farmtrac8244

Znalezione na allegro i nie tylko 2021

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
5544332211    29

Chyba cały rok kolega siedział aby 10 min po 12 dodać nowy temat  zamiast się bawić z rodziną :) 

edit : a tak poza tym co myślicie o kupnie takiej przyczepy ? https://www.olx.pl/oferta/10-przyczepa-rolnicza-hl-hw-3-stronny-wywrot-6011-ladownosc-10-hw-8011-CID757-IDB8wmn.html#566cbec836 

Nową pronar wycenili mi na 70 tyś brutto w takim wyposażeniu jak ta za 40 

Edytowano przez 5544332211

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belaruss820    1558

Przecież @Ursus932 wspominał że jak nie kupi do wiosny wymarzonego to kupi co innego. Ta 912 co wrzucałeś żółta to kilka km ode mnie stoi,to u jednego z największych gospodarzy w okolicy.

Pytanie mam do Was, jakie są mniej więcej ceny usługi ładowarką przegubową (np. striegel) przy wywalaniu obornika z obory?

Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
11 minut temu, stempos1980 napisał:

Toż już 2 lata minęły jak szuka😁

Jak dwa lata 🤔 dopiero rok przed świętami minoł 🙃

A teraz pytanie do użytkownikow takich zetorów, jak u tych spalanie?? Bo opinie krążą że bardzo dużo, a może takiego w ostateczności, do prasy, transportu i rozrzutnika idealny 

https://m.olx.pl/oferta/zetor-7711-rok1990-zarejestrowany-CID757-IDHOKsx.html?reason=

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
32 minuty temu, stempos1980 napisał:

Na pewno więcej jak 60 spali

Tyle to i ja wiem 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2471
Ursus932 napisał:

11 minut temu, stempos1980 napisał:

Toż już 2 lata minęły jak szuka😁

Jak dwa lata 🤔 dopiero rok przed świętami minoł 🙃

A teraz pytanie do użytkownikow takich zetorów, jak u tych spalanie?? Bo opinie krążą że bardzo dużo, a może takiego w ostateczności, do prasy, transportu i rozrzutnika idealny 

https://m.olx.pl/oferta/zetor-7711-rok1990-zarejestrowany-CID757-IDHOKsx.html?reason=

jak juz taka seria to szukaj 4x4 co do spalania jak bedzie dobrze dobrany sprzet to i spalanie nie bedzie wysokie takie moje zdanie.


ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmtrac8244    441
1 godzinę temu, Ursus932 napisał:

Jak dwa lata 🤔 dopiero rok przed świętami minoł 🙃

A teraz pytanie do użytkownikow takich zetorów, jak u tych spalanie?? Bo opinie krążą że bardzo dużo, a może takiego w ostateczności, do prasy, transportu i rozrzutnika idealny 

https://m.olx.pl/oferta/zetor-7711-rok1990-zarejestrowany-CID757-IDHOKsx.html?reason=

Jak chcesz główny ciągnik nie kupuj bez napędu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZMAS19821982    962
2 godziny temu, superfarmer02 napisał:

pytanko ile byście brali za prasowanie bel 1m szeroka i max 110 średnicy z moim sznurkiem. lepiej od beli czy na godzinę?

Lepiej od belki... Umnie wszyscy  biora od belki

Kupować ciągnik bez przedniego napędu to porażka jakiś i bezmyślność..... 

Edytowano przez PRZMAS19821982

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, superfarmer02 napisał:

pytanko ile byście brali za prasowanie bel 1m szeroka i max 110 średnicy z moim sznurkiem. lepiej od beli czy na godzinę?

co za prasa takie robi?  z 10 od beli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
6 minut temu, PRZMAS19821982 napisał:

poraszka

Adam , a co sądzisz o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adam131    307

No porażające,ale jeszcze nie widzę dobrze😀

Ursusa posty czytam bardziej wnikliwie,bo ciekawi mnie czy coś kupi 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZMAS19821982    962
26 minut temu, pafnucy napisał:

Adam , a co sądzisz o tym?

Adam to jest nasz magister od pisowni.... Który sam  swoie imię pisze z małej litery..... Hahaha😄😄😄😄😄😄

Jakoś tego porażającego błędu nikt nie widzi.... 

18 minut temu, adam131 napisał:

😀 

 

Edytowano przez PRZMAS19821982

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adam131    307
4 minuty temu, PRZMAS19821982 napisał:

Adam to jest nasz magister od pisowni.... Który sam  swoie imię pisze z małej litery..... Hahaha😄😄😄😄😄😄

Jakoś tego porażającego błędu nikt nie widzi.... 

 

To nie jest moje imię,zwykły nick i nie ma konieczności pisania go z wielkiej litery.Żaden błąd "poraszajacy" czy porażający 😀

 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez Andre1992
      Witam. Mam do was pytanie . Mama chce mi przepisać 30 arów ziemi rolnej . Chcę na niej postawić dom siedlisko. Brak możliwości przekształcenia działki na budowlana . Według gminy można zrobić tam siedlisko . Teraz mam taki problem jaki musiał bym zrobić kurs rolnika aby mieć zrobić siedlisko ?
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj