Gość

Pogoda rolnicza i nie tylko 2021

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
kris91    2996

Bo najgorzej jak człowiek bez pracy żyć nie może i się nudzi po prostu bez nic nie robienia 🤷‍♂️ Rzucić łatwo powiedzieć, ale jak człowiek od małego przy bydle to ciężko rozstać się 🙄

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stempos1980    7905
4 minuty temu, kris91 napisał:

Bo najgorzej jak człowiek bez pracy żyć nie może i się nudzi po prostu bez nic nie robienia 🤷‍♂️ Rzucić łatwo powiedzieć, ale jak człowiek od małego przy bydle to ciężko rozstać się 🙄

Powiedz to Ryszardowi😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

g... prawda na przełomie 2012/2013 sprzedaliśmy całe nasze stadko byczków na raz  pierwszy dzień po sprzedaży był dziwny jakiś taki pusty ale szybko się do braku byków przyzwyczaiłem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris91    2996

U mnie krowy jak koleżanki, każda mnie poliże, a jak przy dojeniu odejdę to wyje żebym wracał i łeb odwraca i liże po rękach 🤷‍♂️😌😁

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 minutę temu, kris91 napisał:

Bo zamiłowania nie mieliście 😛

jak ojciec przeszedł zawał i zostałem sam z robotą za te grosze to szybko mi się ich ode chciało wolę kury i tuczniki ale ostatnio już i tuczników nie ma  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25578

Zauważyłem,  że rozrzutny się zrobiłeś😂

Czyli co ?

Likwidujemy konto?🤔😜🤭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leszy    5004
15 minut temu, kris91 napisał:

Bo najgorzej jak człowiek bez pracy żyć nie może i się nudzi po prostu bez nic nie robienia 🤷‍♂️ Rzucić łatwo powiedzieć, ale jak człowiek od małego przy bydle to ciężko rozstać się 🙄

Z mlecznymi bez opłacalności szybko bym się rozstał, ale rzeczywiście coś do chowu musiałoby by być, bo dziwnie by się człowiek czuł na gospodarstwie.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

ale chyba jeszcze nie ma 10 tyś  ale mu dobiłem te dwa😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19702

Myślisz?

Na 10 rok zlikwidujemy 

To byłoby nas trzech😉

 

 

2 minuty temu, Agrest napisał:

Zauważyłem,  że rozrzutny się zrobiłeś😂

Czyli co ?

Likwidujemy konto?🤔😜🤭

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stempos1980    7905
17 minut temu, Agrest napisał:

@stempos1980 zdarz Ci się kleić folię?

Polecasz jakąś taśmę?

A to mało razy klej się😁 

Ogólnie kupuje taśmę z takiej grubej folii.  u nas jest rolkę 10cm szeroko a najlepiej i najdłużej wytrzymóje taśma aluminiowa ta od rekuperacji

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3046

wiecie jakie to uczucie gdy po 30 latach wstajecie rano i nagle myslicie a po wuja wstawalem ???? szybko sie do niego przyzwyczaicie 😂.

pogoda barowa-jak nie snieg to deszcz a prognozy nie lepsze.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj