farmtrac8244

Znalezione na allegro i nie tylko 2021

Polecane posty

daron64    4255
2 minuty temu, 6465 napisał:

Na 90% od ruskiego,  zrób zdjęcie i wrzuć na olx , spokojnie weźmiesz 2xwiecej niż na zlomie. 

Już zacząłem je ciąć 🤣 tzn ramkę z jednej strony przeciąłem w jednym miejscu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
toorano    182
Przed chwilą, hardkor113 napisał:

Są ale wyskakuje komunikat że tylko do 18m tabela przewidziana

tylko do 18m, dalej może rzuci, ale nie będzie równomiernie rozsiany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1154
21 godzin temu, krilan06 napisał:

Czy ktoś może polecić jakieś porządne grabki (zagarniacze) do poznaniaka 2,7m?

palec zgarniacza Famarol plus profil czy rurka, trochę chęci i mieścisz się w 100zł


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hardkor113    637
4 minuty temu, griga napisał:

Dokladnie

A saletre drobną siałeś na tych łopatkach dorzucał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
griga    1080

Nie sieje takich nawozów. Tylko kisryt i polifoske

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dariowola    350
24 minuty temu, hardkor113 napisał:

A saletre drobną siałeś na tych łopatkach dorzucał?

Dorzuć ja sieje pulan  Siarczan podane w tabeli dla tarczy m1 nie wiem dlaczego niema x. Trochę szerzej to wyżej siewnik i obroty ciut większe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanin1222    117
daron64 napisał:

2 minuty temu, 6465 napisał:

Na 90% od ruskiego,  zrób zdjęcie i wrzuć na olx , spokojnie weźmiesz 2xwiecej niż na zlomie. 

Już zacząłem je ciąć 🤣 tzn ramkę z jednej strony przeciąłem w jednym miejscu. 

Skąd ty miałeś tyle złomu u nas do grudziądza jakiś facet codziennie przywozi hlke złomu gdzieś tak po 5-6ton już z dobre 3 tygodnie nie wiem skąd on ma tyle złomu ale wygląda na to że z jednego gospodarstwa majątek już zarobił na tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZetorMisio    408
11 minut temu, bratrolnika napisał:

Chyba ją z cygańskiego taboru zayebali🤣

Zabudowa pisze tam że do wożenia bydła czy coś takiego,wypieprzyc tą zabudowę, zrobić normalne burty i fajna przyczepa za znośne pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DANDYS    3229

kurła nieźle bydło kiprowali :D nie chcesz zejsc dobrowolnie , cyk do góry :D 

Edytowano przez DANDYS
  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregor1284    14115
10 minut temu, 6465 napisał:

Legancki kurla 🤔 ale zbieram na Passata 😔 b5 96rok 1.6 z gazem i poniżej 200tys km 😎 był jeszcze diesel z miejszym przebiegiem ale taki kolor jak kość słoniowa na fiatach duzych 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belaruss820    1558

Jechałem dzisiaj koło słynnego teksasu jutubera. Trochę zaorane a reszta zostawiona, po qq ściernisko powyżej kolana. A miał byc owies na wiosnę, no chyba że czeka aż do rzepaku  ale wtedy to dopiero będzie Teksas jak to zarośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4255
27 minut temu, Pomorzanin1222 napisał:

Skąd ty miałeś tyle złomu u nas do grudziądza jakiś facet codziennie przywozi hlke złomu gdzieś tak po 5-6ton już z dobre 3 tygodnie nie wiem skąd on ma tyle złomu ale wygląda na to że z jednego gospodarstwa majątek już zarobił na tym

Ojciec nic nie wyrzucał. Ja się w końcu zabrałem za porządki. Przyszła cena i powoli chce porządkować miejsce na wiaty to w końcu się zebrałem.

Rozmawiałem dziś z synem szefa złomu, to opowiadał jak jakiś czas temu jeździli do kobiety z córkami - mąż zmarł i sprzedawały wszystko. Mówił, że wkoło domu zebrali 7t, a mieli jeszcze w drugim miejscu gospodarstwo - 30t. Mówił, że opowiadała kobiecina, że mąż już jak nie gospodarzył, to i tak nic nie sprzedawał, że sąsiedzi przychodzili i pytali o różne rzeczy, ale on nie i UJ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12380
5 minut temu, gregor1284 napisał:

Legancki kurla 🤔 ale zbieram na Passata 😔 b5 96rok 1.6 z gazem i poniżej 200tys km 😎 był jeszcze diesel z miejszym przebiegiem ale taki kolor jak kość słoniowa na fiatach duzych 

Passat to tylko b3 vr6. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregor1284    14115
39 minut temu, 6465 napisał:

Passat to tylko b3 vr6. 

Wyginęły na przejściu granicznym z obwodem kaliningradzkim 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanin1222    117
daron64 napisał:

27 minut temu, Pomorzanin1222 napisał:

Skąd ty miałeś tyle złomu u nas do grudziądza jakiś facet codziennie przywozi hlke złomu gdzieś tak po 5-6ton już z dobre 3 tygodnie nie wiem skąd on ma tyle złomu ale wygląda na to że z jednego gospodarstwa majątek już zarobił na tym

Ojciec nic nie wyrzucał. Ja się w końcu zabrałem za porządki. Przyszła cena i powoli chce porządkować miejsce na wiaty to w końcu się zebrałem.

Rozmawiałem dziś z synem szefa złomu, to opowiadał jak jakiś czas temu jeździli do kobiety z córkami - mąż zmarł i sprzedawały wszystko. Mówił, że wkoło domu zebrali 7t, a mieli jeszcze w drugim miejscu gospodarstwo - 30t. Mówił, że opowiadała kobiecina, że mąż już jak nie gospodarzył, to i tak nic nie sprzedawał, że sąsiedzi przychodzili i pytali o różne rzeczy, ale on nie i UJ.

Chciałbym znaleźć się w takim miejscu przed zlomiarzami kuźwa ale bym się obłowił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregor1284    14115

Byłem dziś w podobnym miejscu 🤔 nie ma któryś jakiegoś Litwina zaprzyjaźnionego? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Belaruss820 napisał:

Jechałem dzisiaj koło słynnego teksasu jutubera. Trochę zaorane a reszta zostawiona, po qq ściernisko powyżej kolana. A miał byc owies na wiosnę, no chyba że czeka aż do rzepaku  ale wtedy to dopiero będzie Teksas jak to zarośnie.

Kolo Grzeska może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mf362    1119
53 minuty temu, 6465 napisał:

Passat to tylko b3 vr6. 

U mnie facet był po felgi

Przyjech Passatem B3/4 fakt diesel ale miał swapa tylnej belki z tarczami z VR6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9233
13 minut temu, Pomorzanin1222 napisał:

Chciałbym znaleźć się w takim miejscu przed zlomiarzami kuźwa ale bym się obłowił

Trafiłem do takiego gospodarstwa - kombajn, wszystkie maszyny - praktycznie sam złom, z kombajnu ktoś wymontował wtryskiwacze i tak stał pod chmurką, aż żal patrzeć było

Tak ze 2-3 TIR-y złomu wywieźli, bo babka to wszystko sprzedała firmie na plac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Andre1992
      Witam. Mam do was pytanie . Mama chce mi przepisać 30 arów ziemi rolnej . Chcę na niej postawić dom siedlisko. Brak możliwości przekształcenia działki na budowlana . Według gminy można zrobić tam siedlisko . Teraz mam taki problem jaki musiał bym zrobić kurs rolnika aby mieć zrobić siedlisko ?
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj