Gość

Ceny bydła 2021

Polecane posty

Gość   
Gość
2 minuty temu, Ursus932 napisał:

A proszę przypomnij co się sprawdziło 🤔

Ursus nie bede się w dawał w dyskjusje ale przyponie  kilka upadek Waleński- Pięta, Dokładana mapa lokalizacji stref ASF przed tym jaka faktycznie to nastapiło, krach na rynku bydła, zapowiadałem przepisy utrudniajace rolnictwo czytaj 5 kaczyńskiego, zablokowanie rynku LM przez wojne lub zamach( wybuch portu to nie siła wyższa przecież)itd. Tylko wy czytacie to wybiurczo i dosłownie ja nie jestem jasnowidzem ale ale wiem co w polityce piszczy co kto ma zrobić ile za to wzioł, z kim się wącha, itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

I taki Ty mądry a nie skumales jeszcze ze się nie cytuję posta wyżej 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Dlatego mnie tu zwalczają, zaraz wchodzi Bartek i wali bananami i każe pisać o cenie nie o polityce, a cena to 100% żywa polityka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19706

o rychłym upadku walipięty pisał też kto inny, swoją drogą co się stało z GŁÓWNYM HANDLOWCEM  tejże grupy przestępczej??

3 minuty temu, kanalia36 napisał:

Ursus nie bede się w dawał w dyskjusje ale przyponie  kilka upadek Waleński- Pięta, Dokładana mapa lokalizacji stref ASF przed tym jaka faktycznie to nastapiło, krach na rynku bydła, zapowiadałem przepisy utrudniajace rolnictwo czytaj 5 kaczyńskiego, zablokowanie rynku LM przez wojne lub zamach( wybuch portu to nie siła wyższa przecież)itd. Tylko wy czytacie to wybiurczo i dosłownie ja nie jestem jasnowidzem ale ale wiem co w polityce piszczy co kto ma zrobić ile za to wzioł, z kim się wącha, itd.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

sołtys mówisz o Waleńskim czy Pięcie??? . Waleński niby nie winny a pięta jakaś ubojnia mu coś naprawdę nie zapłaciła  i ma podkładkę ze upadł przez nią szczegół ze niezapłacona faktura to 5% tego co ludzią wisi no i sledztwo trwa i trwać będzie jeszcze pare lat, a ze pięta dzierżawił gospodarstwo od.... rodziców to komornik nie ma co zajmować i biedaka na dziś rodzina utrzymuje))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A po drugie kto się bedzie zajmował takimi pierdołami jak waleński Pięta teraz prokuratura zajmuje się rolnikami za strajki i za dreczenie psów animalsi na potęge włazą na gospodarstwa i do prokurator donoszą. Rolnicy to takie samo plugastwo w polsce jak żyd za hitlera trzeba zwalczać a nie ich praw bronić

Na fb cielakami handluje jak się nie mylę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Tak masz racje sołtys, znam rodzine która tak gnała 5 razy. animalsi oddali sprawę do prokuratury w ciągu 7 dni był prokuratorski nakaz wparowało na posesję 6 gliniarzy , rolnika zglebowali psy do klatki i do schroniska, teraz rolnik ma sprawę karną jak ja p[rzegra zapłaci za zywienie kundla 500 zł za każdy miesiąc szledztwa. Gośc maiał zabrane 2 psy od roku śledztwo to sobie policz!!!!. A psy tłuste były tylko okręcił się jeden na łańcuchu  jak animalsi wpadli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19706

O tych ludziach nie musisz mi pisać miałem z nimi bardzo długo do czynienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

ps. zeby było ciekawej ta sama prokuratura wszeła sledztwo własnie co do Pięty po pół roku jak sąd nakazał to zrobić  ale jak animalsi zadziałali papier po 4 dniach egzekucja po 7 to się nazywa skutecznośc organów scigania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ile czasu zajmuje dorwać piini ,Zbyszko czy kanie. Trwa to latami bo za wiele ludzi w to umoczonych. A jaktam bratex funkcjonuje jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juzek89    112

Bandzior zostaje bandziora z jakiegoś  powodu, plecy , znajomości  itp

Wólka włościańska ? Ma się dobrze,  kania spłacił i działają dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Koledzy mnie się nie pytajcie ja na dzisiaj jestem hodowcą stada bydła w oszałamiającej liczbie))))))................ szt .....1 )))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pitraszek    494

To jednak chodowla się kręci, kiedy sprzedaż. Hajsiku naierdolisz. Ładnie trafiłeś ze wstawieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Kolego to mój byczek przybłęda po nieplanowanym zacieleniu jałówki. A dzięki niemu zarobiłem 5100 zł covidowego. A nowych wstawień już nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, kanalia36 napisał:

Ale nie o to chodzi Berthold ze ktoś mnie lubi lub nie, ja już nawet przyzwyczaiłem się do sliskiego kręcącego Jarka czy "bandyty" sołtysa))))) ale nie potrafie znieść karnych punktów i pouczeń moderatorów!!!!!. Jeszcze ta procedura jak chcesz dalej pisać to zakceptuj ostrzerzenie z jakiej racji mam to robić??? to mnie najbardziej uwiera na tym forum.

ps. a kasowanie albo moderowanie postów to już czyste TVP INFO

Panie a kultura wypowiedzi i zasady w regulaminie też są, wiadomo każdemu z nas się zdarza coś głupiego napisać, też dostajemy punkty,ostrzeżenia, kasowanie postów itd, ale u Ciebie to jest notorycznie 😉 więc może bierz relanium zanim zajrzysz na forum 🙃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ursus ale ja widze ze inni też tak są traktowani ile osób skasowało konta??? ile prawie nie aktywna np. debrzyna????  Na tym forum wystarczy napisać coś na temat polityki lub złodziejstwie ubojni lub handlarza i zaraz jest "piszcie o cenach nie o polityce""" zaraz jest ban, punkty karne, moderacja wypowiedzi. Ja napewno nie pozwole się cenzurować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
donweter1989    2932
6 minut temu, kanalia36 napisał:

Kolego to mój byczek przybłęda po nieplanowanym zacieleniu jałówki. A dzięki niemu zarobiłem 5100 zł covidowego. A nowych wstawień już nie bedzie

No nie tylko dzięki niemu ale i 2 innych byczkach

Edytowano przez donweter1989

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

kolego 1 marca miałem 5 sztuk. 1 byk 9 miesięcy i 3 byki 23 miesiące i jeden byk miał kolczyk od byka co miał 32 miesiące który kiedyś zaginoł w akcji za cielaka))))))))))  a na 30 września został mi się ten młody bysio i 5100 zł wpadło w kiese ))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

a najsmieszniejsze jest jak ten rząd kocha krętaczy i oszustów))))) ja miałem 5 byków i dostałem 5100 ( tysiak na sztukę) aby bydła nie likwidował a taki kali, cybulek maja po 200 sztuk i więcej i dostali23900 zł ( sto zł do sztuki) Reasumując ja jestem 10 razy ceniejszym i lepszym hodowcą niż kali)))))))

w tym kraju im więcej pracujesz tym cię mniej szanują im większy leń tym cię bardziej kochają, ja się nie dziwie Rolnikowi1973 ze tak postępuje że poluje na rakotwórcze porcje rosołowe a nawet kuraka na podwórku nie ma)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

ab23 ale to taki złoty strzał był a nie swiadome działanie jak u Ciebie))) ja od listopada 2018 r nie kupowałem zadnych cielaków i wygaszałem hodowle swiadomie i celowo a zobaczysz zachwile co bedzie. Swinie są tak cenne za nawet bida z głodu zdycha w chlewni i część rolników co nigdy rogacizny nie miała kupuje cielaki. Za chwile bedą chorendalne ceny za cielaki a od maja ostry zjazd z cenami byków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj