jak 7lat temu ciągnik remontowaliśmy, a tylko taka grzechotkę mieli w okolicznym sklepie. No i tak do dziś wytrzymujem. Tyle, że używam jej jako grzechotki, nie jako młotka, czy klucza do popuszczania nakrętek z metrowa rura

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28742
7 minut temu, daron64 napisał:

czy klucza do popuszczania nakrętek z metrowa rura

akurat Coval tego się nie bał, chyba że zacząłeś po tej rurze skakać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregor1284    14106
1 godzinę temu, Belaruss820 napisał:

W Ostrowii Mazowieckiej(bo tak się pisze i mowi) kupiłem swojego Passata w 2016 roku. Od gościa z podwórka,widać że handlarz,dojechać do niego było dziwnie bo takie uliczki że nawigacja niby zaprowadziła zaprowadziła to z drugiej strony wjazd i krecenia dużo. Do tej pory zrobiłem niecale 100tysiecy km. Z remontów to tarcza i docisk sprzęgła,dwa wahacze,klocki no i juz drugi rozrząd. A tak to filtry oleje na bieżąco i leję paliwo i jeżdżę. Ale jak to samochód był szpachlowany i w jednym miejscu już tynk odpada i muszę to zrobić. Ale nie narzekam na samochód ogólnie. Spalanie znikome,komfort jest jako taki. Na chwilę obecną mam 300tys a kupiony z 204tys. Niby książka jest i wszystko by się zgadzało,ale to wie już tylko belg od którego go kupiłem. Trochę zaryzykowałem ale nie trafiłem na minę 

Jak się kiedy dorobię to też kupię Passata 🤔 b5 1.9 i srebrny musi być! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanin1222    117
gregor1284 napisał:

1 godzinę temu, Belaruss820 napisał:

W Ostrowii Mazowieckiej(bo tak się pisze i mowi) kupiłem swojego Passata w 2016 roku. Od gościa z podwórka,widać że handlarz,dojechać do niego było dziwnie bo takie uliczki że nawigacja niby zaprowadziła zaprowadziła to z drugiej strony wjazd i krecenia dużo. Do tej pory zrobiłem niecale 100tysiecy km. Z remontów to tarcza i docisk sprzęgła,dwa wahacze,klocki no i juz drugi rozrząd. A tak to filtry oleje na bieżąco i leję paliwo i jeżdżę. Ale jak to samochód był szpachlowany i w jednym miejscu już tynk odpada i muszę to zrobić. Ale nie narzekam na samochód ogólnie. Spalanie znikome,komfort jest jako taki. Na chwilę obecną mam 300tys a kupiony z 204tys. Niby książka jest i wszystko by się zgadzało,ale to wie już tylko belg od którego go kupiłem. Trochę zaryzykowałem ale nie trafiłem na minę 

Jak się kiedy dorobię to też kupię Passata 🤔 b5 1.9 i srebrny musi być! 

Tylko nie bierz z pompowtryskami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
conny    111

Ktoś pomoże

IH 955XL pompa hydrauliki padła, mam 3 do wyboru;

- jakaś Włoska ok 850pln.

https://www.olx.pl/d/oferta/pompa-hydrauliczna-podwojna-case-955-1055-956-1056-956xl-1056xl-CID757-IDyyeWW.html?reason=seller_listing|olx_shop_basic

- ten sam producent tylko ,że wzmocniona o 10% ok1100pln.

- Rexroth ok1300pln.  https://www.mototraktor.pl/pompa-hydrauliczna-case-bosch-3223932r93-p-1878.html

Może ma ktoś jakieś opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek3773    230
39 minut temu, stempos1980 napisał:

Passat bardziej dojechanie auta jak golfy

A co tu wymagać od złomka za 5tys

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279
1 godzinę temu, gregor1284 napisał:

Jak się kiedy dorobię to też kupię Passata 🤔 b5 1.9 i srebrny musi być! 

Jak miałem 10lat to zaprezentowali mercedesa okulara. Co to była za bryka.... Z kumplem doszliśmy do wniosku że jak będziemy dorośli to na pewno będzie nas stać na używkę 😂 dzis już stoją na szrotach albo jakieś turki je dojezdzaja także spiesz się z tym passatem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28742
Przed chwilą, jacek3773 napisał:

A co tu wymagać od złomka za 5tys

ostatnio sprzedawałem Golfa z 2002r. za trochę ponad 5tys.zł, gość chciał żeby mu nr. Vin podać, będzie sobie w serwisach weryfikował🤦‍♂️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

He he tacy są najlepsi. Znajduje 10 usterek i na naprawę ich żąda upustu przy aucie za 5 tys wyszło by nieraz że dopłacić mu trzeba ..  Znajomy ma warsztat i szyld OLEJE FILTRY wymiana gratis - mówi że co chwila wpada jakiś dziad ze swoim olejem na wymianę i wielce oburzony że mu nie wymienia za darmo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
logan3512    140
conny napisał:

Ktoś pomoże

IH 955XL pompa hydrauliki padła, mam 3 do wyboru;

- jakaś Włoska ok 850pln.

https://www.olx.pl/d/oferta/pompa-hydrauliczna-podwojna-case-955-1055-956-1056-956xl-1056xl-CID757-IDyyeWW.html?reason=seller_listing|olx_shop_basic

- ten sam producent tylko ,że wzmocniona o 10% ok1100pln.

- Rexroth ok1300pln.  https://www.mototraktor.pl/pompa-hydrauliczna-case-bosch-3223932r93-p-1878.html

Może ma ktoś jakieś opinie

Nie aż tak dużo kosztuje ta pompa to ja bym wybrał orginal

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19684
39 minut temu, conny napisał:

Ktoś pomoże

IH 955XL pompa hydrauliki padła, mam 3 do wyboru;

- jakaś Włoska ok 850pln.

https://www.olx.pl/d/oferta/pompa-hydrauliczna-podwojna-case-955-1055-956-1056-956xl-1056xl-CID757-IDyyeWW.html?reason=seller_listing|olx_shop_basic

- ten sam producent tylko ,że wzmocniona o 10% ok1100pln.

- Rexroth ok1300pln.  https://www.mototraktor.pl/pompa-hydrauliczna-case-bosch-3223932r93-p-1878.html

Może ma ktoś jakieś opinie

Przyślij mi nr pompy to zapytam za ile by można u mnie kupić

Przed chwilą, bratrolnika napisał:

A właśnie, Adam, odezwał się do ciebie @6465???

Zero odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj