farmtrac8244

Znalezione na allegro i nie tylko 2021

Polecane posty

szymek    75

6465 napisał: 6 minut temu, szymek napisał: dokładnie sprzedaj swojego i bierz tego, zarezerwuje Ci na słowo:) Wstaw jakieś zdjęcia to się wyceni. A ta cena to chyba za nowy?  zadzwoń do dilera zapytaj ile taki w tej konfiguracji to się dowiesz. zdjęcie jakieś wrzuciłem do galeri

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4247
1 godzinę temu, PRIMO napisał:

Sławek żadna rezerwacja tylko "chłyt marketindody " 😁

Tak jak dzwonisz, a koleś Cię pogania, bo już jesteś ponoć nty, który dzwoni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krilan06    2412
1 godzinę temu, Agrest napisał:

Kogoś by musiało nieźle podrzać żeby dać taką kasę 

9 minut temu, Agrest napisał:

Gość powinien dostać nagrodę za samo zrobienie zdjęć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NieMadry    121
4 godziny temu, farmtrac8244 napisał:

Jakie najlepsze końcówki wtryskiwaczy są najlepsze do MTZ

Działające bo nie wszystkie nowe działają i dobrze ustawione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579
4 godziny temu, farmtrac8244 napisał:

Jakie najlepsze końcówki wtryskiwaczy są najlepsze do MTZ

Polskie żebyś czasami oryginalnych  nie zakładał Ruskich bo bardzo szybko padną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arkady12    18
igor10246    380
5 godzin temu, tomek73 napisał:

Idź do jakiejś firmy  co mam laser lub wodę i niech Ci wytną z hardoxa 600 albo na szybko z OLX https://www.olx.pl/oferta/bijaki-do-mlyna-mlotki-noze-rozdrabniacza-sita-hardox-przesiewacza-CID757-IDH1ryo.html#72f45d2524

zadzwoń  niech wycenią. co chcesz. 

no właśnie wysłałem do kilku firm wycenę na cięcie wodą takiego noża według mojego projektu i za 150 sztuk zawołali 13 tys brutto, a sam materiał wyszedł ok 1200 zł, 12km dalej mam gościa co ma maszynę do cięcia wodą i się zastanawiam jak by kupić arkusze i do niego zawieźć tylko nie pamiętam ile sobie liczył za roboczogodzinę, ale jak bym mu dał dużo roboty to pewnie by dało się ponegocjować, ale to hardox 500 więc też ciężko będzie się cięło a grubość 12mm ( na dole rysunek dodam) 

5 godzin temu, Strongman napisał:

fajne są te linery, ja teraz szukam coś w stylu kuhn ga6000 lub stoll rs1400

https://www.olx.pl/oferta/zgrabiarka-karuzelowa-kuhn-ga-6000-6m-masterdrive-4121-4321-CID757-IDEiO7P.html#4ecef4687b

a tu projekt/ rysunek w 2d 

 

 

Zrzut ekranu (25).png


Polak, perkusista, rolnik, mechanik amator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój_ulep    8
1 godzinę temu, Agrest napisał:

Rozważałem ten model bo ponoć leci 40km/h ale byłem akurat za granicą i nie do końca mi leżały te biegi maska 255 na sterydach a polowałem bardziej na sprawdzoną konstrukcję 294s/8550. Ale napisałem do gościa nie zaszkodzi. Później się trafił 294s napisałem, dogadałem, przyjechałem do kraju, pojechałem prawie nad morze po niego, przywiozłem pracowałem a ten pierwszy odpisał - po miesiącu od przeczytania wiadomości 😲😮 niektorzy to się baaardzo długo zastanawiają nad prostą odpowiedzią. Później jeszcze z pół roku wisiał. Można powiedzieć, że jego słaby serwer przyniósł mi korzyść bo chciałem jechać po niego. 

2 godziny temu, Agrest napisał:

Pojazdy w zawyżonych cenach są zawsze zarezerwowane zanim się pojawią. Nie ważne czy auto czy motor czy traktor. Warunkiem jest cena dwukrotna przeciętnej na tym samym portalu. Jeszcze piszą okazja, najtaniej ale jak dasz według ceny to takie media *****. Mnie osobiście najbardziej działa na nerwy gościu, który co chwila podaje inną lokalizację ale jest z okolic Myślenic to tam się nic nie dowiesz tylko tytuły z góry na dół "okazja kup" w opisie tylko "okazja tanio" i tyle. Osobiście brałem od h*** podnośnik do c 360 to przez telefon do wyboru 5szt do założenia od 900 do 1100 a zajeżdżasz za godzinę na miejsce. Jeden tylko jest został oczywiście najdroższy i jeszcze krzyk "tyle kosztuje ile ma kosztować, żadnych negocjacji" i ucieka do domu.... Kilku znajomych też tam kupowało i potwierdzają jego stan intelektualny.

Jeśli już się zwierzamy to kiedyś chciałem kupić Białoruśkę rolniczą i pojechałem gdzieś do gościa była jakaś tam cena koło 7000 do negocjacji i on mówi na miejscu, że bez negocjacji bo już 10 po nią jedzie a to cena złomowa. Stała później z rok za 5000.

Ale mnóstwo było tych przypadków bo ludzie myślą, że jak daleko jedziesz to musisz dopłacić. Najgorzej wspominam zakupy od hanysów bo jak się dowiedzą, że nie jesteś od nich to cię traktują jak złodzieja, kilka razy kupywalem na Podkarpaciu to ludzie życzliwsi ale z dojazdem gorzej.

Były przypadki zawyżania bo mi więcej dają i już jadą, umawiania się i sprzedaż z przed nosa, kilka sztuk do wyboru z których zawsze zostawała ta najdroższa, zakaz oglądania przed zakupem itp.

Najbardziej lubię jak oni później dzwonią i piszą żebym wrócił a ja im 🖕

Ale było też tak jak sam sprzedawałem, że w przeciągu dwóch godzin chyba z ośmiu mi pisało, że rezerwują i biorą dzisiaj na 100%. Żadnemu nie odmówiłem wiedząc jak to zabrzmi. Podałem wszystkim adres i czekałem co to się będzie działo. I co? Auto stoi do dziś. Nikt nawet nie był oglądać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strongman    3189
7 godzin temu, igor10246 napisał:

fajne są te linery, ja teraz szukam coś w stylu kuhn ga6000 lub stoll rs1400

https://www.olx.pl/oferta/zgrabiarka-karuzelowa-kuhn-ga-6000-6m-masterdrive-4121-4321-CID757-IDEiO7P.html#4ecef4687b

Mam roboty przy bydle i elektryce ale taka mi nie pasuje bo ja chce coś takiego aby nie wyciągać tych grabi bo same drogi publiczne z duza ilością samochodów iz praktyki lubię takie rzeczy żeby nie trzeba było nic robić z przejazdu z kawałka na kawałek.Cyk do góry i wąska.

Edytowano przez Strongman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25501

Nie sprzedany. Stoi, dodał więcej zdjęć i może trafiłeś na edycję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igor10246    380
8 minut temu, Strongman napisał:

Mam roboty przy bydle i elektryce ale taka mi nie pasuje bo ja chce coś takiego aby nie wyciągać tych grabi bo same drogi publiczne z duza ilością samochodów iz praktyki lubię takie rzeczy żeby nie trzeba było nic robić z przejazdu z kawałka na kawałek.Cyk do góry i wąska.

ona ma 3 mety szerokości, nie trzeba grabi składać, powyżej 3 metrów musisz 


Polak, perkusista, rolnik, mechanik amator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strongman    3189

2 kółka i małe w sumie ma4 ale nacisk tej maszyny na tą oponę spory,1 kółko jak wpadnie w dołek to drze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmtrac8244    441
9 godzin temu, tomek73 napisał:

Polskie żebyś czasami oryginalnych  nie zakładał Ruskich bo bardzo szybko padną.

Polskie te warszawskie? Dziś jadę wymienić niby ruskie po 29 zł około a każdy z innej parafi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igor10246    380
9 minut temu, Strongman napisał:

2 kółka i małe w sumie ma4 ale nacisk tej maszyny na tą oponę spory,1 kółko jak wpadnie w dołek to drze.

ja pierwsze co zakładam większe koła, jednak w okolicy jeden goścu ma i bajka, tym bardziej że z plonem na moich łąkach jest różnie a prasy które zamawiam to połykacze i zbyt mały wałek powoduje słabe zbicie bala ( nie chce im się jeździć przy wałku z 2 pająków) więc taki wałek z 10 metrów będzie fajną alternatywą a że ja przyzwyczajony do pająka i te zgrabiarki tańsze od tych do środka to dla mnie tylko na +


Polak, perkusista, rolnik, mechanik amator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek3773    230
30 minut temu, Agrest napisał:

Nie sprzedany. Stoi, dodał więcej zdjęć i może trafiłeś na edycję.

Dzwoniłem przed 7mą i powiedział że sprzefany

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25501

A to ok. Myślałem że ogłoszenia nie widzisz.

No to mam dobrą rękę. Komu podlinkować ogłoszenie?😁🤪😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianbor    124

Dla Ursusa idealny. I kosiarke ma, będzie czym siano dla tej krowy co się co drugi dzień cieli zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A jak U Ciebie z tym zakupem ciągnika? Bo ostatnio coś nie jestem na bieżąco w tej kwestii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj