Gość

Ceny bydła 2021

Polecane posty

Michal014d    142

Wczoraj 3sztuki pojechały. Byk 725kg po 9.5zl, byk 670kg po 9.2zl i jalowka 620kg po 9.2zl na żywą wage. Myślę ze ceny w porządku jak sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nexeqadore    117
10 minut temu, Michal014d napisał:

Wczoraj 3sztuki pojechały. Byk 725kg po 9.5zl, byk 670kg po 9.2zl i jalowka 620kg po 9.2zl na żywą wage. Myślę ze ceny w porządku jak sądzicie?

Netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
9 godzin temu, HF86 napisał:

Kto to jest i czego szuka? Chwali się że okolice suchowoli to może znasz i się wypowiesz. Wszędzie pełno ich plakatów. 

16306066276482741997788090431334.jpg

Scyzoryki , o i nawet filmy promocyjne mają 😊

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19709
6 minut temu, juzek89 napisał:

Zapros na zakupy, napewno poznasz swojego "dobrego kolegę"

Mówisz 🤔🤔🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nexeqadore    117

Dodam że kasa w 5 dni a swojej wagi na aucie nawet nie wlacza ale być może że to 1 na 100

Edytowano przez nexeqadore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juzek89    112
35 minut temu, soltys48 napisał:

Mówisz 🤔🤔🤔

3 bądź 4 odsłona jednej postaci. I to piękne nowe auto. 

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To są pewnie też nowo nawroceni handlarze 😂zawsze jakieś firmy z wielkim doświadczeniem jadą przez całą Polskę żeby trochę bydła kupić. I jak zwykle tłumaczą że w ich regionie nie ma wogule. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AdamRo    1503

Najważniejsze że mają dobre serca dla rolników :)

Różnica w cenach u handlarzy a zakladami to 50 gr do złotówki na kilogramie na korzyść handlarzy. Brawo Wy :) 

  • Like 1
  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azor07    765
17 godzin temu, HF86 napisał:

Kto to jest i czego szuka? Chwali się że okolice suchowoli to może znasz i się wypowiesz. Wszędzie pełno ich plakatów. 

16306066276482741997788090431334.jpg

@Karollorak93 to z tym Garulą handlowałeś ? Kolega też handluje z Garulą ,ale nigdy nie pytałem z jakiej miejscowości i jakim autem jeździ .Kieleckie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karollorak93    117

Ta dokładnie ten. Złego słowa nie powiem ceny raczej przeciętne z mojej wagi zawsze, pieniążki max do tygodnia. Nigdy problemu nie było i zawsze się można dogadać.  No ale wiadomo TKI :) 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

zamierzam rozpocząć hodowle byków  podobno można się mega na nich dorobić czy to prawda???? podobno ceny już 10 zł netto przekroczyły i mają iść ostro w górę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj