Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
izydor6280    1153

sprzedawca mówił mi że dużo miał zwrotów takich akku


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Wszystko co ma napis agtech jest zrobione z ryżu, chodzi mi nie tylko o akumulatory. Co zresztą potwierdza post powyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

AGTECH to marka coś na podobe GRANITU, Grene itp mają chińszczyznę jak i germańszczyznę i łączy je jedna cecha - dużo cenią za swoją naklejkę. Za 300 zł kupisz jenoxa claasic 120 na pewno będzie lepszy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ppiotr    55

W ciągniku i w kombajnie od pięciu lat mam euro-start też z ryżu ale dają radę, w drugim ciągniku mam od roku Ukraińską forse to w ostatnie mrozy do -6 kręci lepiej niż tamte, zobaczymy jak będzie -15.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaczmarek28    7

Również użytkuje Forse 100 w busie 2.8 silnik już będzie drugą zime jak narazie problemów z odpaleniem nie było. Ale swoje kosztuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor7045xD    7

Witam planuję zakup akumulatora do Case Mx 100c silnik 4 cyl. Perkins. I teraz mam o mocy 180ah mam go dopiero 2 zimę ale kręcenie przy nim to maks 5 obrotów silnika i pada;o  nie wiem czy felernie trafiony czy co;O.  Jaki akumulator wstawić żeby odpalanie było pewniejsze przy mrozach ? A czy rozrusznik szybkoobrotowy 2,7kw za 250 zł nie jest do niego za słaby bo nigdzie nie mogę znaleźć mocy oryginalnego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konteno   
Gość konteno

topla, loxa, autopart

nie sądzę żeby warto był przepłacać za coś lepszego chyba że masz akumulator pod kabiną,

jaki miałeś do tej pory akumulator to takiego więcej nie sadzaj

szybki rozrusznik daruj sobie bo to chyba ta sama jedna chińska coorva jak te inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafff24    27

u mnie w 330 siedzi Exide, tenz zwykły ołowiowy chyba 110 Ah, leci mu już ósmy rok i ciągle fajnie kręci, rozrusznik R11, alternator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asharot    446

Coś wspólnego ma z BOSCH'em ma ale BOSCH się pod tym nie podpisał.

Akumulatorów nie kupuje się przez internet tylko w lokalnym sklepie tam gdzie mają urządzenie do badania zdolności rozruchowej akumulatora,nie mylić z urządzeniem do pomiaru napięcia podczas rozruchu co każdy sklep ma.

Takie urządzenie może dużo powiedzieć o faktycznych parametrach nowych akumulatorów,co nie które mają tylko 55% mocy rozruchowej a powinno być minimum 80%.

Tak wygląda takie urządzenie: https://www.motointegrator.pl/produkty/249404-tester-akumulatora-wtm

 

Naklejki piktogramy: http://tiny.pl/g7fxv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konteno   
Gość konteno

czy to bosch? widząc takiego w sklepie obejrzyj nalepki czy coś pisze drobnym druczkiem i poproś sprzedawce aby pozwolił zajrzeć w kartę gwarancyjną może coś będzie wspomniane że to gorszy brat boscha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

A Bosch to co nie ma prawa się pomylić? Jak coś nie wyjdzie to idzie na eksport do PL, a jak coś sp***dolą to sprzedają pod marką made in China.... Czemu aku Boscha- używany- w sprowadzonym aucie z Niemiec działał 12 lat ?  :blink: A nowy kupiony w PL ledwie 4 lata? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asharot    446

Dlatego że był fabrycznie montowany.

Zauważ że akumulator fabrycznie montowany o takiej samej pojemności niż ten na półce w sklepie jest większy gabarytowo a to dlatego że ma grubsze płyty.

Dobrze też porównać akumulatory wagowo,lepszy ten cięższy.


Naklejki piktogramy: http://tiny.pl/g7fxv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

to urządzenie do badania zdolności rozruchowej akumulatora to nie jest nowsze wydanie jak takie z tymi blaszkami co sprawdza prąd podany przy rozruchu, jak naciskasz to blaszki nagrzewają się i większy opór przez urządzenie idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Dlatego że był fabrycznie montowany.

Zauważ że akumulator fabrycznie montowany o takiej samej pojemności niż ten na półce w sklepie jest większy gabarytowo a to dlatego że ma grubsze płyty.

Dobrze też porównać akumulatory wagowo,lepszy ten cięższy.

Nie fabrycznie... Ident patent wagowo. Rozmawiałem niedawno z kumplem co 15 lat siedział w GB, jak napłi się Polskiej CColi to żygał dalej niż widział a tam pił litr dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
solek01    208

ten akumulator jest wystawiony na olx ale w miescie którym mieszkam, także chciałbym sam go odebrać.

Na Allegro chce kupować bo jakby co to mi się go nie chce do reklamacji wysyłać.

Nie tak dawno kupiłem ZAP-a do skody i po2 latach, tydzień po gwarancji na mrozie -15 już nie zakręcił,

A kosztował około 400zł, także teraz sobie powiedziałem że wolę kupić za pół ceny i częściej wymienić.

Podjadę sobie i zobaczę co mi powiedzą w sklepie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Można spróbować podłączyć desulfator na kilka miesięcy i zobaczyć po tym czasie jak wzrośnie pojemność. Niektóre akumulatory po takim zabiegu pracują jeszcze kilka lat uzyskując ponad 50% pojemności znamionowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1153

data może być nabita od dołu


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roki212    1818

A to 913 to nie może być 2009 rok i 13 tydzień ??

 

PS. Napisałem do działu sprzedaży Auto Part i załączyłem zdjęcia i odpisali mi że jest z 2009 roku 13 tydzień czyli koniec marca  ;)

Edytowano przez Roki212

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rusto    1

Panowie a co powiedzie o akumulatorach Cartechnico? Chciałem kupić coś takiego do osobowego benzyniaka o pojemności 56Ah. Nie słyszałem wcześniej o tej firmie.


happy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci szczerze, że nie znam tej firmy - nie mogę więc się na jej temat wypowiedzieć. Ale sprawdzonymi markami akumulatorów jest np Bosch, Varta czy 4Max. Dobry jest również Exide. 

Tutaj masz Varta: https://www.motointegrator.pl/produkty/194644-akumulator-varta-black-dynamic-c15-56ah-480a-l

A tutaj masz Bosch-a: https://www.motointegrator.pl/produkty/254399-akumulator-bosch-silver-s3-005-56ah-480a-p 

 

Jeden i drugi jest na bardzo podobnym poziomie jeżeli chodzi o jakość i wytrzymałość.Cenowo też są bardzo podobne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

4MAX to produkty inter cars coś na podobę MAXISA auto-landu, badziew jakich mało, ulubione produkty handlarzy samochodów na tanie naprawy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez damianzb9613
      Witam, co może być przyczyną mokrego kolektora wydechowego i całego tłumika aż do samej góry (podstawiłem puszkę pod tłumik to nakapało oleju z paliwem czy coś takiego )zostały wymienione pierścienie tłokowe , uszczelki pod głowicą i pompa paliwa i wtryski były sprawdzone.
    • Przez Piotrek106
      Witam, mam pytanie z jakiego samochodu podchodzą klocki hamulcowe do ciągnika renault 106.14?

       
    • Przez mumin0121
      KOLEDZY KTO POMOZE CO TO ZA KONTROLKA POD NUMEREM 10 ZASWIECILA SIE NA GORACYM SILNIKU I PISZCZAL SYGNAŁ
    • Przez Reno123
      Witam jestem posiadaczem Renault 103.54 mam problem z hydraulikom. Po odpaleniu rurka od pompy hydraulicznej do rozdzielacza mocno drży , przewody do hydrauliki wywrotu są ok nie wiem co powoduje drganie i jak to usunąć . Czy to może być przez rozdzielacz. Po dłuższej pracy słabnie wspomaganie. Proszę o poradę 
    • Przez BartekCiszek
      witam mam problem a mianowicie pólbiegi nie chca sie przelaczac jak pojezdze troche to wtedy sie przelaczy ale to dopiero po polowie dnia gdy przelacze z polbiegu 2 na 3 to kontrolka przeskakuje jak by sie przelaczyl a zaraz wskakuje spowrotem na 2 to samo z 1 póbiegiem
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj