Gość

Ceny bydła 2021

Polecane posty

stonka15ak    34

Nie sieje paniki ,dzisiaj sprzedawałem znajomemu i tak po znajomości powiedział . Sprzedany mombeliarde 750 kg 8,3 jałocha lm z Hf 600 kg 8.3 krowa lm 700kg 6.4 .ceny brutto .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radzioRS    94

Wczoraj sprzedałem jednego byczka mały był od początku i tak zostało do końca kupujący oglądał resztę bydła i mam różne rasy simentale zaliczył do mieszańców BB tak samo jak u was do tego podchodzą . Ogólnie od 7 do 8 zł netto chciał płacić temu panu już podziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
28 minut temu, Michal014d napisał:

Pany czym polecacie zacielic krowe angus krzyzowke z hf na wysokich nogach? Chce coś mięsnego tylko żeby nie wyszlo pomieszanie z poplataniem :) Inna krowe w.zeszlym roku zacielilem LM ROCKSTAR i cielak piękny ale poród był ciężki i coś może bezpieczniejszego polecicie?

Znowu angusem. Fajna rasa. I byk będzie dobry i jalowka na mamke ewentualnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michal014d    142
15 minut temu, HF86 napisał:

Znowu angusem. Fajna rasa. I byk będzie dobry i jalowka na mamke ewentualnie 

Tez tak planowałem ale nie chciałem sugerować we wcześniejszym poście. Tyle że jesli już to czerwonym angusem planuje. I dzięki za niomalna opinie bo różne głupoty ludzie piszą jak ktoś wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PartyzantTK    40
57 minut temu, Azor07 napisał:

To nie mówił Ci ile teraz O ? Bite będą w poniedziałek .

Cenę mamy za O uzgodnioną. Gość bardzo konkretny, dobry kontakt. pierwszy raz z nim handluje. dla mnie ważne żeby była kasa pewna i uczciwa sprzedaż. 
mam wrażenie ze sprzedaje w najlepszym momencie. Cena rośnie od dłuższego czasu więc kiedyś musi być kres. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
2 godziny temu, emil9828 napisał:

Wystarczy mieć swoją wagę i sprzedać z przelewem na miejscu wtedy nie musisz do Rakowa po 6,5 wypychać. Ot cała filozofia.

Dawno mnie tu nie było, ale co tak od rana do wieczora piszesz o Rakowie 🤔, wcześniej nikt zbytnio na nich nie zwracał uwagi , pewnie gul skacze że konkurencja mniej płacić a więcej kupuje ☺️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azor07    765
6 minut temu, PartyzantTK napisał:

Cenę mamy za O uzgodnioną. Gość bardzo konkretny, dobry kontakt. pierwszy raz z nim handluje. dla mnie ważne żeby była kasa pewna i uczciwa sprzedaż. 
mam wrażenie ze sprzedaje w najlepszym momencie. Cena rośnie od dłuższego czasu więc kiedyś musi być kres. 

 

Nie zawiedziesz się szkoda tylko że nie oddaje do innej ubojni ,bo Sokołów to tak średnio z tym wybiciem choć niema porównania z innymi ubojniami i to obniżanie ceny na WBC powyżej 450kg

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gringo1    119
14 minut temu, Ursus932 napisał:

Dawno mnie tu nie było, ale co tak od rana do wieczora piszesz o Rakowie 🤔, wcześniej nikt zbytnio na nich nie zwracał uwagi , pewnie gul skacze że konkurencja mniej płacić a więcej kupuje ☺️

To raków sie poprawił teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Camel_2159    96
Napisano (edytowany)

Sprzedane Byczki SM 850 kg średnio  8.4 zl  netto 

Woj małopolskie 

I też info ze w nast tyg już tej ceny nie będzie, ale od kąd pamiętam to zawsze handlarze mówią że od następnego tyg w dół 

Edytowano przez Camel_2159
  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hobbysta82    298
1 godzinę temu, Ursus932 napisał:

od rana do wieczora piszesz o Rakowie 🤔, wcześniej nikt zbytnio na nich nie zwracał uwagi

Bo to jest prawdziwy polski zakład. Oficjalnie głoszą, że Żyd i Arab nie będzie im rządził na zakładzie.

A co do byków powyżej 840 kg to prawda bez telefonu do szefa i upierdzieleniu na cenie i strączce się nie obędzie.

Podobno samice do 30 miesiąca traktują jako jałówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emil9828    104
2 godziny temu, Ursus932 napisał:

Dawno mnie tu nie było, ale co tak od rana do wieczora piszesz o Rakowie 🤔, wcześniej nikt zbytnio na nich nie zwracał uwagi , pewnie gul skacze że konkurencja mniej płacić a więcej kupuje ☺️

A jakoś tak mi pierwszy na myśl przyszedł. Kupuje na trzy samochody 10 szt ludzie co na uboju pracują wkurwieni niesamowicie🤣🤣

 

2 godziny temu, Azor07 napisał:

Nie zawiedziesz się szkoda tylko że nie oddaje do innej ubojni ,bo Sokołów to tak średnio z tym wybiciem choć niema porównania z innymi ubojniami i to obniżanie ceny na WBC powyżej 450kg

Dowiedz się bo co nieco się zmieniło😉

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
micgal39533    498
stonka15ak napisał:

Nie sieje paniki ,dzisiaj sprzedawałem znajomemu i tak po znajomości powiedział . Sprzedany mombeliarde 750 kg 8,3 jałocha lm z Hf 600 kg 8.3 krowa lm 700kg 6.4 .ceny brutto .

Myślisz że Ci powie prawdę? Oni zawsze tak mówią znajomy czy nie zawsze patrzy na swoją korzyść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojak1986    1867

Był u mnie młody weterynarz i opowiadał jakiego mieli znajomego handlarza. Z ojcem wódkę pił i kupował bydło parę lat zanim wagi nie kupili...

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sokol2    139

sprzedawał ktoś ostatnio do mateusza klaka?? Nikodem kozak jest tam od wyceniania. Ja im sprzedałem ostatnio dawnooo temu jakoś w 2013roku i wtedy była  gotówka, a teraz przelew niby po 14 dniach ma byc... Płaci w terminie?? bo zastanawiam się czy im sprzedać .... tylko jak z tym przelewem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berthold    983

Bardzo boją się gotówki😊, oni sprzedają głównie do Wuja... On się nie spieszy to i oni mogą mieć spokój ducha w tej materii...  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sokol2    139

no wiem ze do wuja wozi, na gotówke nie ma szans mowił

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berthold    983

Jak ktoś handluje i nie ma siana to niech po kasę leci do bociana 3500 procent Rrso 😊

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
41 minut temu, Sokol2 napisał:

no wiem ze do wuja wozi, na gotówke nie ma szans mowił

 

To trza było mu powiedzieć że ch*j Cię to obchodzi , niech idą do chwilówki jak @Berthold radzi 9_9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heniek15    11

Jakie opinie, jak z płatnością F.H.U  Dariusz Brzegowy jeziorki Kosztowskie ma ktos nr. tel do tego pana w necie znalazłem tylko nip i adres

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berthold    983

Jak to pisał Kanalia na temat handlarzy... Wszyscy są tacy sami jak nie mają pieniędzy na przedpłatę to dziady a z dziadami się nie handluje... Wuja zastosował niecodzienny chwyt marketingowy który sprawdza się od lat, zassał (termin dotyczący zadłużenia) swoich dostawców (handlarzy i rolników ) na parę baniek od firmy ... Ma najwyższe ceny ale płaci po roku 🤣🤣🤣 zasada jest taka że taki "zassany" zamiast sprzedać gdzieś indziej zawsze sprzeda im bo dopiero wtedy zobaczy kasę za poprzedni towar... W księgowości wszystko się zgadza, są faktury tylko kasy za bardzo nie widać... Pamiętacie Mipol? Radzę unikać wszystkich którzy kupują bez pieniędzy... Idziesz do Biedronki czy do Biernackiego Dino i ktoś Ci da na termin? Nie. I właśnie my musimy powoli, stopniowo edukować handlarzy do tego słowa. Nie masz kasy -  nie handlujemy... 

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek28_28    2079

Nie ja to napisałem. Wole dostac trochę mniej ale pewne.

I terminie max 14 dni. A mam kupca co płaci tego samego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
semos    77
Camel_2159 napisał:

Sprzedane Byczki SM 850 kg średnio  8.4 zl  netto 

Woj małopolskie 

I też info ze w nast tyg już tej ceny nie będzie, ale od kąd pamiętam to zawsze handlarze mówią że od następnego tyg w dół 

kto zabierał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj