farmtrac8244

Znalezione na allegro i nie tylko 2021

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Agrest    25253

Nie ma opcji. Ja to po prostu wiem. Każda kobieta ma węch lepszy od psa myśliwskiego

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279
34 minuty temu, Belaruss820 napisał:

Nie,ja mam sypialnie na 2 piętrze,on na 1 więc nie ma szans. Odkąd siedzimy na górze od ponad 2 lat to teść był u mnie na salonach raptem 1 raz. Tesciowa może ze 3 razy.

tak Ci się tylko wydaje... połóż w szufladzie jakąś rzecz teściowej i gwarantuje że moment się spyta co ona tam robi xD

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZeTuR_7011    43
6 minut temu, krilan06 napisał:

Gościa chyba pogrzało i w dodatku tylko jedno zdjęcie 

I ten opis "stan nowy" A komorę to chyba szczury i myszy wytarły jak się ganiały. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
3 minuty temu, Krzysztof81 napisał:

Chyba nikt juz nie produkuje.

produkuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzysztof81    3842

Może jakiś bogacz co ma stadnine koni a do tego pełno parobków co będą biegać po polu i zbierać te kostki. Ciekawe ile ta nowa Lely kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZeTuR_7011    43
4 minuty temu, rafal3939 napisał:

dla koni siano z kostki lepsze i zdrowsze dlatego kupuja

Hodujemy Konie ale zbiór siana w kostkę mijał się z celem. To nie te czasy za mało chętnych do zbioru. Już lepiej sprasować baloty pod fliz lub pod dach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZetorMisio    405
37 minut temu, Krzysztof81 napisał:

 a do tego pełno parobków co będą biegać po polu i zbierać te kostki 

A słyszałeś o podajniku na przyczepę? Kostkowanie idzie wtedy trochę wolniej ale masz kostkę na przyczepie a nie na ziemi.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19551
10 godzin temu, Agrest napisał:

I słusznie. Bo każda żona wyczuje zapach innej kobiety, nawet swojej matki🤣

Tak ŻONA

10 godzin temu, Agrest napisał:

Nie ma opcji. Ja to po prostu wiem. Każda kobieta ma węch lepszy od psa myśliwskiego

jeśli jest żoną w innych przypadkach niekoniecznie 😁

38 minut temu, Krzysztof81 napisał:

Może jakiś bogacz co ma stadnine koni a do tego pełno parobków co będą biegać po polu i zbierać te kostki. Ciekawe ile ta nowa Lely kosztuje?

W Germanii bardzo dużo kostkującą się robi

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9111

https://www.olx.pl/oferta/class-europa-z-sieczkarnia-CID757-IDJiQin.html

Ktoś chętny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzysztof81    3842

W Germanii Polacy parobkują i biegają po polu. U nas mało chętnych. Ta prasa jest z okolic Czyżewa, oglądałem program o tym że tam najdroższa ziemia rolna w Polsce. Wszystko bogacze, krowiarze, dla nich 40 tyś to drobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
    • Przez TheRolnik1992
      Witam wszystkim. 
      Mam mały problem z budową chodnika przy drodze powiatowej w mojej miejscowości. Mianowicie wzdłuż mojej działki i drogi idzie rów do którego dołącza się rów z mojego bajorka,( pełni on funkcję przelewową). I teraz gdy w końcu zaczęli robić chodnik to wg planu rów ma zostać zasypany. W tym momencie pojawia się problem z nadmiarem wody z bajorka jaka będzie np. przy roztopach, ponieważ zacznie mi zalewać pomieszczenia gospodarcze . Odprowadzenie na mojej działce zostanie ale tylko do drogi potem nie ma jak dalej płynąć.
       Teraz moje pytanie :
      czy mogę jakoś załatwić żeby w miejscu rowu może być wkopana rura by woda mogła dalej spływać pod chodnikiem? 
      czy drogi mają odgórnie w planach żeby odcinać się od napływu wody z działek sąsiadujących? 
      Z góry dziękuję za odpowiedzi i pomoc. 
      Teraz lecę na oddział wody polskie by załatwić jakieś mapki na których ten właśnie rów może być zaznaczony.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj