Gość

Ceny bydła 2021

Polecane posty

Gość   
Gość

Średnia cena zakupu byka r 15 przy średniej ue 17.za zeszły tydzień. Tyle lat w ue, tyle kasy na promocję wołowiny, rynki hallal i koszer a ceny byka na najniższej półce 😔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojak1986    1867

Pensję też mamy europejskie po blisko 20 latach w UE. My jesteśmy traktowani jak Chiny, gorsza sprawa że dogoniliśmy ich w kosztach życia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ab23    1279
Dnia 26.04.2021 o 07:58, pit17 napisał:

Wedlug ceny rolnicze sokołów -60 groszy 

Ale podpucha zająłeś dzisiaj ? Cena wróciła 😉

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ACoCieTo    99

Obniżki z czego tu można obciąć ,przy cenie zboża ,środków do produkcji o cielakach nie wspomnę

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MariuszDe    365
1 godzinę temu, ACoCieTo napisał:

Znam ale dawne czasy Sylwester Łata nie będę się wypowiadał

A ja dawno temu sprzedawałem Mirosławowi Łacie rodzina? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Mirosław  i synowie ale zapomniałem imion 🤔

Edytowano przez Ursus932

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pig    18
1 godzinę temu, ACoCieTo napisał:

Znam ale dawne czasy Sylwester Łata nie będę się wypowiadał

też słyszałem ale nie sprzedawałem on chyba z kieleckiego jest?. Jakie opinie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateusz1q    1784

Warto budować bukietciarnie na 100 sztuk? Policzyłem że 1500 zysku na jednym jakbym 50 sprzedał rocznie to by mi starczyło

  • Like 2
  • Haha 5
  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MariuszDe    365
24 minuty temu, pedro2 napisał:

Handlarz z TKI wyciągaj widły zamykaj drzwi 😋

Może i tak ale  on jest TOP😁

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274
1 godzinę temu, Mateusz1q napisał:

Warto budować bukietciarnie na 100 sztuk? Policzyłem że 1500 zysku na jednym jakbym 50 sprzedał rocznie to by mi starczyło

jak  masz swojej ziemi z dopłatami to być może i warto bo jak brać ziemie w dzierżawe bez dopłat to nie warto , a i zaplecze do pomocy w pracy . bez zaplecza pracownika darmowego i swojej ziemi nie warto i nie pisać żę przy bykach nie ma robotu dużo bo jednak codzień trzeba być ,zajrzyć  czy nic sie dzieje troche przesmiardnąć gnojem itp .

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ab23    1279

Papier wszystko przyjmie  upadki wirusy kontuzje nie zapnij dodać do zysku 

  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikolas29    449
3 godziny temu, AdamRo napisał:

Jakie może mieć jeśli z kieleckiego ?

Tylko wy super też nie macie

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikruss    536

Jak na 100 opasow to za wczasu sie dowiedz w gminie jakie papiery potrzebujesz i co wymagaja pow. 60 djp. Na pewno bedą chcieli operat srodowiskowy a to ok 4 tys zl, idzie do ochrony srodowiska sanepidu i jeszcze gdzies ok 3 miesiecy czekania,  jak skarge wniesie sasiad w promieniu 100 m od granicy dzialki to nastepne 14 tys na eaport srodowiskowy i o ile sie nikt wiecej nie doczepi to masz om 8 miesiecy dzieki takiemu raportowi przestoju, jak to przejdzie to pozniej warunki zabudowy i pozwolenie na budowe, to ok 3 do 4 miesiecy zalezy jak sie uwiniesz. Projekt i nadzor  roznie pewnie ok 4 tys minimum sie zakreci.

Zaraz ktos sie doczepi ze mozna na magazyn postawic a pozniej wniesc o zmiane do gminy na budynek inwentarski, ale w tedy gmina moze sie tylkiem wypiac i nie musi zrobic takowej zmiany i zostajemy z magazynem. To tak w uproszczeni. Ogolnie jak sie teraz za to wezmiesz to po nowym roku moze uda Ci sie wbic lopate pod fundamenty.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pitraszek    485
3 godziny temu, Mateusz1q napisał:

Warto budować bukietciarnie na 100 sztuk? Policzyłem że 1500 zysku na jednym jakbym 50 sprzedał rocznie to by mi starczyło

Jak by tyle zostawalo to bym dawno nowego Johna kupił 🌝. Trafi się taka sztuka że nie zdechnie a i tak trzeba do niej dołożyć. A jak jakiś padnie to z trzech następnych zysk idzie na pokrycie straty. Żeby 1500 zostalo to musi być extra sztuka. Nie wiem jak to przeliczyles

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7164

Kurła mam miejsca na 40szt mogę dostawiać nawet jutro, ziemi jest wystarczająco żeby wykarmić, a mam w nosie ani mi się śni 😋 a tu cena trochę lepsza i już będą się budować... Wolę sprzedać zboża i święty spokój. 

  • Like 1

..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A kto bogatemu zabroni biednie żyć 😉

14 z groszem niby ale toto było 10 lat temu gdzie suporeks 5.9 koszt blacha 16 a murarz 100 zł dniowk

A kto bogatemu zabroni biednie żyć 😉

14 z groszem niby ale toto było 10 lat temu gdzie suporeks 5.9 koszt blacha 16 a murarz 100 zł dniowka. Stal 2100.

 

A kto bogatemu zabroni biednie żyć 😉

14 z groszem niby ale toto było 10 lat temu gdzie suporeks 5.9 koszt blacha 16 a murarz 100 zł dniowka. Stal 2100.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj