Gość

Ceny bydła 2021

Polecane posty

Gość   
Gość

Z jakiej wagi taki uzysk?

Wujek skończył promocję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19709

Nie ważone na żywo,z auta wprowadziłem prosto do uboju. Towar nie mój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malorolny121    204
2 godziny temu, kewin123 napisał:

To ładnie, może lm?,  kto brał?- u mnie tylko -5 %, i zabiera całymi partiami nic nie zostawia

Jaki % nie wiem. Zabral cale stado głównie  Charolrez. Chyba Maciejowice. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
VonVegans    1276
2 godziny temu, malorolny121 napisał:

To szalu nie ma. W tamtym tygodniu kolega 27 szt waga srednia 671 kg 9,60 brutto.

To szału nie ma skoro szarolez tylko 50gr więcej od sima.

2 godziny temu, malorolny121 napisał:

 

idget blockquote

Edytowano przez VonVegans
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PartyzantTK    41
7 godzin temu, malorolny121 napisał:

To szalu nie ma. W tamtym tygodniu kolega 27 szt waga srednia 671 kg 9,60 brutto.

Można spytać gdzie kolega sprzedał? I ważne pytanie czy ważył przed ? Cena 🤯

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cheeers    0

Cześć. Jakie macie prognozy na najbliższy czas jeśli chodzi o sprzedaż bydła? Najbiższe tygodnie, miesiące? Mam kilka byków, które mogę śmiało potrzymać do maja, ale jeśli cena byłaby godziwa mógłbym sprzedać wcześniej i mieć mniej pracy. Jak myślicie? Sprzedawać czy warto trzymać? Warmińsko-mazurskie, mój pośrednik oddaje towar do OSI. Jeszcze nie dzwoniłem, bo w sumie nie wiem czy sprzedawać =D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
8 godzin temu, cheeers napisał:

Cześć. Jakie macie prognozy na najbliższy czas jeśli chodzi o sprzedaż bydła? Najbiższe tygodnie, miesiące? Mam kilka byków, które mogę śmiało potrzymać do maja, ale jeśli cena byłaby godziwa mógłbym sprzedać wcześniej i mieć mniej pracy. Jak myślicie? Sprzedawać czy warto trzymać? Warmińsko-mazurskie, mój pośrednik oddaje towar do OSI. Jeszcze nie dzwoniłem, bo w sumie nie wiem czy sprzedawać =D 

Trudne pytanie zadajesz, cena potrafi w ciągu tygodnia 70 groszy spaść, to tak jakby w totolotek grał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojak1986    1882

Styczeń, luty raczej dobre stabilne ceny a później zależy raczej niżej z chwilowymi wzrostami. Tydzień strzał i znowu kiszka

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tadaka8    5
9 godzin temu, cheeers napisał:

Cześć. Jakie macie prognozy na najbliższy czas jeśli chodzi o sprzedaż bydła? Najbiższe tygodnie, miesiące? Mam kilka byków, które mogę śmiało potrzymać do maja, ale jeśli cena byłaby godziwa mógłbym sprzedać wcześniej i mieć mniej pracy. Jak myślicie? Sprzedawać czy warto trzymać? Warmińsko-mazurskie, mój pośrednik oddaje towar do OSI. Jeszcze nie dzwoniłem, bo w sumie nie wiem czy sprzedawać =D 

sprzedaj bezposrednio do osi jesli masz duzo sztuk to przyjada i odbiora a cena moze na swieta bedzie lepiej

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2020rol    5

Cena bydla przewaznie co rok idzie w gore gdy rolnicy skladaja wnioski ,bo wiadomo ze wtedy bydlo wpisane musi byc w obrze.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marijusz    556

Ale jakiego bydła? idzie do góry w tym okresie cena cieląt bo popyt przewyższa podaż 

Pewne to tylko są czerwcowe spadki  (wysyp odblokowanego bydła ) 😁

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Dnia 10.03.2021 o 23:43, cheeers napisał:

Cześć. Jakie macie prognozy na najbliższy czas jeśli chodzi o sprzedaż bydła? Najbiższe tygodnie, miesiące? Mam kilka byków, które mogę śmiało potrzymać do maja, ale jeśli cena byłaby godziwa mógłbym sprzedać wcześniej i mieć mniej pracy. Jak myślicie? Sprzedawać czy warto trzymać? Warmińsko-mazurskie, mój pośrednik oddaje towar do OSI. Jeszcze nie dzwoniłem, bo w sumie nie wiem czy sprzedawać =D 

Dziel na mniejsze partię jak jest co dzielić. Rynek stabilny jak poglądy polityków. Posrednik waży przed zakupem czy na pałę wozi i tylko rozliczenie pokazuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robkos75    14

Jak zważone przed ubojem to okej a tak to tylko jedna niewiadomą.roznie to bywa.

 

Edytowano przez Robkos75

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AdamRo    1503

Wiedziałem że skądś znam tą twarz. Teraz skojarzyłem, to młody Włodek September :)

  • Like 2
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karollorak93    117

Chłopaki orientujecie się może w cenach cielęciny? Chodzi o półtusze, bo pewien gość uporczywie się domaga ode mnie takiego produktu. Ile można krzyknąć za kg takiej półtuszy powiedzmy z miesięcznego cielaka od krowy? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274
14 godzin temu, Karollorak93 napisał:

Chłopaki orientujecie się może w cenach cielęciny? Chodzi o półtusze, bo pewien gość uporczywie się domaga ode mnie takiego produktu. Ile można krzyknąć za kg takiej półtuszy powiedzmy z miesięcznego cielaka od krowy? 

przyjmij wybicie 55 % i sobie oblicz po ile  byś dostał na żywo+ zarobek , za samo zabicie rzeznik pewnie by ze 100 zł wziął .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj