Gość

Ceny bydła 2021

Polecane posty

Gość   
Gość

Dotrze. Zwłaszcza obniżka w skupie pewnie w przyszłym tygodniu, tylko wersja wspólna ubojni musi powstać. Te pazerne chore hieny wykorzystają każdy pretekst do nabicia kieszeni 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michciubar    84

Sprzedany 2 szt 1mm 8.50zl 1hf 7.30zl lubelskie byki przeważone na swojej wadze przed sprzedaża

Sprzedany 2 szt 1mm 8.50zl 1hf 7.30zl lubelskie byki przeważone na swojej wadze przed sprzedaża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marijusz    556

Dzis miałem ciekawa ofertę od firmy o której nawet google nie widziedziało ,moze ktos z was chce spróbować ? 

oferta ;byki ras miesnych i mieszanych z miesnymi cena 8,3-8,5 zł netto skitka z luzu 5%z łańcucha 6%

rozliczenie z wagi hodowcy 

kasa przelew na wadze (kierowca czeka aż zobaczymy przelew)

Wydaje sie że ciekawa propozycja 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baks00    4401

Kiedys nowy odbiorca sie tak u nas wbijal na rynek....

Przewazylem dzien wczesniej krowe i go zaprosilem.

Przyjechal, przewazyl, pojechalismy do banku 4 km i zrobil przelew.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
16 minut temu, marijusz napisał:

Dzis miałem ciekawa ofertę od firmy o której nawet google nie widziedziało ,moze ktos z was chce spróbować ? 

oferta ;byki ras miesnych i mieszanych z miesnymi cena 8,3-8,5 zł netto skitka z luzu 5%z łańcucha 6%

rozliczenie z wagi hodowcy 

kasa przelew na wadze (kierowca czeka aż zobaczymy przelew)

Wydaje sie że ciekawa propozycja 

Pochwal się kto to taki na rynku się pojawił. Nazwę jakąś mają?

Pod Oleckiem nie robiłeś ostatnio zakupów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JarekBazydlo    2504

Łuków cena -1zł do dołu... z 14.20 na 13.20 żydek podobniesz powiedział że cena za wysoka i nie bierze. Taka wiadomość dziś do mnie dotarła. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marijusz    556
14 minut temu, HF86 napisał:

Pochwal się kto to taki na rynku się pojawił. Nazwę jakąś mają?

Pod Oleckiem nie robiłeś ostatnio zakupów?

wet organik tel. na priw 

Ostatnio nie kupowałem bo obory przepełnione,ale duzo bydła z tych okolic jest u mnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elvis1090    110

Sokołów , OSI , Agat bez zmian, została cena z zeszłego tygodnia, wiec na razie nie panikujcie bo jak zaczniecie wyprzedaż to cena na pewno spadnie.  

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3in1    41

Sprzedane 2 szt MM ładne po LM 9zl brutto waga średnia 820kg brutto i HF 710 kg brutto po 8zl brutto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marijusz    556
35 minut temu, Baks00 napisał:

Kiedys nowy odbiorca sie tak u nas wbijal na rynek....

Przewazylem dzien wczesniej krowe i go zaprosilem.

Przyjechal, przewazyl, pojechalismy do banku 4 km i zrobil przelew.

Tak robił W........ U mnie dwa razy kupował( pierwszy jego transport i ostatni) Potem żalił mi się jak go drobni handlarze na krowach zalanych wodą przewieźli.Firma była na rynku ze 2 miesiące Oddawał na sokołów Jak odemnie brał to waga ogólna ,skitka 6%,kasa przelew przy mnie z jego banku.

Był uczciwy i nie mógł utrzymać sie w tej branży😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berthold    983

Cielaki w marcu podrożeją bo doplaty... Ale i zakłady puste będą bo wiara przetrzymać będzie chciała miesiąc dla Arimru, ja czekam że sprzedażą na przełom marca kwietnia... Zobaczymy czy miałem rację, a co wy uważacie??? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marijusz    556

to już  tez przerabiałem w latach poprzednich i ta marcowa i kwietniowa ewentualnie mniejsza podaż nie miała wpływu na wzrost cen ale za to majowy i czerwcowy wysyp zablokowanego bydła miał wpływ na spadki cen 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roman099    22

ja poobserwowałem sobie dzisiejsze cenniki to w porównaniu do ubiegłego tygodnia prawie wszędzie spadki 20- 30 groszy na poubojowej ten i nastepny tydzień to pewnie nie ale druga połowa marca to nie zapowiada się kolorowo. cena chociaż nie jest i tak adekwatna do tego jak jest drogo w sklepach to myślę że osiągneła już maksimum i lepiej już nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie ile potrącają za przekroczenie 30 miesięcy? Mam jednego asa , który zgubił kolczyki i czekam na duplikaty a przekroczył właśnie w zeszłym tyg 30 miesięcy (przegapiłem )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

20 30 gr A czasem wogule. 

Berthold też czasem puszczę w tym doplatowym czasie ale różnie to bywa. Teraz do kwietnia dorosnąć powinni ale jak ceny nie będzie to i do lipca postój będzie jak nie przyjdą  jakieś głupoty do głowy i super wydatki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj