Gość

Ceny bydła 2021

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
EppS    91
3 godziny temu, AdamRo napisał:

Nie sr** żarem :)

Dlaczego ma nie defekować rozgrzanym węglem, czyżby obniżki były chwilowe ?


NAPIS ćWICZEBNY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia0122    35
4 godziny temu, Ursus932 napisał:

Jprd , znów tanieją 🙆‍♂️ , zawsze jak się zbliża sprzedaż to trafiam na spadki , kuźwa

Trzeba było sprzedawać jak była cena ,na co czekałeś. Czy może dopłata była ważniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boogii    29
1 godzinę temu, soltys48 napisał:

Nie chcesz w swoim imieniu trochę odstawić?

Mogę , jak się zdecydujesz pisz na priw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6MaaJsTeR9    439
11 minut temu, kasia0122 napisał:

Trzeba było sprzedawać jak była cena ,na co czekałeś. Czy może dopłata była ważniejsza.

Jak większość na twój post 

  • Like 2
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyzyk85    3
JarekBazydlo napisał:

U nas nowa ubojnia sie otworzyła ciekawe jak płacą...

Gdzie ta ubojnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mickas092    500
6 godzin temu, mlodyhef napisał:

Oglada ktoś Gre o Plon na youtube? Jakim cudem on tam za 115 sztuk dostał 12 tysiecy? Ja go nie ogladam, ale wyskoczylo mi na głównej i wiem, że kontrakt z którego sie nie wywiazał, ale on tam miał swoich sztuk kilkanascie do tego, więc skąd ta cena? 

Tam było kilkadziesiąt sztuk upadku, nikt nie podaruję cielaka za 2k, zdechło to mu odjęli od wypłaty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mickas092    500

Wstaw sobie 60 cielaków zostaw pracownika i jedź do Niemiec. I tak że 3 razy.

  • Like 1
  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emil9828    104

Bez paszy, sprzętu nadającego się do używania a przede wszystkim wiedzy na temat hodowli bydła. On po tym wszystkim jeszcze mówi ze liczył ze po 1000 mu zostanie ze sztuki chociaż, większość była chyba w klasie P, mięsa podejrzewam na takim żywieniu może po 200 pare kilo, jak to odbierali od niego takie coś na wbc było warte po około 10pln. Kupiłby 15 mieszańców to by lepiej na tym wyszedł.

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Cały ten rynek to jeden wielki ku..widolek .wielkie kontrakty, to co na wujka i innych dorobkiewiczow fermach nie rośnie to wyjazd na kontrakty plus wszystkie niedorosty kupowane codziennie za 1000 zł albo i mniej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emil9828    104

Czyli brak wiedzy o hodowli, jakby ją miał to by nie poszedł w kontrakt🤷🏼‍♂️

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Kg przyrostu hfa 7.5zl dziennie i uj z tego zostaje a ludzie się porywają na pasienie za 5 zł za kg nie wazonego bydła na warunkach wstawiajacego. Za 5 zł nie da się nawet na uczciwych warunkach zarabiać, a co jeszcze z tyloma kruczkami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8521
12 minut temu, emil9828 napisał:

Czyli brak wiedzy o hodowli

i o czymkolwiek ,może na temat budowlanki coś tam wie.Nie raz takie bzdety plótł w tych swoich filmikach że głowa bolała ze śmiechu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Popieram reklamę, dziadostwo trzeba tępić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mistrzu2    48
17 minut temu, Kentar napisał:

Co jak co, ale jak swoja waga nie sprawdziles to bym sie nie wyrywal z takimi oskarzeniami. Odstawiam np. do biernackiego gdzie bydlo jest wazone w klatkach po 5-6 sztuk i jest wpisywana srednia, wiec jak puszcza pare sztuk po 800 i wpadnie jedna po 500 to i tak srednia wyjdzie wysoka.

Swojej wagi nie miałem zważyli na swojej, potem w Agencji Restrukturyzacji sprawdziłem wagę sztuki klasę i wagę mięsa, w agencji waga konkretnej sztuki wyższa o ponad 50kg.  "sie nie wyrywal z takimi oskarzeniami" wszystko konkretne i udowodnione oni podpisali się u mnie na fakturze i w Agencji więc dowody konkretne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kentar    864
15 minut temu, Mistrzu2 napisał:

Swojej wagi nie miałem zważyli na swojej, potem w Agencji Restrukturyzacji sprawdziłem wagę sztuki klasę i wagę mięsa, w agencji waga konkretnej sztuki wyższa o ponad 50kg.  "sie nie wyrywal z takimi oskarzeniami" wszystko konkretne i udowodnione oni podpisali się u mnie na fakturze i w Agencji więc dowody konkretne. 

Ale rozumiesz kolego że agencja wpisuje to co podaje rzeźnia? Wiec jak bydło idzie do Biernackiego to waga będzie podana z kosmosu.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Dnia 9.07.2021 o 08:56, AdamRo napisał:

Nie sr** żarem :)

Mówisz Adaś że niebawem zobaczymy  10zl za O na żywo 9_9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojak1986    1882
47 minut temu, Kentar napisał:

Ale rozumiesz kolego że agencja wpisuje to co podaje rzeźnia? Wiec jak bydło idzie do Biernackiego to waga będzie podana z kosmosu.

Złodziej może przecież oskarżyć i wygrać w tym bandyckim kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baks00    4401
1 godzinę temu, HF86 napisał:

Bardzo rzadko ubojnia waży sztuki a Tym bardziej pojedyncze sztuki. Waga mięsa ma się zgadzać a nie żywca. 

I dlatego czasami wyboje z ,,powietrza"wziete....

Edytowano przez Baks00
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emil9828    104

Oczywiście, niektóre zakłady wpisują sobie np 700kg dla każdej sztuki, dlatego w każdym gospodarstwie niezbędna jest waga i koniec kropka. Jak macie wagę macie kontrolę nad wszystkim. Zasada powinna być prosta swoja waga, gotówka lub przelew na miejscu wtedy macie pewność uczciwej sprzedaży💸

  • Like 4
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Kielecki handlirz :ph34r:, kuwa co się na tym świecie dzieje 🙆‍♂️

Edytowano przez Ursus932

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj