Gość

Ceny bydła 2021

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Wiadomość z agroFakt.pl

gazdaadam    15
3 godziny temu, Michciubar napisał:

Ludziom już odbija,ledwo z d*py wylazło i już tego dnia chcą sprzedać za tak kosmiczną cene

Screenshot_2021-10-30-11-31-32-036_pl.tablica.jpg

Może do odbioru za kilka dni😋

Gość   
Gość
7 godzin temu, wojak1986 napisał:

Ciekawe czy zdążył wypić siarę? Może sprzedany już w krowie. Chętni sami wyciągali cielaka

Pewnie kto pierwszy wyciągnął tego cielak heh

karolr2    626
Dnia 27.10.2021 o 21:02, Cybulek17 napisał:

Na okolicy wczoraj 11.50 netto za Rki i to żadne rewelacyjne

Za rude do 13

Jak człowiekowi żal że sprzedałem w żniwa po 10 netto,a taki byłem zadowolony z ceny

Jak by ktoś chciał to znajomy ma dwa maluchy do sprzedania okolice kałuszyna pytał czy nie chce. Jeden miesięczny drugi tygodniowy 

Cybulek17    1104
Dnia 28.10.2021 o 06:50, przemek28_28 napisał:

Snickers tak jak w reklamie jest gdy ktoś gwiazdorzy za bardzo. Wielu podnieca sie cena po 10-11 a prawda taka ze duzo mniej idzie za to kupić. W zeszłym roku Przy cenie 6.40 netto za była 800 kilo netto szło kupić ponad 5 ton saletry, w tym roku za tego samego byka weźmiemy 8000 albo lepiej a czy kupimy 5 ton saletry???

Nie porównuj skrajnych przypadków, w zeszłym roku nawóz był tańszy od pszenicy 

Druga kwestia co nazywasz gwiazdorzeniem bo nie bardzo rozumiem o co chodzi ?

A saletre zawsze można kupić za rzepak a nie za byki 

Gość   
Gość

Bardzo ładne, tylko czy ten jeden nie ma czasem zeza w oczach? 

Gość   
Gość
Przed chwilą, nikolas29 napisał:

Bynajmniej na takie wyglądaja

czyli na jakie?

Baks00    1615
2 minuty temu, cinek1808 napisał:

Też uważam że trochę małe na 600 kg wyglądają 

Oby mialy

kot5211    18

No może zdjęcie tak je pokazuje ale ten czarny ma 24 miesiące a reszta z 22 miesiące tak na moje oko powinny koło 700 mieć 

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2022? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂

Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 

• Przez misio3p
      Temat pierwotnie nazwany "KOLEJNY ROK WYKAŃCZANIA PRODUKCJI WIEPRZOWINY W POLSCE 2022"
      Zaczynamy od cen 3,70-4,50 netto z zapowiedziami znacznych podwyżek, które być może pozwolą wychodzić na zero przy obecnych kosztach produkcji.
      Kontynuacja wątku 2021:

• Przez teybe
      Witam forumowiczów. 
      Dostałem propozycję od tej firmy. Chcą kupić ode mnie byki. Przyjechali popatrzyli i zaoferowali, że przeleją rano na konto 50 tyś. A po południu przyjadą po byki i je zważą. Jeśli wyjdzie mi mniej to mam im przelać różnicę, a jak więcej to oni dopłacą.
      Mieliście takie sytuacje z tą firmą bo nie miałem takiej transakcji i mam wątpliwości?
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 

• Przez tomizieluch1988
      Witam serdecznie,
      Proszę o informacje co dzieje się z zakładem Mięsnym ZBYSZKO Zbigniew Kruk, Nie ma kontaktu z firmą. Nie płacą za dostarczone do nich bydło. Jeżeli ktoś ma również taki problem proszę o informację. Będę uruchamiał kroki prawne w tym temacie tworząc pozew zbiorowy. 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj