Gość

Pogoda rolnicza i nie tylko 2021

Polecane posty

Gość   
Gość
37 minut temu, farmtrac8244 napisał:

U mnie ziemniaki jeszcze nie obrane do sadzenia ledwo posiane.

To i u mnie nawet kopiec nie odkryty 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
11 minut temu, stempos1980 napisał:

WHO na początku mocno się udzielała a teraz siedzi cicho.

Ktoś zainwestował gruba kasę by zrobić jeszcze większą kasę na tym

Dokładnie tak.

Nie zastanawia was skąd rząd ma tyle kasy na wszystkie tarcze? Na koszty leczenia Covid? Ile kasy idzie na szczepionki?

Przecież każdy rząd narzekał na brak kasy? Raptem się znalazła? Cichy dodruk? Pożyczki? Sprzedaż z Anglii zlota?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie porównuj tych czasów do holocaustu gdzie ludzie umierali z głodu. Miliony zostały zgładzone za narodowość lub pochodzenie, za czyjeś "widzimisię"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 Masz rację co napisales. mnie nie o to chodzilo. Mi chodziło o inny aspekt. Zadna firma nie bierze odpowiedzialności za śmierć człowieka po zaszczepieniu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielursus3p    5231

No ludzkie skurwesyństwo nie zna granic. Wystawił ja se w sobotę amazonke pod wiate bo miałem dziś siać jęczmień. k**wa zajezdzam żeby agregat spiąć z siewnikiem koło przecięte, mówię A ch*j wam w ryj dam se radę, jadę siać, k**wa szkło w lejkach. Jak spotkam te k**we co to zrobiła - połamie. I musiałem kurna haśka siać. 

@Karol6130 głową do góry. Najważniejsze to się nie poddawać. 

  • Thanks 1
  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3047

ty przynajmniej wiesz kto i za co ci przecial kola , moje od rozrzutnika to na konto sasiada poszly, facet chyba myslal ze go kupili a ja tylko go im pozyczylem. u mnie czesto stal za plotem a tam musial pokonac ogrodzenie , kamere,psa ale dal rade......


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielursus3p    5231

Za to że sobie dzierzawil pole które kupiłem, a pytałem czy chce kupić bo jak nie to ja kupię. Tak nie chciał że teraz się nie odzywa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Andre1992
      Witam. Mam do was pytanie . Mama chce mi przepisać 30 arów ziemi rolnej . Chcę na niej postawić dom siedlisko. Brak możliwości przekształcenia działki na budowlana . Według gminy można zrobić tam siedlisko . Teraz mam taki problem jaki musiał bym zrobić kurs rolnika aby mieć zrobić siedlisko ?
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj