Gość

Pogoda rolnicza i nie tylko 2021

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
danielursus3p    5231
5 minut temu, Karol6130 napisał:

Do 3 ary Anny nie będę wyciągał 

Na testy bież 😜

Mnie to tam nie da, tobie to może by i dał 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
4 minuty temu, stempos1980 napisał:

Za milicji napewno już by nie wyszedł z tego posterunku o własnych siłach

Albo był wpływowym działaczem PZPR.   :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol6130    7369
5 minut temu, danielursus3p napisał:

Mnie to tam nie da, tobie to może by i dał 😁

Przed umyciem to może i tak, po to nie, ojcu to by dał. 

Mariusz z Rafałem prędzej by dali 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregor1284    14114
29 minut temu, Sylwekx25 napisał:

Z tą wojną i wojskiem to też nie tak do końca. Ojciec opowiadał, że w cywilu ci co byli tacy fest gieroje to później w nocy na kompani wyli jak wilki do księżyca gdzie oni trafili...

Może i byli tacy, ja znam takich co ich wojsko nie złamało, jednostka w Orzyszu nie złamała i do tej pory nic nie jest w stanie ich złamać. Nawet jak coś odstawią to nikt na nich nie zada policji bo boją się o domy i rodziny 

9 minut temu, stempos1980 napisał:

Za milicji napewno już by nie wyszedł z tego posterunku o własnych siłach

Wyszedł, tylko teraz ten milicjant nawet w dzień pod kłódka siedzi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DANDYS    3229

w zamieszaniu dyrektor wpierdziel dostał, dwie wioski chodziły do jednego gimnazjum gdzie łączyły ich inne kluby nie było dnia żeby się nie lali, ale to jeszcze sraluch byłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Za moich czasów nikt nawet nie myślał żeby wp***dolić dyrektorowi, już nie mówię o milicji, w domu lepszy wp***dol by dostał.   :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DANDYS    3229
gregor1284 napisał:

9 minut temu, DANDYS napisał:

kurba byli tacy na wioskach , wioski podzielone były , nie jeden źle sie spojrzał krzywo na kogos to wp***dol był , co za czasy były a teraz widze technikum jak wyjdzie na przerwe to jakby z podstawowki ich wzieli , karłowate jakieś 

No i wrazie wojny kto by poszedł walczyć? Rurkowcy? 😂 Toć taki nawet by biec nie mógł. Z matkami by musieli iść 😂 tak między sobą to nie, ale było i tak że siedzieliśmy przy wódce a któryś się rzucił do swoich. Głównie to na wyjazdach krzesła i stoliki latały, a nieraz i butelki 

przez tych dzbanów niie mam gdzie się ubierać z dzień trzeba latać po centrach handlowych, wszystko pedalskie takie, wszystko przez neta trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielursus3p    5231
25 minut temu, Karol6130 napisał:

Przed umyciem to może i tak, po to nie, ojcu to by dał. 

Mariusz z Rafałem prędzej by dali 

Muszę zadzwonić do tego fachowca od elektroniki czy w razie W by zrobił to. Tak to nie najgorszy byłby. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregor1284    14114
19 minut temu, DANDYS napisał:

przez tych dzbanów niie mam gdzie się ubierać z dzień trzeba latać po centrach handlowych, wszystko pedalskie takie, wszystko przez neta trzeba

Nie ulegasz powszechnym trendom? 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
superfarmer02    3661
Sylwekx25 napisał:

Prasuj na kiszonke. Lepsze nie będzie

próbowałem ale hestonce nie smakuje. zaraz pojadę samozbierajacą i wywalę to na hałdę i będzie się na zielono skarmiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chłoporobotnik    4881
8 minut temu, gregor1284 napisał:

Nie ulegasz powszechnym trendom? 😂

Gregor, nie każdy może. Ja teraz wszystko wyjściowe przez internet, paczka dojdzie i święty spokój, bez nerwów, domowe szmaty to tradycyjnie na targu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Winnetou    367
1 godzinę temu, gregor1284 napisał:

Kiedyś byli kozacy i dziś są. Nie wiem dokładnie czy to już była policja czy milicja, ale komendant szukał ojca kumpla. Wszedł na posterunek, wytłumaczył że ma dać mu spokój i wbił siekiere w biurko. Powiedział że za drugim razem trafi go w łeb i już szukał ale nie tak efektywnie

Większego mitomana na forum ze świecą szukać🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️To ile tych policjantek zaliczyłeś?🤔😂😂😂

 

1 godzinę temu, gregor1284 napisał:

Kiedyś byli kozacy i dziś są. Nie wiem dokładnie czy to już była policja czy milicja, ale komendant szukał ojca kumpla. Wszedł na posterunek, wytłumaczył że ma dać mu spokój i wbił siekiere w biurko. Powiedział że za drugim razem trafi go w łeb i już szukał ale nie tak efektywnie

Większego mitomana na forum ze świecą szukać🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️To ile tych policjantek zaliczyłeś?🤔😂😂😂

 

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregor1284    14114
1 minutę temu, Winnetou napisał:

Większego mitomana na forum ze świecą szukać🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️To ile tych policjantek zaliczyłeś?🤔😂😂😂

 

Większego mitomana na forum ze świecą szukać🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️To ile tych policjantek zaliczyłeś?🤔😂😂😂

 

Żadnej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
8 minut temu, Winnetou napisał:

Większego mitomana na forum ze świecą szukać🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️To ile tych policjantek zaliczyłeś?🤔😂😂😂

 

Większego mitomana na forum ze świecą szukać🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️To ile tych policjantek zaliczyłeś?🤔😂😂😂

 

Wiesz ta krowa co dużo ryczy... itd😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9231
3 godziny temu, akooo napisał:

wzór dla zachodniej lewicy zresztą

 

@jahooo książki faceta pod pseudonimem Helmut Nowak tez są dobre opisy walk na wschodnim froncie. Chciałbym też przeczytać Leona Degrell o Froncie Wschodnim ale wacham się bo to był nazista z Belgii czy to oby nie jaka propaganda

oni się w tych książkach bardzo wybielają, czytałem wspomnienia rosyjskie spod Leningradu, tam to dopiero była jatka, opisy też są niezłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwekx25    5586
Ursus932 napisał:

To tylko stalinowskie łagry na Syberii

🤔

O to to , Workuta albo Kołyma by szybko złamała takich cwaniaków.


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28757
2 godziny temu, 6465 napisał:

Moim zdaniem to nie powinni zostawić dozwolona prędkość w obszarze zabudowanym do 60km/h. A wszystkie samochody dopuszczone do ruchu po drogach publicznych powinny mieć ogranicznik VMaX 150km/h.

Czyli tylko do czwartego biegu jeździć???😟

1 godzinę temu, Karol6130 napisał:

Kopaczka z krzaków wyciągnięta to trzeba co wykopać Pyrek, kartofli czy też ziemniaków 

IMG_20211016_103235.jpg

Wszystkie trzy odmiany masz???

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
3 godziny temu, 6465 napisał:

Moim zdaniem to nie powinni zostawić dozwolona prędkość w obszarze zabudowanym do 60km/h. A wszystkie samochody dopuszczone do ruchu po drogach publicznych powinny mieć ogranicznik VMaX 150km/h.

Tomasz pisze się pod tym 👏 , po ch*ja takie samochody do codziennego użytku 

Edytowano przez Ursus932

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielursus3p    5231
22 minuty temu, Ursus932 napisał:

po ch*ja takie samochody do codziennego użytku 

A po ch*ja komu zetory, do którego nie podepniesz ani porządnego agregatu, ani pługa, nie pociągniesz porządnego opryskiwacza. To jest to samo. W pierdziawce 80 konnej to strach tira wyprzedzać bo nie wiadomo czy się zdąży. Po to są auta o dużej mocy aby móc to wykorzystać w tej sytuacji.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Człowieku do Zetora nie da się podpiąć porządnego sprzętu 🤔 tam jest moc 😛

Edytowano przez Ursus932

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ministra rolnictwa mają nam zmienić na jeszcze lepszego. Ale będzie fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek222    674
2 godziny temu, gregor1284 napisał:

Byłeś Ty kiedyś młody? Nie biliście się nigdy z milicja? Człowiek młody to ma na wszystko wyjebane i niczego się nie boi. Czy to wp***dol dostać, czy komuś w pier**lić, a to co zakazane to nie jest zakazane. Bo niby wiesz ze prawo łamiesz, ale sprawia Ci to Satysfakcję 😂

Jeszcze by tego nazbierał w razie czego. Nie kłusują ludzie u was? Nie mają jakichś lewych dubeltowek czy samostrzałów? 

@pafnucy nie był patusem w młodości 🙃 to spokojny chłop.

Ty gregor to powinieneś książkę napisać "bajeczne opowieści gregora" zrobił byś furorę w empiku 😜 i jeszcze byś zarobił😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chłoporobotnik    4881
16 minut temu, danielursus3p napisał:

A po ch*ja komu zetory, do którego nie podepniesz ani porządnego agregatu, ani pługa, nie pociągniesz porządnego opryskiwacza. To jest to samo. W pierdziawce 80 konnej to strach tira wyprzedzać bo nie wiadomo czy się zdąży. Po to są auta o dużej mocy aby móc to wykorzystać w tej sytuacji.

Daniel, zależy do czego komu to auto. Mając 1.3, 87KM i to jeszcze w gazie uważam, że wystarczy na moje potrzeby w zupełności, ba nawet jeszcze za dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Andre1992
      Witam. Mam do was pytanie . Mama chce mi przepisać 30 arów ziemi rolnej . Chcę na niej postawić dom siedlisko. Brak możliwości przekształcenia działki na budowlana . Według gminy można zrobić tam siedlisko . Teraz mam taki problem jaki musiał bym zrobić kurs rolnika aby mieć zrobić siedlisko ?
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj