farmtrac8244

Znalezione na allegro i nie tylko 2021

Polecane posty

gregor1284    14113
20 minut temu, turion23 napisał:

Panowie polecicie jakąś dobra grzechotke 1/2 cala.

SATA, jonnesway. A tak powiem szczerze kupiłem kiedyś geko, co ona się biedna natyra 🤦‍♂️ przez rurę ciągnięta nie raz i śmiga 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

no do wytrzymałości to raczej się nie ma na plus... tak jak akumulatory - im wyższy prąd rozruchowy przy tej samej pojemności tym mniej trwały, niby lepszy ale... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzysztof81    3872
gregor1284 napisał:

Ostrów to głównie handlarze, czy to ciągników czy aut 

Kupiłem tam kiedyś auto od handlarza oszusta🤦 Nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7969
1 godzinę temu, gregor1284 napisał:

Ostrów to głównie handlarze, czy to ciągników czy aut 

merca kiedyś tam oglądałem w komisie, przez tel miał być super, a najebane miał chyba z milion km, książka podrobiona, pieczątki i wpisy podrobione, licznik cofnięty, z elektryki mało co działało, esp nie działał, abs też nie, problem był z nawiewami, ,szybami, no mało co działało jak trzeba, przy 80 już się jechać tym nie dało, tak zawiecha rozwalona była, jedynie motor chodził dobrze, ale to cdi wiec trudne do zabicia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mecha    110

Panowie jaki koszt remontu w tym roku silnika c330 robocizna + części?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregor1284    14113
7 minut temu, Uziu92 napisał:

merca kiedyś tam oglądałem w komisie, przez tel miał być super, a najebane miał chyba z milion km, książka podrobiona, pieczątki i wpisy podrobione, licznik cofnięty, z elektryki mało co działało, esp nie działał, abs też nie, problem był z nawiewami, ,szybami, no mało co działało jak trzeba, przy 80 już się jechać tym nie dało, tak zawiecha rozwalona była, jedynie motor chodził dobrze, ale to cdi wiec trudne do zabicia.

Kwintesencja Ostrowskich komisów 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregor1284    14113

Już ten czołg w różanie w lepszym stanie 🤣 daleko do ostrowi masz? Ty chyba z Podlasia gdzieś? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

W no jest tych komisów tam trochę, ale handlarz to handlarz, nie ważne czy z Ostrowi czy z Krakowa po mojemu... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Cofam to co napisałem.... Handlarz z Kurpi a handlarz z okolic stolicy to jednak różnica 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregor1284    14113
3 minuty temu, pawel885 napisał:

Cofam to co napisałem.... Handlarz z Kurpi a handlarz z okolic stolicy to jednak różnica 

On nie jest zły chłop! Pod warunkiem że nic od niego nie kupujesz 🤣

3 minuty temu, Uziu92 napisał:

Siedlce , do Ostrowi jakieś 80 km mam

No to nie aż tak daleko. Kiedyś jak chciałem bmw kupić to pół polski zjeździłem i jeden egzemplarz od drugiego bardziej dobity

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SamaPrawda    412
turion23 napisał:

Panowie polecicie jakąś dobra grzechotke 1/2 cala.

Bierz to co tańsze jak nie będziesz katował dzień w dzień, mam z biedronki zestaw i nie raz było odkręcane z rurką i nic się nie działo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregor1284    14113

On zbytnio kupować to tu nie chce 🤔 kurla te brony od niego by Ci się przydały tak myślę 

Która firma robi narzedzia dla grene? Oni kiedyś mieli super komplety kluczy nasadowych z dożywotnią gwarancją 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279
6 minut temu, SamaPrawda napisał:

Bierz to co tańsze jak nie będziesz katował dzień w dzień, mam z biedronki zestaw i nie raz było odkręcane z rurką i nic się nie działo

znajomy przyniósł mi kiedyś komplet chiński który w sklepie kosztuje 100zł 1/2 i1/4 to idź pan w .... nasadki okrągłe po kilku mocniejszych użyciach ,a w castoramie kupiłem walizkę yato 1/2 plus nasadki za 89zł i ok 

3 minuty temu, gregor1284 napisał:

On zbytnio kupować to tu nie chce 🤔 kurla te brony od niego by Ci się przydały tak myślę 

mam brony średnie nie za lekkie nie za ciężkie , on to skansen niech tam otworzy a nie komis rolny 

Edytowano przez pawel885

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KlimekPL    793
4 minuty temu, SamaPrawda napisał:

Bierz to co tańsze jak nie będziesz katował dzień w dzień, mam z biedronki zestaw i nie raz było odkręcane z rurką i nic się nie działo

Również mogę polecić klucze z biedry do okazjonalnej pracy ale na litość, odkręcać grzechotką i rurką?? Przecież do luzowania śrub służą inne klucze aby wykonać tylko pierwszy ruch a dopiero potem grzechotka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SamaPrawda    412

Niby tak, ale nie zawsze inne są pod ręką :p Na yt jest test przy ilu nm grzechotka pęka, trzeba się mocno przyłożyć aby tak się stało, polecam obejrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj