farmtrac8244

Znalezione na allegro i nie tylko 2021

Polecane posty

stempos1980    7905
5 minut temu, szymon09875 napisał:

Znalazłem dzis 2 wąskie od wózka z mazura u sąsiada

Mówił że może Ty gdzies nie wjedziesz to on wtedy wykończy pola :D

Widzialem caddego :D za ostro w zakręt wszedl i nie zauwazyl drzewa 🤣🤣

Drzewo mu na drogę wyszło?😁 

https://m.olx.pl/oferta/fiat-45-66dt-massey-landini-zetor-deutz-ursus-case-same-lamborghini-CID757-IDIbsS3.html 

@bratrolnika za ciapka może isc

Edytowano przez stempos1980
Dopisanie
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19672
8 minut temu, szymon09875 napisał:

Znalazłem dzis 2 wąskie od wózka z mazura u sąsiada

Mówił że może Ty gdzies nie wjedziesz to on wtedy wykończy pola :D

Widzialem caddego :D za ostro w zakręt wszedl i nie zauwazyl drzewa 🤣🤣

Ta on dokończy, ciekawe kiedy jak zawsze napity jak robota w polu

Caddym na prostej drodze jabnął w lipę ale będzie go remontował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
24 minuty temu, izydor6280 napisał:

na co Ci ta wiedza jak niemal każdy dziś zaprawia "na mokro"

Z ciekawości, nie wiedziałem, że Poznaniaki takie coś miały. Ja dalej wszystko na sucho, może się wiosną odważę na mokro ale jeszcze nie wiem jak bo nie mam betoniarki a brudzić beczkę do zaprawy to szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianbor    124

Szkoda to jak teściowa do studni wpadnie i się nie utopi, tylko wode zabrudzi. Zwykły opryskiwacz, baba pryska a Ty łopatujesz na drugą kupę i zaprawione lepiej niż proszkiem.

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A jakby tak jak Jarek Ogarek we wiaderku mieszadłem do betonu? Nie mam baby, samemu se trza poradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12159

same takie szemrane ogłoszenia ma


stempos1980 napisał:

5 minut temu, szymon09875 napisał:

Znalazłem dzis 2 wąskie od wózka z mazura u sąsiada

Mówił że może Ty gdzies nie wjedziesz to on wtedy wykończy pola :D

Widzialem caddego :D za ostro w zakręt wszedl i nie zauwazyl drzewa 🤣🤣

Drzewo mu na drogę wyszło?😁 

https://m.olx.pl/oferta/fiat-45-66dt-massey-landini-zetor-deutz-ursus-case-same-lamborghini-CID757-IDIbsS3.html 

@bratrolnika za ciapka może isc

myśle że i sześdziesione by na łopaty położył 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krilan06    2411
3 godziny temu, sladan napisał:

Gratulacje sprzedawcy wyslij, że znalazł jelenia na to za taką kasę

Napiszę mu że powinien sprzedać za 40tys bo na agrofoto tak uważają 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
3 godziny temu, sladan napisał:

Gratulacje sprzedawcy wyslij, że znalazł jelenia na to za taką kasę

O to może Ty spróbuj napisać, ale będziesz miał dłuższe zajęcie bo sporo podobnych zetorków poszło ostatnio w podobnych cenach .  GUL skoczył że wzioł taką kase 🤔, co Ci mogę napisać:ph34r:,no MF tak nie płaci 🤷‍♂️

Edytowano przez Ursus932

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sladan    325
10 minut temu, krilan06 napisał:

Napiszę mu że powinien sprzedać za 40tys bo na agrofoto tak uważają 

Jak dla mnie to możesz razem z Ursusem jechać i tego pierdka od nowego nabywcy nawet za 100k odkupić, skoro to takie super i warte każdych pieniędzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krilan06    2411

Po prostu nie możesz znieść tego że miałem rację co do sprzedaży tego ciągnika na pniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielursus3p    5231
3 minuty temu, Ursus932 napisał:

O to może Ty spróbuj napisać, ale będziesz miał dłuższe zajęcie bo sporo podobnych zetorków poszło ostatnio w podobnych cenach .  GUL skoczył że wzioł taką kase 🤔, co Ci mogę napisać:ph34r:,no MF tak nie płaci 🤷‍♂️

Może i nie płaci ale się odwdziecza komfortem i w miarę bezawaryjną praca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
4 minuty temu, sladan napisał:

Jak dla mnie to możesz razem z Ursusem jechać i tego pierdka od nowego nabywcy nawet za 100k odkupić, skoro to takie super i warte każdych pieniędzy

Mi akurat taki drogi nie potrzebny, ale widać są ludzie co mają kase i potrzebny taki ciągnik to kupują 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sladan    325
9 minut temu, Ursus932 napisał:

O to może Ty spróbuj napisać, ale będziesz miał dłuższe zajęcie bo sporo podobnych zetorków poszło ostatnio w podobnych cenach .  GUL skoczył że wzioł taką kase 🤔, co Ci mogę napisać:ph34r:,no MF tak nie płaci 🤷‍♂️

 

6 minut temu, krilan06 napisał:

Po prostu nie możesz znieść tego że miałem rację co do sprzedaży tego ciągnika na pniu

I tu się akurat mylicie. Wiadomo było, że pójdzie, głupich nie brakuje na tym świecie. Może i mf tak nie płaci, ale obskoczy tego pierdka 10 razy i jeszcze kasa w kieszeni na maszynkę jakąś do niego zostanie. I nie muszę się męczyć ze wszystkim w polu jednym biegiem, bo niestety w tych zetorach to tylko dwójka do pracy w polu się nadaje

Edytowano przez sladan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4243

Pany, przy jakiej temperaturze minimalnej można się brać za malowanie? Stary agregat chciałem trochę podmalować, bo wygląda przeokrutnie, ale niespecjalnie mam gdzie nim wjechać żeby ciepło było. No i nie wiem jakich temperatur wypatrywać w prognozie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwekx25    5572

Dobrze żeby te minimum 10 - 15 ciepła było. W niskich temperaturach farba bardzo ścieka i słabo kryje

  • Thanks 1

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sladan    325

Podobno minimum +5° musi być. Ale właśnie te 10-15 to tak z praktycznego punktu widzenia ma być

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strongman    3185

Kilka razy już ponawiasz i widocznie nikt.Ale swoją drogo można niewielee dołożyć i mieć nową.

Edytowano przez Strongman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej612b    227
2 godziny temu, Rolnik200598 napisał:

Z ciekawości, nie wiedziałem, że Poznaniaki takie coś miały. Ja dalej wszystko na sucho, może się wiosną odważę na mokro ale jeszcze nie wiem jak bo nie mam betoniarki a brudzić beczkę do zaprawy to szkoda.

Miałem taką zaprawiarkę w poznaniaku i to w super stanie i kamień z serca gdy zawiozłem ją na złom . Prawda jest tak że robiła co chciała ' ciągle się zapychało ustrojostwo .

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj