farmtrac8244

Znalezione na allegro i nie tylko 2021

Polecane posty

Uziu92    7973
GRZES1545 napisał:

Dnia 3.04.2021 o 10:19, slawek74 napisał:

LLU 5* lekko pokropilo jak ksiądz kropidlem...

 

to bierz szóstkę 😀

 

Slawciu, widział Ty Johna w modrzewiu tego, 6120 warty zamiany za mojego deutza? I jeszcze oglądałem k410 w Zbuczynie co myślisz o tych maszynach? Nie wiem jak linka z olx tu wstawić🤔 @Uziu92 co myślisz o tych dwóch maszynach?

nie widziałem tych maszyn ale dojcza raczej nie polecam , John to będzie lepszy wybór

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzysztof81    3875

https://www.olx.pl/oferta/300-ha-ziemi-ornej-oddam-w-dzierzawe-na-10-lat-przewaga-klasy-iii-iv-CID3-IDIUXWR.html Panowie, biznesmeni z AF zbierający po 8 t pszenicy z 5-6 klasy niech ktoś w końcu się zlituje bo facet na ogłoszeniu majątek straci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migacz    317

Szkoda że tak daleko bo znam takich co by to lykneli jak pies muchę. U mnie jeden za 6 klasę tyle zapłacił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzysztof81    3875

Jak szukałem traktorka, kosiarki to facet w gminie obok sprzedawał Honde za 1700pln. Spóźniłem się a 2 godziny później pare km dalej ta sama kosiarka 3500.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baks00    4401

I ten za 3.500 pewnie sprzedal-tzw Łowca okazji

Edytowano przez Baks00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzysztof81    3875
Baks00 napisał:

I ten za 3.500 pewnie sprzedal-tzw Łowca okazji

Handlarz. Ten co sprzedał za 1500 zrobił się w jelenia. Taki piękny traktorek za taki grosz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baks00    4401
1 minutę temu, Krzysztof81 napisał:

Handlarz. Ten co sprzedał za 1500 zrobił się w jelenia. Taki piękny traktorek za taki grosz.

Ale ten handlarz tez musi miec czasami szczescie tak jak w twoim przypadku.

Sam przyznam sie szczerze,ostatnio gdyby nie pilny  wyjazd  przytargal bym scierniskowca Mandam kus 2.20......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4255

Miałem wrzucić zdjęcie i zapomniałem 😂

Chodziło mi o taki typ konstrukcji 

image;s=644x461

 

 

Edytowano przez daron64

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279
3 godziny temu, Baks00 napisał:

Sam przyznam sie szczerze,ostatnio gdyby nie pilny  wyjazd  przytargal bym scierniskowca Mandam kus 2.20.....

Niedawno znajomy sprzedał taki za 4 tys... Ten to zaśpiewał cenę.... https://www.olx.pl/d/oferta/plug-kverneland-ab-100-9-4-skibowy-zagonowy-1-wlasciciel-CID757-IDJ0Xn5.html?isPreviewActive=0&sliderIndex=3&login_provider=password#login

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28757
4 minuty temu, daron64 napisał:

Pany rady w kwestiach konstrukcyjnych mi trzeba. Chciałem sobie takie o kobyłki zrobić, może tylko zrobilbym jeszcze z regulacją wysokości. Myślałem profil 50x50x3. Zastanawiam się jakiej szerokości zrobić podstawki, żeby było stabilne w miarę przy wysokości ~1m. 50cm starczy?

Zależy do czego chcesz je używać. Ja mam kobylki z drutu 12 i do moich potrzeb wystarczą. Burtę od przyczepy na nich kładę, pod burtą dwa razy po 4m dwuteownika 100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1154
3 godziny temu, bratrolnika napisał:

To nie jest Perkins...

jasne że nie, jak na zetora przystało czechosłowacka konstrukcja

 


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MF675ursus    1450
11 minut temu, daron64 napisał:

Pany rady w kwestiach konstrukcyjnych mi trzeba. Chciałem sobie takie o kobyłki zrobić, może tylko zrobilbym jeszcze z regulacją wysokości. Myślałem profil 50x50x3. Zastanawiam się jakiej szerokości zrobić podstawki, żeby było stabilne w miarę przy wysokości ~80 cm. 50cm starczy?

Opłaca się dłubać, jak za 90 zł kupisz na allegro dwie sztuki z regulacją, podwójnym zabezpieczeniem i nośnością do 3 ton? Edit: Ok, doczytałem, wysokość 80 cm, więc nie ma tematu

Edytowano przez MF675ursus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279
3 godziny temu, bratrolnika napisał:

To nie jest Perkins...

widziałem na własne oczy jak chłopy oglądali john deera i zobaczywszy pompę rotacyjną stwierdzili że to perkins , może i tu 3 cylindry to musi być perkins

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9231
10 minut temu, daron64 napisał:

Pany rady w kwestiach konstrukcyjnych mi trzeba. Chciałem sobie takie o kobyłki zrobić, może tylko zrobilbym jeszcze z regulacją wysokości. Myślałem profil 50x50x3. Zastanawiam się jakiej szerokości zrobić podstawki, żeby było stabilne w miarę przy wysokości ~1m. 50cm starczy?

Wysokość minimalna: 280 mm

Wysokość maksymalna: 430 mm

Wymiary podstawy: 160 mm x 160 mm

Średnica śruby: 18mm

Udźwig: 900kg sztuka / 3600kg komplet

 

to jakieś z alledrogo, sam wyciągnij wnioski, moim zdaniem na prostym twardym podłożu wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4255

Kurde edytowalne poprzedni post i wyszło nie tak jak miało :) no nic chodzi mi o kobyłki w typie jak na foto powyżej, wysokość jeśli z regulacją to ~80cm. Profil myślałem 50x50x3, podstawa 50cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7577

Kobyłkę można zrobić z desek i są stabilne i samemu można przenieść .

Nikt już nie potrafi niczego sam zrobić tylko gotowce kupować .

Edytowano przez galan99

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4255

Jeszcze się waham - albo kobyłki, albo nieduży stolik z blatem z profili ( albo z blachy, jeszcze nie wiem) Cos z 1m x 1m 

Edytowano przez daron64

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16857

nad stolikiem nawet nie dumaj. będzie wiecznie zajebany gratami. wiem co mówię. mam już chyba ze 4 zrobione i ciągle brakuje miejsca. koziołki najlepsza sprawa. ja mam dwa z rurki 3/4" i to wystarczy. lekkie, a mocne. (hehe złote, a skromne...)😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4255

To że będzie za***any to ja wiem. Ale ostatnio taki nieduży pod wiatą miałem i bardzo się przydał, do tego jeden rozjechalem ciągnikiem 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

rura jest nie praktyczna, lepszy profil albo 2teownnik , nieraz trzeba złączyć jakieś odpady i na rurze jak położysz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12186
daron64 napisał:

To że będzie za***any to ja wiem. Ale ostatnio taki nieduży pod wiatą miałem i bardzo się przydał, do tego jeden rozjechalem ciągnikiem 😂

nie masz gdzieś stojaka od parnika elektrycznego albo na złom jak jeżdziłeś nie widywałeś poprzeczka na górę i gotowa kobyłka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Andre1992
      Witam. Mam do was pytanie . Mama chce mi przepisać 30 arów ziemi rolnej . Chcę na niej postawić dom siedlisko. Brak możliwości przekształcenia działki na budowlana . Według gminy można zrobić tam siedlisko . Teraz mam taki problem jaki musiał bym zrobić kurs rolnika aby mieć zrobić siedlisko ?
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj