Gość

Ceny bydła 2021

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość   
Gość
14 godzin temu, nexeqadore napisał:

Witam mam pytanie do znawców czy złapią się w RCE

received_282852933237669.jpeg

received_485427062469135.jpeg

received_379188796653845.jpeg

Przy prawdziwym rozliczeniu i rzetelnym powinno być. Ale tu Polska. Tu klasyfikacja urlop.jak mają dobry zbyt na o i brakuje na chłodnie to i rki pakują w o klasę i nikt się nie ogląda. O ile w byku między klasami mała różnica w cenie to na jalowce złoty z hakiem nawet różnica r a o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7205

😂 na cielaki tylko starczyło 😂😂 dowiesz się wszystko w swoim czasie 😉

10 minut temu, radekz200 napisał:

Toż przelew za ciagnik puszczałeś? 

 


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berthold    983
23 godziny temu, AdamRo napisał:

Ta od lewa może złapać. 

To reszta w O klasie??? Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia... Ja od lewej widzę naciągane U a reszta na pewno R... Ale ja sprzedaje więc patrzę innymi oczami... 😎😎😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kentar    864
1 minutę temu, Berthold napisał:

To reszta w O klasie??? Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia... Ja od lewej widzę naciągane U a reszta na pewno R... Ale ja sprzedaje więc patrzę innymi oczami... 😎😎😎

Tam gdzie oddaje zenskie wszystkie trzy pewne R, mam na magazynie aktualnie lepsza troche od tej pierwszej i celuje w U.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
VonVegans    1276

No i tak w PL wygląda opas bydła😁najpierw widzi się Rki tam gdzie jest O a potem widzi się zyski tam gdzie ich nie ma😁

Na jednym zakładzie będą i R a na drugim O.tylko często jest tak za za te O wyjdzie więcej jak za te R

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nexeqadore    117
30 minut temu, VonVegans napisał:

No i tak w PL wygląda opas bydła😁najpierw widzi się Rki tam gdzie jest O a potem widzi się zyski tam gdzie ich nie ma😁

Na jednym zakładzie będą i R a na drugim O.tylko często jest tak za za te O wyjdzie więcej jak za te R

Nie sprzedaje nigdy na wbc ale odbiorca się pyta w jakiej klasie ostatnio czyli półtora miesiąca temu sprzedawalem podobne szt i niby że w r ale z drugiej strony jakoś specjalnie niewybrzydzal i nie ogląda tylko lądujemy byle szt jak najwięcej ile obecnie za r mi proponuję 7.5netto 

Edytowano przez nexeqadore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kentar    864
16 minut temu, nexeqadore napisał:

Nie sprzedaje nigdy na wbc ale odbiorca się pyta w jakiej klasie ostatnio czyli półtora miesiąca temu sprzedawalem podobne szt i niby że w r ale z drugiej strony jakoś specjalnie niewybrzydzal i nie ogląda tylko lądujemy byle szt jak najwięcej ile obecnie za r mi proponuję 7.5netto 

Mam wielu rolnikow, ze sztuka wyglada na ladna Rke a tu conajwyzej O plus wpadnie, chyba kwestia karmienia. Kwitow z klasowania nie mam to nie madrze. Gdybym nie handlowal z zakladem z ktorym aktualnie handluje to na wszystkie bym krzyknal O poza pierwsza bo tam bym rozawazal R-, na wiekszosci zakladow to sa O klasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojak1986    1877
1 godzinę temu, VonVegans napisał:

No i tak w PL wygląda opas bydła😁najpierw widzi się Rki tam gdzie jest O a potem widzi się zyski tam gdzie ich nie ma😁

Na jednym zakładzie będą i R a na drugim O.tylko często jest tak za za te O wyjdzie więcej jak za te R

Greta prawdopodobnie dieta vege Ci zamazuje obraz hodowli w Polsce. Ja wiem że stado reniferów zawsze lepiej się sprzeda od moich kilku mieszańców o wybiciu czystorasowego bydła. Jest ciągle mało dobrego towaru i ginie przy ilości chłamu z obór wysokomlecznych hf i innego ciaciarajstwa. Niech ktoś kupując cielaka nie myśli że tam zawsze idzie jedna słomka i krowy łapią od strzała...

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
VonVegans    1276
7 godzin temu, wojak1986 napisał:

Greta prawdopodobnie dieta vege Ci zamazuje obraz hodowli w Polsce. Ja wiem że stado reniferów zawsze lepiej się sprzeda od moich kilku mieszańców o wybiciu czystorasowego bydła. Jest ciągle mało dobrego towaru i ginie przy ilości chłamu z obór wysokomlecznych hf i innego ciaciarajstwa. Niech ktoś kupując cielaka nie myśli że tam zawsze idzie jedna słomka i krowy łapią od strzała...

Z ciebie wojak jak z koziej....

Ty mnie hodowli nie ucz😉

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
VonVegans    1276
31 minut temu, wojak1986 napisał:

@VonVegansGreta ta ostra wypowiedź to efekt chrzanu czy innych specjałów zawartych w diecie

Von =wypier...

Czego nie rozumiesz?fajek ci się wydaje je jestem weganinem???😂🤣😂🤣

Von Vegans tooja odpowiecie na #GoVegan pani Spurek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
2 minuty temu, VonVegans napisał:

Von =wypier...

Czego nie rozumiesz?fajek ci się wydaje je jestem weganinem???😂🤣😂🤣

Von Vegans tooja odpowiecie na #GoVegan pani Spurek

@VonVegans jaki nick miałeś w poprzednim wcieleniu na AF 🤔?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Raczej nie. Obstawiam kogoś innego. 

Jaktam ceny, zarabia ktoś w tym tygodniu oprócz handlarza i ubojni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274

co  tak sceptycznie ? ja zarabiam chyba , dałem rano jeść bydlakom  teraz siedze  a bydło żre i przyrasta .

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ab23    1295

A ja chyba też  zarobię jak sprzedam  w tym tygodniu 

 

IMG_20210322_120524.jpg

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ładna sztuka. Wbc czy żywcem?

Wujek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ab23    1295

Wszystkie mam ładne co wstawiam na af 

Żywcem mam dług do spłaty🤭

 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A ja myślałem że tu wszyscy mają tylko i wyłącznie  kapitalne sztuki 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gargamel160    33
28 minut temu, ab23 napisał:

A ja chyba też  zarobię jak sprzedam  w tym tygodniu 

 

IMG_20210322_120524.jpg

Jaka cena takiego towaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj