Gość

Ceny bydła 2021

Polecane posty

Kentar    864
1 godzinę temu, Chudy1217 napisał:

Jakie macie opinie na temat MCKEEN BEEF Linne koło Dobrej? Nie oszukują na WBC? I jak tam teraz płacą?

Powiem tak: raz sprobowalem jak nie bylo gdzie sprzedac w kryzysie. Raz.

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malorolny121    205

4 szt jałowki  mm waga od 430 do 650 - 8 zł  brutto .2 szt mm jalowki waga 670,730 - 8,50zl brutto. Waga moja , odbiorca Kebej. Kasa na drugi dzień  na koncie. 

Edytowano przez malorolny121
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
51 minut temu, Kentar napisał:

Powiem tak: raz sprobowalem jak nie bylo gdzie sprzedac w kryzysie. Raz.

I jak wrażenia? Czemu więcej nie sprzedajesz im?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek0406    122

Kolego czytaj ze zrozumieniem skoro @Kentar napisal ze sprzedal tam tylko raz i wiecej z nimi nie handluje to znak ze lepiej im nie sprzedawac

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek0406    122

Tak przy okazji ile moge dostac za taki towarek i w jakiej klasie moga byc?Nigdy nie sprzedawalem na wbc i tak sie zastanawiam jak by to wyszlo?Jalowki 18msc waga od 550 do 650 5 szt lacznie.

20210109_144404.jpg

20210109_144433.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mat22889    48

Jarosław Krauze na aucie mają krzywa góra, handluje ktoś? lub oddawał bydło na wbc?Przez telefon  za O powiedział mi 13,7 na żywą między 7,3-7,8

7 szt mam z luzu na sprzedaż mieszańce raczej średniej budowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek28_28    2095
14 minut temu, mat22889 napisał:

Jarosław Krauze na aucie mają krzywa góra, handluje ktoś? lub oddawał bydło na wbc?Przez telefon  za O powiedział mi 13,7 na żywą między 7,3-7,8

7 szt mam z luzu na sprzedaż mieszańce raczej średniej budowy

To jest ten tutaj z wielkopolski? Ja nie sprzedawałem ale daleki znajomy sprzedawał o był zadowolony. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbitom793    276

Nie wiem czy wszyscy znają nowe wytyczne z ARiMR,więc napiszę kolegom po fachu informacyjnie. Od nowego roku kupujący i sprzedający muszą oddzielnie zgłaszać kupno i sprzedaż. Nie będą już uwzględniane pojedyncze przemieszczenia kupno/sprzedaż z dwoma podpisami

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mat22889    48
46 minut temu, przemek28_28 napisał:

To jest ten tutaj z wielkopolski? Ja nie sprzedawałem ale daleki znajomy sprzedawał o był zadowolony. 

chyba tak jak patrzyłem na mape to miejscowość pokazało mi wlkp, wieźli raz ode mnie byki do Pniew i nadal wożą to mówił że w każdej chwili mogą odebrać, wystawiłem moje na olx i mi paru dzwoniło to takich narzekań dawno nie słyszałem bo chce 7.7zł/kg netto to mi jeden powiedział że ostatnio kupował LM po 7,5 to odechciało mi się już rozmawiać inny mówi że przyjedzie i twierdzi że na pewno się dogadamy ale jak powiedziałem że niżej niż 7,5 nie sprzedam bo kupca juz mam na 7,5 i szukam ze moze uda się drożej sprzedać to już mniej chętny ale niby ma przyjechać, tyle że jeszcze po ustaleniu ceny zaskoczę go wagą ogólną :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pitraszek    494
18 minut temu, mat22889 napisał:

 

Jak już tak zaskakujesz to bierz przelew natychmiastowy. Żebyś z samą faktura nie został jak jakiś handlarz nie sprawdzony. Ja jak sprzedawałem jałówki to mówił że 8 brutto za dobrego hf płaci.

Edytowano przez Pitraszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kallina86    2303
55 minut temu, zbitom793 napisał:

Nie wiem czy wszyscy znają nowe wytyczne z ARiMR,więc napiszę kolegom po fachu informacyjnie. Od nowego roku kupujący i sprzedający muszą oddzielnie zgłaszać kupno i sprzedaż. Nie będą już uwzględniane pojedyncze przemieszczenia kupno/sprzedaż z dwoma podpisami

I najlepiej jakoś się dogadać, żeby najpierw kupujący kupno zgłaszał, a dopiero później sprzedający. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, zbitom793 napisał:

Nie wiem czy wszyscy znają nowe wytyczne z ARiMR,więc napiszę kolegom po fachu informacyjnie. Od nowego roku kupujący i sprzedający muszą oddzielnie zgłaszać kupno i sprzedaż. Nie będą już uwzględniane pojedyncze przemieszczenia kupno/sprzedaż z dwoma podpisami

poważnie? warto wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To w ramach ochrony przed covid pewnie 😋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pitraszek    494
8 minut temu, Kallina86 napisał:

I najlepiej jakoś się dogadać, żeby najpierw kupujący kupno zgłaszał, a dopiero później sprzedający. 

Czemu? Nie lepiej przez internet zgłaszać, bez jeżdżenia i podpisów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, zbitom793 napisał:

Nie wiem czy wszyscy znają nowe wytyczne z ARiMR,więc napiszę kolegom po fachu informacyjnie. Od nowego roku kupujący i sprzedający muszą oddzielnie zgłaszać kupno i sprzedaż. Nie będą już uwzględniane pojedyncze przemieszczenia kupno/sprzedaż z dwoma podpisami

Nawet specjalnie na tę okazję jeśli ktoś nie korzysta z irz wydrukowali zgłoszenia, dla każdej ze stron inne 😉. Swoją drogą ja zawsze sam zgłaszałem, nie ma co komu wierzyć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kallina86    2303
57 minut temu, Pitraszek napisał:

Czemu? Nie lepiej przez internet zgłaszać, bez jeżdżenia i podpisów

Obojętnie czy przez internet czy nie. Jak najpierw zgłosi sprzedający to później kupującemu jakieś błędy wyskakują. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No i się narobi bałaganu i do wniosku cykl i sztuki nie spójne. Na tym ten myk polega. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek430    30
malorolny121 napisał:

4 szt jałowki  mm waga od 430 do 650 - 8 zł  brutto .2 szt mm jalowki waga 670,730 - 8,50zl brutto. Waga moja , odbiorca Kebej. Kasa na drugi dzień  na koncie. 

A wiesz jak za byka HF płaci? bo mam 5 do sprzedania i powoli trzeba kupca szukać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mat22889    48
2 godziny temu, Pitraszek napisał:

Jak już tak zaskakujesz to bierz przelew natychmiastowy. Żebyś z samą faktura nie został jak jakiś handlarz nie sprawdzony. Ja jak sprzedawałem jałówki to mówił że 8 brutto za dobrego hf płaci.

ale do kogo sprzedawałeś? ja jestem z płn-zach wlkp. Tylko w sumie nawet jak 7,5netto to jest 8,1brutto a chciałbym ze 20-30gr wiecej dostać co jest możliwe bo to nie są hf 2 może mają słabszą budowe ale reszta im nadgoni, gdyby to nie były LV i LT sprzedałbym na Pniewy i napewno ponad 7,5netto bym miał po przeliczeniu na żywą wage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AdamRo    1503
47 minut temu, JarekBazydlo napisał:

I ja mam z 3szt krów mięsnych na sprzedaż trzeba zadzwonić jaka cena.

Wrzucisz foty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj