Gość

Pogoda rolnicza i nie tylko 2021

Polecane posty

Rolnik1973    15357
2 minuty temu, pafnucy napisał:

a jak to sprawdzić?

Weź łyżkę do opon i sprobuj podważać i zobaczysz czy dyga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

luz na bok ?

a juz mi się znudziło pierdoły ogarniać. kurna kawałka plastiku znaleźć nie mogę. pęknięte i kawałek uszczypane przy przednim kierunku.

Edytowano przez pafnucy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kallina86    2303
6 minut temu, szymon09875 napisał:

Ile za takie placiles ? SStandarowo 1zł za tydzien? Bo tak zawsze cena była 16 tyg-16zł 20tyg-20zł.

Była. Rok temu jeszcze tak było jakoś w marcu. A w lato 20-sto tygodniowe 32-35 zł. Nie wiem jak w tym roku, bo jeszcze nie kupowałam. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

W kwietniu 2020 24 tygodniowe po 23zł, jesienią 16 tygodniówki po 22zł były... Ponoć mają jeszcze podrożeć, nawet się nie pytałem po ile perliczki i indyki będą ale to raczej aż tak nie podrożało... Zresztą podrożało czy nie, kupić trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon09875    9889
5 minut temu, Kallina86 napisał:

Była. Rok temu jeszcze tak było jakoś w marcu. A w lato 20-sto tygodniowe 32-35 zł. Nie wiem jak w tym roku, bo jeszcze nie kupowałam. 

Wow :o to cena spora :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielursus3p    5231
36 minut temu, pafnucy napisał:

luz na bok ?

a juz mi się znudziło pierdoły ogarniać. kurna kawałka plastiku znaleźć nie mogę. pęknięte i kawałek uszczypane przy przednim kierunku.

Krzesło zrobiłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

nie. zrobię + - takie jak w tych modelach. mam takie jak Twoje, ale trochę nie kompatybilne. sklejkę się docina i to dam do obszycia. sam stelaż deko przerobię i powinno być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

do tapicera zanieś. :ph34r:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, szymon09875 napisał:

Wow :o to cena spora :o

kury mocno podrożały ale co sie dziwić jak soja droga zboża drogie i jeszcze cztery fermy zarodowe grypa ptaków wyniszczyła  znajomy co odchowuje od pisklaka już teraz ma zamówione pisklęta na rok do przodu i to tez nie tyle co by chciał 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
2 godziny temu, Agrest napisał:

A nie możesz pszenicy jarej, ziemię masz dobrą

Puknij się w czoło, nie widzisz że edytowałem i odpowiednią reakcję dałem?😁

Wiem.🤭

Wiem bo miałą ją z 8 lat temu. Z 90kg zebrałem około 2,5t. Sadzeniaka wówczas nie uświadczył, takie porosły. Ale towar pierwszy rok po kwalifikacie. Potem już równia pochyła.

 

Red Sonia polecam, czerwone z wieżchu żółte w środku . Smaczne kształtne i zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRZES1545    8966
1 godzinę temu, Rolnik1973 napisał:

Weź łyżkę do opon i sprobuj podważać i zobaczysz czy dyga.

Jaki koszt do Ursusa krzyrzaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stempos1980    7905
2 godziny temu, szymon09875 napisał:

Kolega miał, według tego co mówił i tego co widzialem jak kosil bo jezdzilem z nim, dało 4t. Ziemia lekka 5 klasa. Odmiana bojko. Kosil jakoś pod koniec sierpnia, ja jednak nie ryzykuje i wole ozime. 

Ten kawałek 0.5ha musi zostać na jare bo tam co roku wywożę krzaki z papryki.

@Agrest ziemia nie jest zła tylko na bakier z wapnem tam jest 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

+8, lekki wiatr z zachodu, księżyc świeci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon09875    9889
1 godzinę temu, Piotrek1975 napisał:

Kurła ja bym dał do poszycia 2x siedzenie, tylko komu🤨

Podeślij, w dwóch osciennych wioskach sa firmy zajmujące się tapicerowaniem, jedna typowo zajmujaca sie regeneracja siedzen z aut itp.

2 minuty temu, gregor1284 napisał:

Coś tu dziś spokojnie 🤔 @Rolnik200598 ile kura musi mieć czasu żeby jajka Znosić? 

Z 5 min spokoju i gdacze  że  gotowe😅

Edytowano przez szymon09875
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Mnie nie pytaj bo ja małorolny hodowca- na ekstensywnym żywieniu 24-26 tygodni około, czasem później, pewnie przy fest zbilansowanym żywieniu czy paszach pełnoporcjowych szybciej a i pewnie od rasy to zależy.

1 minutę temu, gregor1284 napisał:

Coś tu dziś spokojnie 🤔 @Rolnik200598 ile kura musi mieć czasu żeby jajka Znosić? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj